nasiona marihuany

Out 2012 by antek pestki od GGS

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Stary powinieneś się martwić. Tyle roślin w jednym skupisku a do tego roślinki nie trenowane które już przerastają otoczenie późnym latem będą miały po 3m (jak nie więcej) wysokości natomiast pokrzywa która ją teraz otacza i maskuje klapnie na glebę (ze starości) i będą widoczne niemal z każdej strony. Twoje rośliny mają sporo odgałęzień i aż się prosi o przyduszenie ich do gleby (lst), długie i gęste odgałęzienia pójdą w stronę słońca tworząc sporo szczytów głównych na wysokości 1,5m (im niższa tym bardziej niewidoczna (ilość plonu nie zależy od wysokości). Ale ogólnie to fajne i zdrowe planty.
 

PanBombka

Well-known member
Rejestracja
Maj 31, 2011
Postów
146
Buchów
0
Antek mam pytanie co do Plantona Z czy jak jest przterminowany o pol roku to nic roslina sie nie stanie ? bo nie mieli innego w ogrodniczym zoztsalo im i poganiaja o polowe ceny ?
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
ps. Planton Z ma 17% azotu :d, na opakowaniu tego nie pisze ale znalazłem coś takiego na necie na jakimś innym firmowym forum, producentów plantona i znajduję się tam taka wypowiedź


----> Planton Z w składzie ma około 17% azotu, na opakowaniu deklarujemy tylko 2 składniki zgodnie z certyfikatem jaki otrzymaliśmy.

Receptura tego nawozu jest tak dobrana, aby zapewnić optymalny wzrost i rozwój roślin zielonych poprzez odpowiedni bilans makro i mikroelementów. Plantony stosujemy u nas w firmie do produkcji roślin. <----


a sam kupiłem dzisiaj nawóz na flo http://www.florovit.pl/florovit-nawoz-do-storczykow-p31.html NPK 3-5-7
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Byłem na spocie obadać sytuacje i zrobiłem parę zdjęć.Rośliny połamane mają się dobrze.Tylko Shaman nie zaczął kwitnąć reszta już leci na flo więc zbiór mogę przewidzieć na połowa koniec września więc luz.Podlałem je konkretną dawką Plantona.Za tydzień pójdę spryskać rośliny czymś na pleśń.

Bez wymieniania





Połamana Passion x Rudealis







Połamana Easy S x Passion







Bonusowy Maroc



 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
o żeś kuźwa jak mnie się to podoba....piękny busz...leci buch
 

Itchy Trigger Finger

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2011
Postów
742
Buchów
0
no u ciebie troszkę większe mi sie zdaje ;]]
ale chyba wcześniej ode mnie posadziłeś, a ja dopiero pierwszy sezon. Az dziś polece na spota zrobie fotki bo nie byłem z tydzień czasu
 

Ischar

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2008
Postów
151
Buchów
0
pieknie pieknie ile cm maja ?? najwieksze i najmniejsze :)
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Dziękówa za miłe komentarze :D

pieknie pieknie ile cm maja ?? najwieksze i najmniejsze

Szczerze to pojęcia nie mam,dawno nie mierzyłem.
Na oko Passion x Rudealis 2.7 m P.Maroc po lekkim lst około 180cm druga sztuka Passion x Rudealis się połamał ale była identyczna jak siostra teraz ma około 100cm :D
Easy S x Passion fimowana około 170 cm nie fimowana 200cm i Shaman około 170-180 cm

Aż sam z ciekawości zmierzę miarką ale to przy następnych odwiedzinach

pzdr
 

Ischar

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2008
Postów
151
Buchów
0
tez mam pestki od ggs
tylko moje odmiany to :
passion x grapefruit
easysativa X grapefruit

easy juz zaczyna kwitnac wiec do konca wrzesnia sie wyrobi ale gorzej z passionem nie widac na nim jeszcze kwitniecia :/ macie podobnie ??
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
U mnie też Easy S x Passion strzeliła pierwsza później P.Maroc a Passion x Rud zbierają się od niedawna ale nic konkretniejszego jeszcze nie widać

pzdr

---------- Aktualizacja posta 05-08-2012 19:32 ---------- Czas poprzedniego posta 02-08-2012 18:01 ----------

Dobra dodam zdjęcia z dzisiaj odwiedzonego testowego spota ma którym rośnie jedna plant o nazwie Power Skunk :D Trochę oklapł,sucho już miał <lol2> Miałem niespodziankę zrobić na koniec sezonu :D he



Miałem to palonko w 2011 a w tym roku posadziłem jedną sztukę w wiadrze na początku czerwca.Znalazłem fajny spot w trakcie sezonu i się skusiłem.Polanka bardzo ładna słoneczko od rana do wieczora,obecności innych growerów,ludzi nie zauważyłem mam na oku to miejsce już od roku.Dobra wrzucam kilka fot planta i miejscówki

130cm





Miejsce jest prze dobre mym zdaniem.Jak nic się nie wydarzy za rok sypie tam więcej ziarna





pzdr
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
zielona mila

Mam jeszcze następną niespodziankę ale już nie zdradzę do topów :D

No iii

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bhD-dICgcAw[/youtube]

Elo :D
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół