nasiona marihuany

GRODT' Durban Poison[DP] Passion[DP] AutoMazar[DP] OS[TaZz]

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Zdawaj relacje co na froncie. Dojechałes frajerów, odzyskałes palenie, ukradli resztę? Heh życie jest nowelą ;)
 

Echo vol.2

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
271
Buchów
0
Ty to masz pecha. O***ali Cię z zaopatrzenia jeszcze zanim zacząłeś . Ja bym się tam już dawno poddał a ty twardo już prawie dokończyłeś wszystko i znowu gorzkie zaskoczenie. Szkoda ;/
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Dzisiaj poszedłem na spota. Największa roślina leżała na ziemi ponieważ miała 2m i mały dołek tak, że korzenie jej nie utrzymały. Z tych 3 małych ściąłem wszystkie topy większe niż piłeczka do ping-ponga. A z tej 2m ściąłem mniej więcej 65% topów. Ciąłem te największe bo przysłaniały te mniejsze, którym dam jeszcze czas na napuchnięcie. Potem podlałem Ripenem.

Zważyłem główny top - 113g

Ale wszystko z łodygami i liśćmi


Wszystko mokre ważyło 4h po ścięciu 1026g, ale tak jak mówię z łodyżkami i liśćmi. Mimo to uważam to za dobry wynik, bo na spocie jeszcze trochę zostało a to w końcu 2 metrowa roślina i 3 malutkie razem w 25l dołku (zostawione same sobie na wegu)!


Tu główny top na wadze jakieś 10h po ścięciu

201210061432.jpg



201210061431.jpg










106,25g




201210061430.jpg



201210061429.jpg



201210061428.jpg



201210061427.jpg



201210061426.jpg



201210061425.jpg



201210061423.jpg
 

Moon

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2012
Postów
79
Buchów
0
śledze temat od początku i z perspektywy przygotowania za***iście to wyglądało, czekałem na efekt końcowy bo wszystko miało potencjał ale z***ałeś że sie przypucowałeś jakimś łbom, ps sporo sary utopiłes w tych krzakach
 

MUSCLEMAN

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
118
Buchów
0
na nastepny rok kup sobie regulary i ze 100-200 pestek easy sativy, durban posiona i passiona i zrób z 10spotów, bedziesz miał z 5kg palenia, wiecej roboty ale napewno cos sie ostanie, z kazdym outdoorem czlowiek nabiera doświadczenia, i niech któs powie ze outdoor jest latwiejszy niz indoor to go wysmieje
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Na spocie zostało trochę palenia bo ściąłem tylko część topów a napadało u mnie śniegu. Mam się martwić? Coś się temu stanie? Pleśń w takiej temp chyba się już tak dobrze nie rozwija. A nie za bardzo mam teraz kiedy po to podskoczyć, najwcześniej w środę. Może tam jeszcze zostać? Wiem, że może się coś stać z tymi ścianami komórkowymi pod wpływem ujemnej temp ale jeśli to nie wpłynie bardzo znacząco na zioło to muszę je tam potrzymać jeszcze.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
na nastepny rok kup sobie regulary i ze 100-200 pestek easy sativy, durban posiona i passiona i zrób z 10spotów, bedziesz miał z 5kg palenia, wiecej roboty ale napewno cos sie ostanie, z kazdym outdoorem czlowiek nabiera doświadczenia, i niech któs powie ze outdoor jest latwiejszy niz indoor to go wysmieje


a nie lepiej zrobić 4 - 5 matek femek i klony napie****ać, sadzisz tak samo a mniej roboty niż przy regach. Na pestki wydasz 200-300 zł z których możesz mieć potężną armię klonów
 

gacuś

New member
Rejestracja
Wrz 6, 2008
Postów
3
Buchów
0
Mógłbyś wrzucić jakieś zbliżenie gotowych wysuszonych topów, lubię porównywać.
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Dzisiaj poszedłem po resztę, którą przysypał śnieg. Jak się okazało po kolorze ten 2m krzak to Purple maroc. Złamał się pod śniegiem i ładnie zmienił kolor pod wpływem temperatury. Dosłownie cały fioletowy prócz łodygi.

201210311458.jpg





Jeszcze wszystkiego nie ważyłem bo robię curring. Może za jakiś miesiąc jak go zakończę to podam ile tego wyszło.
 
C

Cweluch

Guest
no i zawsze to troszeczke....ku**a niefartowny rok.Zycze tego, udanego bo naprawde konkretna robote od***ales. buchne jak bd mial co;) czekam na twoje poczynania 2013.POZDR
 
D

delete

Guest
Przy takich akcjach tylko solóweczki kolego. Żadnych niepowołanych osób. Masz nauczkę na przyszłość, w tym sezonie uważaj bedą Cię obserwować.
powodzenia, jak zaczniesz bedę zaglądał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół