nasiona marihuany

GRODT' Durban Poison[DP] Passion[DP] AutoMazar[DP] OS[TaZz]

Wyszukiwarka Forumowa:

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Tu Purple Maroc, ile jeszcze powinienem trzymać je na chusteczkach? Pogoda jest nie za ciekawa, a w domu mogę mieć przypał

s.jpg
 

F.E.A.R

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2011
Postów
206
Buchów
0
wsadzaj je do ziemi , i gdzies do szafy je daj :smokee:
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
te większe kiełki już możesz sadzic do ziemi bo jak je jeszcze potrzymasz to bedziesz miał ciezko bo skorupki zwala

tu ci zaznaczę które możesz wrzucać do ziemi tamte co nie zaznaczyłem tak jeden dzien i tez beda gotowe do wsadzenia

s.jpg


F.E.A.R ty myslisz logicznie jak da je do szafy to nie beda miec światła ja tez mam lipę ale jakoś mi sie udaje je trzymać na parapecie
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Muszę się upewnić bo pierwszy raz kiełkuję na chusteczkach. Wsadzam tym "ogonkiem do dołu (kiełek cały w ziemi) a tą "skorupkę" tak aby wystawała na powierzchnię? Tak widziałem w fotorelacji cybucha "tajemniczy ogród"
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
robisz mała dziurę taka zęby się cały kiełek zmieścił wsadzasz je kiełkiem do dołu ale nie za głęboko tak z 2cm w ziemie może nawet mniej i leko przyklepujesz ziemia i podlewasz tak żeby miały wilgotno a nie mokro
 

F.E.A.R

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2011
Postów
206
Buchów
0
Muszę się upewnić bo pierwszy raz kiełkuję na chusteczkach. Wsadzam tym "ogonkiem do dołu (kiełek cały w ziemi) a tą "skorupkę" tak aby wystawała na powierzchnię? Tak widziałem w fotorelacji cybucha "tajemniczy ogród"


Nie nie musisz tak robic poprostu wrzuc i zasyp tak na 2 cm podlej nie zaduzo tylko zeby miały wilgno , szkoda kombinowania i tak wyjdzie i tak <coolpalacz>
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Nie nie musisz tak robic poprostu wrzuc i zasyp , szkoda kombinowania i tak wyjdzie i tak <coolpalacz>


ale ty tak mu doradzasz ze niech cie szlak pisze koleś ze pierwszy raz sadzi z chusteczek to trzeba wytłumaczyć dokładnie co i jak zeby mial wszystki w nalepszym porzadku no ja bym zrobił filmik jak sadze ale juz wszystkie nasionka wsadiłem do ziemi wiec nie mam jak


i gdy wsadzasz kiełkujące nasiona to sie nie stresuj tylko normalnie je wal do ziemi na 2cm przyklep podlej i zostaw aż wyjdzie:p tylko ne od grzebuj ziemi tak z ciekawości ze ci jescze nie wyszedł badz cierpilwy
 

Rencista

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
280
Buchów
0
Ja zawsze zasypuję na ok 5 -10 mm

Szybciej z ziemi wylezie.
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
tylko ne od grzebuj ziemi tak z ciekawości ze ci jescze nie wyszedł badz cierpilwy

Ten etap mam już za sobą bo poprzednie które dawałem z wody do ziemi też nie wychodziły w tym samym czasie więc rozumiem, że trzeba poczekać.
 

MicRas

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
313
Buchów
0
Dokładnie :) dopiero po 1-2 Tyg jeśli nadal nic nie wychodzi jest podstawa do rozgrzebania bo po tym czasie najprawdopodobniej kiełek szlak trafił :)
Ale jeśli postąpiłeś tak jak koledzy wyżej napisali na 95% wszystko będzie Ok.
Te kilka % zawsze jest niepewne ze względu na geny ...
 

dombereq

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2012
Postów
35
Buchów
0
Wszytko dobrze, 3 roślinki pod folią padły z braku światła, na zdjęciu ładnie to widać, a te na które najlepiej świeciło urosły najbardziej. Las się ładnie zazielenił, zazieleni się niebawem na polance ^^ pozdr i z fartuchem^^<wodna>
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
Tak jak pisał wcześniej F.E.A.R wsadź je do szafy lub pod łóżko. Najważniejsze by miały stałą temperaturę ok 20st, wtedy najlepiej wschodzą. Światło akurat w tym okresie nie jest potrzebne dopiero, gdy się przebiją przez glebę, później możesz je wywalić na parapet lub do foliaka.
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Byłem dzisiaj na spocie, zmierzyłem pH ziemi - 5,5 - 6,0. Podsypałem dolomitem.

k_28529.jpg


Jedną z roślin coś zjadło, nie wiem czy owady czy sarna. W końcu pryskałem kilka dni temu antybissanem. Więc dzisiaj dostały oprysk z Confidora. Spryskałem także cały spot żeby wybić je wszystkie.

k_28329.jpg


Jedna z roślin ma dziwnie rozwinięte liście, co to może być?

k_28229.jpg



k%7E0.jpg


---------- Aktualizacja posta 17:47 ---------- Czas poprzedniego posta 17:45 ----------



A tak wygląda ta o której pisałem, że pojawiają się u niej jakieś przebarwienia, co jej jest?

k_28429.jpg



---------- Aktualizacja posta 18:21 ---------- Czas poprzedniego posta 17:47 ----------

Jeśli robię coś źle to piszcie! Albo jeśli mogę coś poprawić.
 

szczypiorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2012
Postów
117
Buchów
0
Ładnie lecisz. Też miałem tak w paru plantach, ale nic nie robiłem i następne piętra już były git. Możliwe, że to jakaś reakcja na stres, w każdym razie u mnie już jest git ;D
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Możliwe, że to jakaś reakcja na stres, w każdym razie u mnie już jest git ;D

Możliwe bo niedawno przesadzałem i mogłem uszkodzić korzenie, jeszcze dzisiaj w nocy 3 stopnie.. Ale na szczęście jakoś dały radę.

---------- Aktualizacja posta 22:09 ---------- Czas poprzedniego posta 18:50 ----------

A tak wygląda ta o której pisałem, że pojawiają się u niej jakieś przebarwienia, co jej jest?

k_28429.jpg

[/SIZE]

---------- Aktualizacja posta 18:21 ---------- Czas poprzedniego posta 17:47 ----------

Jeśli robię coś źle to piszcie! Albo jeśli mogę coś poprawić.[/QUOTE]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół