nasiona marihuany

Out 2012 by antek pestki od GGS

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Będziesz miał co smażyć

Mam trochę inne podejście.Na razie te planty nie są moje!!w przenośni.Jak o trymuje,wysuszę,zważę i zapakuje uwierzę że ja jestem ich szczęśliwym posiadaczem Wtedy zacznie się smażenie :D
Jestem pogodzony z myślą utraty tych plantów bo!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lbyaz8MF1zY[/youtube]

Nie dzieli się skóry na niedźwiedziu!!

pzdr
 
Ostatnia edycja:

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Muszę przyznać że ładne masz te Passion1 x Rudealis mam tez tą odmiane ale na razie maja 15dni
 
Ostatnia edycja:

gandiganda22

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2010
Postów
57
Buchów
0
ładnie tym najwyższym zrób lst i roślinka na tym zyska i bedzię bezpieczniej bo jak patrze po zdjeciach to spocik odsłonięty mocno ;D 3maj sie ziom do końca <joint>
 
G

Gość

Guest
Antek nie nosi majtek <rotfl>
ładnie ci idzie oby tak dalej powodzenia :salut:
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
gandiganda22 napisał:
odsłonięty mocno ;D 3maj sie ziom do końca

Damy rade tylko takie ujęcie na foto z tej strony nie ma szans żeby ktoś wszedł zobaczyć te planty.nie chce robić głębszych zdjęć spota z wiadomych przyczyn.Dojście do niego nie jest łatwe 1,5 metrowe chaszcze a na spota idę około 25 min i za każdym razem wracam u***any po pachy mokry i zmęczony :D

Adam997 napisał:
Antek nie nosi majtek

Już Cię lubię Adasiu :D
Wal jak w dym!!
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Ja ciebie też będę twoim stałym obserwatorem pozytywna fotorelacja :jaraczz:
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Siema

Korzystając z chwili wolnego skoczyłem dziś na spota i zrobiłem parę zdjęć.Mam dwa dość spore problemy.Pierwszy z przędziorkami pogryzły mi prawie wszystkie rośliny,pryskałem roślinę wywarem z czosnku ale tym razem się nie sprawdził potrzebny jest jakiś chemiczny killer.Drugi końcówki topów u Shamana i Passion x Rud zaczynają usychać tylko nie wiem z jakiej winy.Może przenawoziłem Azofoską ale dziwi mnie dlaczego tylko te dwie rośliny przecież mają taką samą ziemie i tyle samo składników.Może złe pH sam nie wiem i proszę o rade

Passion 1 x Rudealis 150cm



Passion 1 x Rudealis 2 150cm



Passion 1 x Easy Sativa fim 100cm



Passion 1 x Easy Sativa #2 120cm



P.Maroc cały zgryziony przez te *****e przędziorki



Shaman 130 cm



końcówki liści na odrostach zaczynają usychać DLACZEGO ???



pzdr<joint>
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Witam :D

Byłem dzisiaj na spocie zobaczyć jak się miewają moje planty.No więc po przędziorkach ani śladu w sobotę dostał oprysk Magus 220sc środek przędziorkobójczy i dzisiaj drugi oprysk.Co do przypalonych końcówek liści też sytuacja się ustatkowała najgorzej ucierpiał Shaman.Doszedłem do wniosku że to wina tylko i wyłącznie źle wymieszanej ziemi i azofoski ,planty podlałem 10 litrami wody na każdy dołek taki ala-flusz.Dodam że plantów nie podlewam Biohumusami sama woda no i powinno być ok.

Jak się zmobilizuję a myślę że niedziela to odpowiedni dzień to wrzucę fotki

pzdr mordy
 

ptasznik69

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
191
Buchów
0
Potężne te planty. Ile razy i w jakim stężeniu pryskałeś planty asahi?
 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
no ładne te ES....cholernie wysokie...dlatego u mnie poszedł na początku FIM a i tak mają 1,5 metra.....dla porównania zapraszam do mnie....
spoko wygląda to wszystko u ciebie
z farciochem
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
ptaszniku69
Już pisałem że oprócz azofoski nie psiukałem ani nie podlewałem żadnymi nawozami.Planty rosną na samej wodzie.moim planem jest pociągnąć je tak do końca czyli na flo też niczego nie będę lał jak nie pokarzą niedoboru.

Dziękówa ziomeczku już zaglądam co u Cb.Moje mają około 120 centów.Pierwszy raz dopadłem w swoje ręce pestki od GGS i powiem że do tej pory jestem zaskoczony bardzo mile,geny ustabilizowane.Zobaczymy kiedy zaczną kwitnąć??
 
D

delete

Guest
Już pisałem że oprócz azofoski nie psiukałem ani nie podlewałem żadnymi nawozami.Planty rosną na samej wodzie.moim planem jest pociągnąć je tak do końca czyli na flo też niczego nie będę lał jak nie pokarzą niedoboru.

Dziękówa ziomeczku już zaglądam co u Cb.Moje mają około 120 centów.Pierwszy raz dopadłem w swoje ręce pestki od GGS i powiem że do tej pory jestem zaskoczony bardzo mile,geny ustabilizowane.Zobaczymy kiedy zaczną kwitnąć??


chociaż samą canne flores kup ... Bez nawozów na flo to lipton będzie, bynajmniej tak mi się wydaje.
BTW masz spoko planty
 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
ja wszystkie pestki mam od GGS aha criticaljacka mam od oriona...ale tak to GGS i jestem za***iście zadowolony
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół