nasiona marihuany

Uwagi i pomysły

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Old School

Guest
właśnie pobrałem Mozille i działa ,a na operze też nie działało ,czyli sprawa załatwiona,danke szyn.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Pojawiające się problemy z polskimi znakami - prawdopodobnie jakiś bug po ostatniej aktualizacji PHP i MySql. Nie ma pewności czy da się to usunąć. Damy znać.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Limit fotek w Galerii na jednego użytkownika został podniesiony.

Pzdr.
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Hej. Jak mogę edytować swoje posty? Zacząłem fotorelacje i słabo wyglada dodawanie posta pod postem jeśli nikt nie komentuje. Tutaj mogę edytować w dziale fotorelacja nie
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Hej. Jak mogę edytować swoje posty? Zacząłem fotorelacje i słabo wyglada dodawanie posta pod postem jeśli nikt nie komentuje. Tutaj mogę edytować w dziale fotorelacja nie

nie możesz. nie wiedzieć czemu są ograniczenia edytowania postów dla nowych użytkowników i dopiero po przekroczeniu limitu postów LUB po określonym czasie (nie wiem dokładnie) odblokuje ci się z automatu ta opcja
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
Po napisaniu 30 postów jest możliwość edycji a po 50 buchy, z fartem
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Panowie na stronie głównej wyświetla się "Najczęstrze problemy" trochę to razi w oczy :)
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Ten napis wyświetla się na banerze u samej góry tam są te strzałki do przesuwania w lewo i prawo.

 

Ativvan

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2021
Postów
107
Buchów
18
Pomysł:

W trosce o bezpieczeństwo, wpadłem na pomysł, aby np. dodać ukryty dział z np. fotorelacjami, tylko dla zweryfikowanych użytkowników.
Plusy:
- wgląd ma tylko konkretne grono użytkowników (weryfikacja np. poprzez zdjęcie swojej uprawy z karteczką z nickiem, tak jak do konkursu Miss)
- Bezpieczeństwo (aktualne fotorelacje można śmiało przeglądać nawet bez zalogowania się. Mnie osobiście odstrasza to od upubliczniania tutaj swoich postępów, bo są zbyt jawne)

Minusy:
- podział użytkowników na szarych userów i "elite" (wyolbrzymiam, ale sens zachowany. Nie każdy jest zwolennikiem tego, aby tworzyć podziały na grupy)

Oczywiście nie podałem tutaj za dużo szczegółów, bo wydaje mi się, że na etapie pomysłu nie ma co tego robić. Pierw zobaczmy czy to bardziej na tak, czy bardziej na nie jest administracja forum :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Przecież fotorelacje były dostępne bez konta już na starym forum. :oczy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół