nasiona marihuany

Uwagi i pomysły

Wyszukiwarka Forumowa:

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Witam! W życie każdego człowieka wpisany jest na stałe ciągły rozwój, tak samo jest z forami internetowymi. Każdy wie, że trzeba dostosowywać się do ogólnie panujących trendów a szczególnie do opinii internautów. Tak więc, postanowiłem wyjść wam na przeciw.


Piszcie tu proszę wszelkie uwagi i sugestie odnośnie forum. Proszę wpisywać jedynie cenne uwagi, który pomogą gronu moderatorskiemu w sprostaniu waszym oczekiwaniom. Oczywiście nie wszystkie postulaty będą mogły być zmienione ale możecie być pewni, że te dobre pomysły zostaną wprowadzone w życie.



Wszelki spam i offtop nie będzie tolerowany. Użytkownicy nie stosujący się do tej zasady zostaną odpowiednio "nagrodzeni"
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
niemoge tego naprawic bo ja tego niemam...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ktoś nie będący rasta, może poczuć się urażony...
HAHAHAHA. Tak, a jak ktoś ma cycatą babę w avatarze, to geje mogą się poczuć urażeni. Równouprawnienie i wolność przekonań ku**a!
 
C

cranberry

Guest
wysoki kabanosie religie wyznawane przez ludzi z forum to typowo nie twoja ani moja sprawa, to forum tematyczne, takie tematy na takim forum to tylko kolejne kłótnie wywołane przez szedowna i jemu podobnych.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
to tylko kolejne kłótnie wywołane przez szedowna i jemu podobnych.
W tym momencie Ty prowokujesz offtopic.
Z marnym skutkiem.
 

bebol

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2008
Postów
308
Buchów
4
No to raczej 'temat o religiach' już jest, więc po co robić kolejne? To nie jest zaśmiecanie? Jest temat wiara, tam się ludzie wypowiadają i basta. Raczej radzę dawać warny za offtopy (tak jak już jest), a nie wprowadzać nowe zakazy.
 

bebol

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2008
Postów
308
Buchów
4
Tak, napisałeś. Mówię tylko, że nie ma sensu wprowadzać innych rygorów dla tego typu spraw. Lepiej, żeby zająć się rosnącą głupotą w działach dla początkujących. Dlaczego wciąż ludzie się pytają, czy trutki na szczury pomogą w kopaniu, lub czy mogą sadzić na parapecie. Śmieszne

Pozdrawiam
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
kazdy pomysl dobry zeby jakos powstrzymac troche fale debilizmu tego typu teksty nic nie maja wspolnego z religia to zwykle pozerstwo i robienie syfu
-...ta jah jest wielki
-yeah ja tesh tak mysle
:sick
 

bebol

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2008
Postów
308
Buchów
4
Ta, ale prawda jest taka, że teraz każdy ma dostęp do forum i zwykle nowi ludzie nie wykazują krztyny samozaparcia ku samowiedzy. Bezsensem jest, że nie potrafią wyszukać odpowiedzi na nurtujące pytania. Może by tak w jakimś dziale dla początkujących zrobić trochę więcej tematów z opisami i obrazkami, np o boxach (wymiary etc.- wiem, że takie coś już jest, ale niech będzie bardziej widoczne)
 
G

Gość

Guest
zostawcie negatywy tak jak sa w spokoju, a najlepiej zmiencie je spowrotem na liscie :)

Moim zdaniem możliwość wystawiania negatywów powinni mieć tylko moderatorzy i ludzie posiadający dużą wiedzę o uprawie

i po ch*j takie cos ? nie odsc ze moderator moze dac warna, bana to jeszcze maja tylko oni negatywy rozdawac ? bez sensu :pl:
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
jak sie wchodzi w swoj profil i sie wejdzie w kontakty &znajomi to jest ,,Kntakty & Znajomi,,
mnie to jakos nie przeszkadza ale widze to zglaszam.
chyba chcecie zeby to ladnie po polskiemu wygladalo:D
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
shoutbox

witam, nie wiem czy tylko mi to wadzi, ale byloby fajnie gdyby shoutbox nie przeskakiwał automatycznie do ostatniego wpisu podczas czytania od poczatku wszystkich postów, .... wiecie o co mi chodzi? dzieki
 

sznurek

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2011
Postów
241
Buchów
0
Najfajniej by było, jakby doszło to jako opcja. Ale nie wiem czy jest to technicznie możliwe.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół