nasiona marihuany

GRODT' Durban Poison[DP] Passion[DP] AutoMazar[DP] OS[TaZz]

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Cweluch

Guest
ja bym standardowo biohumusemja na poczatek:d
nie mialem terra vega wiec nie podpowiem;) zaraz obczaje co to.;]
 

F.E.A.R

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2011
Postów
206
Buchów
0
Z canna bym poczekał , bohumusa mozesz lac z 50% polecanej dawki
 
C

Cweluch

Guest
ty on sztuczny nie naturalny.... ja bym chemii teraz nie dawal tylko za jakis czas... kup pol litra biohumus i zaaplikuj a jak bd wieksza to dopiero canna.pozdr a najlepiej niech sie wypowie ten co uzywal terra vega bo nie mialem i nie wiem czy nie za wczesnie.pozdro i do kosy.BD na biezaco

---------- Aktualizacja posta 22:27 ---------- Czas poprzedniego posta 22:26 ----------

o widzisz;] pozdr f.e.a.r
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Dziś wszystkie roślinki wyszły na wierzch. Od razu przetransportowałem je na dwór.

s_28229.jpg


---------- Aktualizacja posta 12:58 ---------- Czas poprzedniego posta 12:57 ----------

Zrobiłem im przenośnego foliaka. Folia stretch, pinezki, i karton na owoce z biedronki.

s_28329.jpg


---------- Aktualizacja posta 13:01 ---------- Czas poprzedniego posta 12:58 ----------

i tak jak radzili GOLOBek i F.E.A.R. kupiłem 1 litr biohumusa Forte dla tych ze spota
 

FSO Grower

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
99
Buchów
0
Jak to rzeczywiście Twój pierwszy out, to podziwiam za zaangażowanie;) Tylko nie przemixuj z tymi nawozami, bo widze całą gwardie ich tam masz;) Czekam jak to Ci sie wszystko rozwinie, buch z Toba!
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Jak to rzeczywiście Twój pierwszy out, to podziwiam za zaangażowanie Tylko nie przemixuj z tymi nawozami, bo widze całą gwardie ich tam masz Czekam jak to Ci sie wszystko rozwinie, buch z Toba!

Pierwszy. Miałem zacząć w tamtym sezonie ale obudziłem się dopiero końcem lipca. Od tego czasu cały czas czytałem forum, kompletowałem preparaty i rzuciłem wszystko żeby się tym zająć na 100% moich możliwości. Staram się nie lać wszystkich na raz, za każdym razem co innego. Raz na korzenie, raz asahi, raz oprysk na szkodniki itd
 
G

Gość

Guest
również śledzę na bieżąco, wszytko z głową, mam nadzieje ze masz spota w super miejscu bo szkoda jakby ktoś się tam w***ał.

wg mnie ta roślina to na 100% nie deficyt azotu, raczej coś z zewnątrz. a z nawozami uważaj, lanie takim małym uważam za bezsensowne. szczególnie uważaj z mineralnymi, raz przesadzisz za dwa dni masz same łodygi. i żeby Ci się ten karton nie rozpuścił od deszczu i kubeczki nie powywracały
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
i żeby Ci się ten karton nie rozpuścił od deszczu i kubeczki nie powywracały

W tym kartonie na dno położyłem dachówki na tą okazję, a kubeczki się nie wywrócą bo wsadziłem w szczeliny pomięte gazety.

---------- Aktualizacja posta 16-05-2012 17:14 ---------- Czas poprzedniego posta 14-05-2012 16:12 ----------

Tak radzą sobie rośliny wykiełkowane jakieś 3 dni temu

201205161095.jpg
 

F.E.A.R

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2011
Postów
206
Buchów
0
No ładnie rosną, daj go pod skosem zeby woda spływała :)
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
Ładne sadzoneczki. Życzę farta kolego, bo na pewno się przyda. :)
pozdro
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Co za kraj.. Znowu mnie okradli. Wczoraj około północy zawiozłem ziemię i łopatę Fiskarsa za 90zł w okolice spota. Nie chciałem żeby powtórzyła się ta sytuacja kiedy zostawiłem ziemię na jakieś 2 tyg w potoku (dobrze schowane) którą mi ukradli. Przychodzę rano a tu już Fiskarsa nie ma i jednego worka 50l..



I tu mam pytanie: co mogę zrobić żeby namierzyć złodzieja? Myślałem żeby kupić coś co można namierzyć i wsadzić to do takiego worka z ziemią który bym podstawił w to samo miejsce.


Tu ziemia jeszcze z łopatą.

201205171104.jpg


Tu rano już bez łopaty

201205181114.jpg



Teraz coś o roślinach bo je też odwiedziłem. Zdjąłem folię bo za ciepło miały.

201205181109.jpg


201205181110.jpg


Jedna trochę zwinięta. Co jej jest? Za gorąco? Za sucho?

201205181112.jpg
 

F.E.A.R

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2011
Postów
206
Buchów
0
Daj to wszystko w inne miejsce i przykryj galęziami świerka, a czemu tej ziemi jeszcze nie wsypujesz do dołków ?
ta roslinka tam miała za gorąco :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół