nasiona marihuany

Out 2012 by antek pestki od GGS

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Trzeba ciąć resztę plantów bo śnieg.Niestety bez zdjęć będzie bo muszę z niemca działać

pzdr :D
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Siema

Od razu przepraszam wszystkich za zamulenie tematu.Ale musiałem wyjechać z kraju na ponad tydzień niestety sprawy rodzinne ze śmiercią w tle ale mniejsza o to.

Więc tak sezon 12' uważam za zakończony na chwilę obecną nie wrzucę żadnych foto.Wynik wyszedł dobry chodź miałem lepsze osiągi :D na chwilę obecną wysuszone i spakowane mam dwa planty Maroc z którego suchego palenia po 10 dniach suszenia wyszło 260g i Passion x E.Sativa (ten fioletowy) z którego wyszło uwaga 640g

Z harvestu 27-10-2012 ściąłem dwa pozostałe planty P.Maroc i następną siewkę Passion x E.Sativa. Trochę tematu spleśniało mniej więcej 25 % zbiorów i się suszy do dzisiaj bo zostały kiepsko wytrymowane,przewiduję wynik w okolicach 500g z dwóch plantów.P.Skunk is dead niestety wiadro się przewróciło i w piz*u....

Poukładam sobie wszystko i zrobię ostania skromny up z fotkami suszi

pzdr mordy :D

P.S

musicie wierzyć na słowo :D
 

oski92

Member
Rejestracja
Paź 25, 2009
Postów
11
Buchów
0
No zazdroscic takiego out-a.Ile wyszło wszystkiego? Jakieś fotki ,dawno nie zagladales tutaj.
Pozdro:salut:
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Siema żyję :D

Sory za niedokończenie tematu ale tak bywa pozdrawiam wszystkich i miłych chwil z MJ życzę :D
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół