nasiona marihuany

Uwagi i pomysły

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
nie wiem czy jest to możliwe, mówię szczerze... ale moją propozycją jest to, że w pierwszej kolejności możesz podpytać userów, którzy mają jakieś blachy za uprawy hydro :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie jest to możliwe.
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
[MENTION=1]SCuN[/MENTION] - panie wpeŁzanie z tel 9 na 10 prob daje ta gowniana strone wiadomo jaka. To samo czasami jest ze zwyklego kompa. Niech sie chlopaki tym zajma bo z tel czy innych e-gowien sie pewnie uzytkownicy pienia.
 
D

DarkMessiah

Guest
[MENTION=1]SCuN[/MENTION] - panie wpeŁzanie z tel 9 na 10 prob daje ta gowniana strone wiadomo jaka. To samo czasami jest ze zwyklego kompa. Niech sie chlopaki tym zajma bo z tel czy innych e-gowien sie pewnie uzytkownicy pienia.

nie wiem co ty masz za tel lub inne e-gowno ale ja siedze caly czas na telefonie i nie mam problemow z uzytkowaniem forum, ba nawet moge juz kopiowac bezproblemowo linki z galerii na safari.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
dokładnie, zero jakiegokolwiek problemu z korzystaniem z forum z poziomu telefonu... tylko ja nie używam mobilnej wersji a pełnej wersji strony nawet na telefonie :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Zaczynają się prace dot. upgradu serwerów, forum, Wiki itp. itd. Potrwa to ok 2 tygodni. Mogą występować chwilowe problemy techniczne. Gdyby coś przestało działać, to dajcie od razu znać.
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
nie wiem co ty masz za tel lub inne e-gowno ale ja siedze caly czas na telefonie i nie mam problemow z uzytkowaniem forum, ba nawet moge juz kopiowac bezproblemowo linki z galerii na safari.

L-Gieta mam panie bo lubie byc na autsajdzie z walką windows vs apple. Czy samsung v apel he.

---------- Post Zaktualizowany 03:39 ---------- Data pierwszego postu 03:35 ----------

Jo,

Zaczynają się prace dot. upgradu serwerów, forum, Wiki itp. itd. Potrwa to ok 2 tygodni. Mogą występować chwilowe problemy techniczne. Gdyby coś przestało działać, to dajcie od razu znać.

Ok chyba sie poprawilo raz mnie załaczylo na mobajl wersje za drugim na full foruma. Ost mnie nie ma ale w sumie tez ogarnijta ze z kompa przerzuca na "ta druga wersje" - ale to widze ze ma chyba kazde forum ---> w jakiejkolwiek dziedzinie by czegokolwiek nie szukac. Pozdro panowie.
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Nie wiem gdzie pisać to napisałem tu, zesrało się SB czy to normalne czy tylko jakieś przeróbki, przy okazji Wesołych Świąt Mordy .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
W czwartek 31 stycznia będą prowadzone prace w związku z upgradem serwera, tak że mogą być przerwy w funkcjonowaniu forum.

Pzdr.
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
Dla osób korzystających z telefonów. Polecam włączyc opcje w przeglądarce "wersja na komputer" strona wygląda identycznie jak ta na komputerze i nie ma problemow z użytkowaniem :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
13 marca będą prowadzone prace w związku z powiększeniem srwerów, więc w godzinach rannych forum może być chwilowo niedostępne.

Pzdr.
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Cześć!
Dałoby radę zmniejszyć ten cudowny limit jednej wiadomości raz na 1500 minut? Chcę sie dogadać z grzesiem a nie mogę :/
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Cześć!
Dałoby radę zmniejszyć ten cudowny limit jednej wiadomości raz na 1500 minut? Chcę sie dogadać z grzesiem a nie mogę :/

Nie po to są regulaminy by je zmieniać od widzi mi się, daj Grzesiowi email,a i sobie pisz bez ograniczeń. Wszyscy muszą przejść przez etap ograniczeń akceptowalnych lub nie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół