nasiona marihuany

Out 2012 by antek pestki od GGS

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
CiZ_Tu_I_Tam

Zobaczymy jak się sytuacja potoczy,wszystko w praniu wyjdzie i nie mówię nie.Może coś kupie zresztą mam Planton K z zeszło rocznego outa


duupski napisał:
tylko u mnie krzaczasty taki sie zrobił po treningu

To akurat dobra wiadomość,więcej topów :D

__________________________________________________________________________________


Zastanawiam się nad automatami?tylko nie wiem jakie kupić no i czy mi się chce znowu latać.Dobre 40 km w nogach a do końca 3 miechy <joint> pociągnął bym foto rel z nich w tym temacie


Up

Rośliny na dniach dostaną jakiś nawóz!! pokazują braki P,K

CiZ_Tu_I_Tam

Długo nie czekałeś :D

Passion 1 x Rudealis 200cm



Passion 1 x Rudealis # 2 trochę chorowita 200cm



Passion 1 x Easy Sativa 160cm



Passion 1 x Easy Sativa #2 fim 140cm



P.Maroc lekkie LST :D



Shaman też chorowity 150cm



Prawa strona



Lewa strona




pzdr :D
 
Ostatnia edycja:

kissme

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2012
Postów
201
Buchów
0
Jaki goś ;d ładnie lecisz z fartem do końca !! :zjarany:
 
D

delete

Guest
Witaj planty masz bardzo soczyste, takie jak powinny byc na te pore roku:)Ale strzez sie wlasnie niedoborow, sadze na podobnej glebie tzn duzo pokrzyw i ogolnie ziemia torf+czarnoziem to zawsze mam jakis niedobor teraz mam niedobor Mg ale juz go ogarniam, nie wiem dokladnie jak u ciebie tam to wszystko wyglada ale ogarniaj wszystko na czas to beda palki takie jakie chcialbys miec:) Co do owadow do sie nie dziw, sadzisz w miejscu z tego co widze bardzo zageszczonym roslinnie to nie dziw ze tam ku*wiszonki sa ale tak jak juz machnales oprsyk to na 10 dni powinien byc spokoj( patrz na opady bo jak po nich slonce znow wywali to te dziady znow sie uruchomią). Ogolnie swietnie niech tylko z fartem bedzie zadnych nieproszonych gosci:)
A z nawozow to kup cos na flo, Chociaz jakis bio stymulator to bedzie to soczysciej wygladalo:) Powodzenia
 

ZuchwałyZielarz

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
55
Buchów
0
Na niedobór magnezu jest dobry dolomit ponieważ również go zawiera

Co do pomidorów to fajnie wyglądają :)
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Idę zobaczyć co u moich panien i podlać Florovitem do roślin kwitnących o NPK 5*6*8* przy okazji może coś pstryknę i wrzucę parę zdjęć

Sądzę że się sprawdzi chodź ma dużo azotu

Czuj czuj czuwaj :D



Prawa strona



Lewa



Mały bonus Maroc wysadzony 16 maja nieopodal spota około 120cm




pzdr
 
Ostatnia edycja:

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
widzę ze łądnie lecisz pozdro i oby wszystki z fartem do :harvest:
 

Grzesiu007

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2012
Postów
39
Buchów
0
Wyplew trochę te krzaki koło plantów żeby nie pobierały minerałów potrzebych do życia roślin, poza tym wszystko ok <lol> życzę powodzenia do samego :harvest: trzymam kciuki <lol>
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Grzesiu007

Ja tam nie widzę żadnych większych krzaków a roślin mają prawie 2 metry.Korzenie pewnie też są gdzieś takiej długości więc te chaszcze ich nie ograniczają bardziej one siebie nawzajem.Mogłem zrobić większe odstępy bo planty urosły całkiem spore.

Pisałem w fotorelacji NoN@ajma o tym żeby powyrywał ziele na spocie a Ty 5 postów niżej napisałeś to samo tylko że z większym wylewem!!!

Grzesiu007 napisał:
Koledzy mają racje, powyrywaj te krzaki wokół plantów bo nie dość że zasłaniają tobie planty to jeszcze wyciągają z ziemi potrzebne im minerały, poza tym widać że mają mało słońca, jak naprawię aparat bo nie wiem co mi się dzieje niby nie czyta mi karty w soniaku to wrzucę fotki moich no name 2 miesięcznych dla porównania, poza tym zainwestuj w asahi sl na prawdę pomaga


Więc co Ty do mnie piszesz!!Sory ale pokaż te swoje planty bo masz parę kulek

Grzesiu007 napisał:
ja zamówiłem 5 pestek af ak47 dostałem 2 gratisy blue white x canadian i no name


pzdr :D
 
Ostatnia edycja:

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
powiem tak kup sobie planton k tez jest dobry do na kwitnienie


tez mam ta sama odmianę Passion x Ruderalis Skunk od GGS ale ja coś mam pecha bo dość ze pogoda była lipna i słabo rosły to do tego jakaś zwierzyna zrobiła im topping i strasznie powoli rosną maja gdzieś około 30cm jak by nie ta pogoda i ten topping to by miały gdzieś około 80cm no ale z natura nie wygrasz

i mam do cb takie pytanko czy opłaca mi się jeszcze na nich robić LST haczykami dodam ze mam je w wiaderkach 25l i 38l
 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
piekne krzaczory.....naprawde super to wygląda...
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2

Właśnie dziś kupiłem Planton Z .Ponieważ stary Planton K jest już z azotem a zależy na P i K a Z posiada go jak stare K.Jakieś odświeżenie serii bo widziałem jakieś inne mixy i nowe torebki


__________________________________________________________________________

Trzy bobry :D Up

Odwiedziłem dzisiaj spota no ii... się stało we wtorek przez mój spot przeszła straszna burza.Efekt taki że połamało mi fimowaną roślinę i parę najniższych odgałęzień.Nigdy nie zdarzyło mi się tak żebym bez przygód przeszedł sezon.

Podparłem połamane odgałęzienia patykami i na szczęście łodyga nie oderwała się do końca i myślę wyzdrowieje.Co będzie jak zaczną kwitnąć i patyki zrobią się cięższe.Dalej mam problemy z Passion x Rudealis i Shaman

Myślę że powoli się zbliża flo <joint> i za dwa,trzy tygodnie zacznie płynąć w topy

Zdjęcia już bez wymieniania co i jak w kadr mi się nie łapią








No i złamana Easy S x Passion 1 w środku



Łodyga przy ziemi



Podarte patykami







Piona i nie ma załamka.Nie będzie teraz będzie za rok :D Zeszło mi się dobre 3 h

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YLl9OMLawqw[/youtube]

pzdr
 
Ostatnia edycja:

PanBombka

Well-known member
Rejestracja
Maj 31, 2011
Postów
146
Buchów
0
Planton Z nie ma nic azotu ?
Zakupilem dzisiaj Plantona K i wlasnie sie zmienilo ze ma 16 % azotu ;/
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
w planton k jest azot tylko własciciel nie podawał go na wczesniejszych opakowaniach
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Hej ho :D

Dawno się nie odzywałem ale to wszystko przez mój planowany urlop nad jeziorem.Było za***iście i Antek jest zadowolony na maksa :D ze swojej opalenizny he.

Up

Kolejna przygoda jedna roślina Passion1 x Rudealis po prostu się złamała.Łodyga pękła mniej więcej w połowie rośliny.Easz S x Passion tez sie rozjechala.Tylko teraz nie podpierałem ich,niech matka natura robi swoje.Easy S x Passion juz kwitna P.Maroc tez
Dobra foty bez wymieniania itp



Leży







Lewa strona









Moim zdaniem to nie duzo ros.w jednym miejscu ale dzieki za rady wezme do serca

pzdr
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół