nasiona marihuany

Blubbleberry

Wyszukiwarka Forumowa:

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Krzyżówka słynnych Bubblegum i Blueberry. Ta odmiana została nagrodzona w "San Francisco Bay Area Growers Cup" w latach 1998 - 1999. Blubbleberry jest bardzo wytrzymałą odmiana o dużych zbiorach i ostrym, intensywnym aromacie.

* Rodzaj rośliny: indoor & outdoor.
* Genotyp: w większości Indica
* Zapach: owocowy
* Smak: owocowy
* Wysokość roślin: niska
* Działanie: Stoned- Indica Body Buzz
* Poziom THC: Mocna 15-20%
* Czas kwitnienia: 7-8 tygodni
* Zbiór (SoG 1m2) : 500g
* Trudność hodowli: Łatwa - Polecana początkującym !
Producent: Dutch Quality Seeds

opis z seed.pl

mam pytanie dochodzi ta odmiana u nas na out chcialem zrobić troche pestek oraz zrobic krzyzówke Blubbleberry x Papaya jak myślicie
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
mialem ja na indor wypasiony high raczej w strone sativy smak owoce i jakby skunk w oddali bardzo mi mskauje ta odmianka co do out mam do teh pory ale meska:) robilem crossika z marociem:) co do kwitniecia kwitlo mi dluzej niz 7,8 mysle no nic powodzenia :salut:
 
G

Gość

Guest
Siemanko ja uprawiam/hoduje właśnie BB od seed.pl :yeahh: na oucie i będę musial wrzucić foty Wam pokazać oj pozazdrościcie. Uprawiam juz 2 sezonik:D:D
 

Bartek_SR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2007
Postów
78
Buchów
3
Moja BB już kwitnie jakieś 2 tygodnie. Uprawiam w foliaku, więc dojdzie na bank.

EDIT: No i doszła pod koniec września! Ponad 30g z niej miałem, niestety część mi spleśniała podczas suszenia, ale to nic. I tak jestem zadowolony- powala mocą <shiza> 100% high indica, psychodela, uczucie odrealnienia. Powoduje takie dziwne smyranie w brzuchu, tak jakby tam nic nie było, pustka xD Wchodzi po ok. 10-15 min od zapalenia, narasta dość szybko. Gastro nieziemskie, ale brak suszy czy tam kapcia w mordzie. POLECAM!
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
szukałem chyba wszędzie i nie znalazłem wie ktoś gdzie można dostać/kupić pestki tej odmiany może ktoś ma swoje ???
 

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
szukałem chyba wszędzie i nie znalazłem wie ktoś gdzie można dostać/kupić pestki tej odmiany może ktoś ma swoje ???

Heh. też bym chętnie chciał kupić tą odmianę :D miałem ją na out-door gdzieś 3lata temu i muszę przyznać że jest kozacka a teraz to nie ma jej nigdzie .. a szkoda.

Jak ktoś ma jakieś namiary to piszczcie ;-)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół