nasiona marihuany

GRODT' Durban Poison[DP] Passion[DP] AutoMazar[DP] OS[TaZz]

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Przesadź i zakop po same listki bo wyglądają jak makaron, ale nie poddawaj się bo to najgorsze co byś mógł teraz zrobić to właśnie się poddać.
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0

Dzięki. Nie poddam się. Nawet jak te są stracone to zamawiam następne. Za dużo dla tego poświęciłem żeby odpuszczać.
 
U

Usunięty 29998

Guest
i takie nastawienie mi sie podoba; ) do wiekszych kubków i foliak
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
i takie nastawienie mi sie podoba; ) do wiekszych kubków i foliak

Ale teraz przynajmniej wiem jak łatwo popełnić błąd. Rano wszystkie zdrowe, niby nie ma już przymrozków ani burzy a słońce mi wysuszyło roślinki

Planuję zakup CANNA Rhizotonic na rozwój korzeni. Pisze, że jest w 100% oparty na roślinach i odpowiedni dla każdej rośliny. Mogę zacząć go stosować kiedy roślina będzie miała ok 10 dni?

Wczoraj tak jak doradziliście przesadziłem do większych kubków i dałem pod folię. Teraz są w kubeczkach po ok. 0,15l. Kiedy przesadzać do większych? Mogę pryskać takie małe roślinki confidorem lub magusem na owady? Jedną już coś mi zjadło pierwszego dnia i stoi tylko łodyżka, nie wiem czy coś z niej będzie.

201205011057.jpg


---------- Aktualizacja posta 03-05-2012 14:17 ---------- Czas poprzedniego posta 29-04-2012 16:44 ----------

Dziś byłem spryskać confidorem na szkodniki i trochę podlać.

Wiem, że niektóre strasznie wyciągnięte. Te najbardziej to te które kiełkowały w tych kubeczkach i ich nie przesadzałem. Muszę je podsypać.

201205031061.jpg



displayimage.php
201205031062%7E0.jpg



---------- Aktualizacja posta 14:23 ---------- Czas poprzedniego posta 14:17 ----------

I tak jak Kotwica radził podsypałem wkoło ślimakolem
 
Ostatnia edycja:

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
ja bym je juz na aota do docelowych wysadził

Też nad tym myślę bo tu nie mają może z 6h bezpośredniego światła i się jeszcze wyciągają, a na spocie od rana do wieczora. Ale chyba muszę pod butelki wsadzić, bo jak znów w upalną pogodę zerwie się ciepły wiatr to znowu je wysuszy. Myślisz, że dadzą radę? Niektóre dopiero co wykiełkowały. A przez ten upał pierwszego dnia po wykiełkowaniu straciłem 8. Na ich miejsce zamówiłem 10fem Purple Maroc od FemaleSeedes
 
G

Gość

Guest
wszystko ładnie przygotowane, szkoda ze się z***ało, ale myślę, że dużo z tego uratujesz.

Przesadziłbym na próbę kilka w docelowe dołki i przykrył butelkami, brakuje im światła w tym dole

edit: albo zrób foliaka jak nalezy na powierzchni - będzie dobrze doświetlony i powinno być najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji,z tym że taką konstrukcję łatwo dojrzeć więc dobrze zrobić ją jakieś 10min drogi od spota i potem przenieść sadzonki

drugie co mi przychodzi do głowy, to może po prostu wykop szerszy dół, rośliny dasz na środku i ściany nie będą rzucały tak cienia ...
 
Ostatnia edycja:

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Albo postaram się znaleźć lepsze miejsce na foliaka, takie gdzie dużo więcej słońca świeci i za ok tydzień polecą na spota

---------- Aktualizacja posta 16:39 ---------- Czas poprzedniego posta 16:14 ----------

edit: albo zrób foliaka jak nalezy na powierzchni - będzie dobrze doświetlony i powinno być najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji,z tym że taką konstrukcję łatwo dojrzeć więc dobrze zrobić ją jakieś 10min drogi od spota i potem przenieść sadzonki drugie co mi przychodzi do głowy, to może po prostu wykop szerszy dół, rośliny dasz na środku i ściany nie będą rzucały tak cienia ...

I tak będę musiał zrobić gdzieś indziej foliaka bo ten jest dobry tylko w złym miejscu. Do 10:30 zasłania go wielkie drzewo. Potem świeci do 17.00. Tracę to najcenniejsze poranne światło. Więc zrobię drugiego i tak jak radzisz "zetnę" ścianki, w dobrze naświetlonym miejscu.
 
G

Gość

Guest
Po ch*j ci ten foliak. Przecież masz 30 stC w cieniu i 18 stC w nocy (nawet jak spadnie do 5st nic im przecież nie będzie). Masz sporo roślin i powinieneś kopać dołki a nie pier***ić się z foliakami. Posadziłeś je do kubeczków 200ml i chcesz je trzymać ile czasu? Posadż je wszystkie na spota i nie baw się w ciągłe przesadzania, noszenia... to może coś z tego jeszcze będiesz palić.
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
Chyba rzeczywiście dam je na spota. Praktycznie mamy lato. Przykrywać jeszcze butelkami? Jak przykryję to najszybciej na drugi dzień odkryję bo spoty mam ok 6km na piechotę więc 2 razy dziennie nie będę chodził na nie.
 

rękawiczka

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
107
Buchów
0
Siema. Dawaj na spota ciepło masz wiec szkoda słonca :) Fajnie porobiłeś. Nie przejmuj sie że się powyciągały, jak wsadzisz w ziemie to pod listki podsyp. W foliaku masz trochę za gorąco i za wilgotno wszędzie woda. Ugotujesz je tak. Ja prawie ugotowałem swoje w akwarium xD Łap bucha powodzenia i zapraszam do mnie :spalony:
 

Mike.Mentzer

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2012
Postów
54
Buchów
0
łap bucha bo trochę kasy włożyłeś w out mam nadzieje że nie będzie to zmarnowana sara, będę zaglądał i służę radą z fartem:)
 
C

Cweluch

Guest
W tamtym roku mialem 3 takie passiony bardzo dobry jarek. z dwoch sztuk ok 110 suchara.powodzonka
 

GetRichOrDieTryin'

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
338
Buchów
0
powiem tak, ten spot jest mi znany .


Tak? A to niby czemu jest Ci znany? To pierwsza uprawa, spot był zarośnięty więc jeśli Cię tam nie było w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie może być Ci znany
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół