nasiona marihuany

Uwagi i pomysły

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Myślę ze jeśli macie problem z odznaką weterana ze niby za nic ona jest..ze tylko niby za czas na forum to można dodać np 10 skończonych fotoleracji przez te 5lat i byłaby już za coś. Pozdrawiam.
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
A ja chciałbym zobaczyć możliwość wołania użytkowników. Na przykład piszę @nazwaużytkownika: odnosząc się do niego w jakimś temacie i on dostaje powiadomienie (tam gdzie są buchy?), że ktoś o nim pisał. Bardzo przydatna rzecz na forum. Podobnie jak się cytuje czyjąś wypowiedź.

Druga rzecz, którą miło by było zobaczyć to "Aktywność w tematach w których brałem udział" jako łatwo i szybko dostępny link w menu tak jak Najnowsze posty.

I ostatnie primo - nie wiem czy to błąd, czy funkcja ;) ale napisałem temat, został on przeniesiony, wciąż dostaję za niego buchy, ale sam nie mam dostepu do treści.
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?p=1657335
Nie wiem kiedy się odblokuje mi dostęp do tej części forum, ale jako autor tematu powinienem chyba mieć wgląd w temat tym bardziej, że miałem jeszcze tam troszkę do dodania.

A tak to super i dzięki administracji i modom za swoją dobrze wykonywaną pracę. Stworzyliście fajne miejsce.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Ja to widziałbym taką strzałke w prawym dolnym rogu jak ebay ma, bo jak kto dużo fot wrzuci to tzeba się jakos wydostac z powrotem na góre, a jakby taka była, to tylko klik i gotowe.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Przydalo by sie usuwanie odznak niektorym userom bo majac pare znaczkow woza sie jak gowno na taczce i sa pyskaci. Ogolnie jestem za zaostrzeniem przepisow z ich przyznawaniem i czestszym odbieraniem. A tak powaznie te znaczki nic nie znacza bo jak ktos jest pomocnym, dobrym userem to kazdy kto jest zwiazany z naszym forum to wie. AMEN
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Mam prośbę zeby włączysz wszystkim BBC w sygnaturze

Z tym to nie bardzo, bo rozne linki ludzie moga wstawiac, niekoniecznie do forum i jeden czy drugi cwaniak moglby IP userow wyciagac jakby link prowadzil do jego serwera.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Przydalo by sie usuwanie odznak niektorym userom bo majac pare znaczkow woza sie jak gowno na taczce i sa pyskaci. Ogolnie jestem za zaostrzeniem przepisow z ich przyznawaniem i czestszym odbieraniem. A tak powaznie te znaczki nic nie znacza bo jak ktos jest pomocnym, dobrym userem to kazdy kto jest zwiazany z naszym forum to wie. AMEN

Wyrwałeś mi to z klawiatury...

Widziałem tu ekspertów, mentorów etc. co strzelali sobie w stopy, a jak ich czlowiek zyczliwie chciał naprowadzic na dobry tor, to Fochami Damskimi pozarzucali, bo przecież on ma taki niebieski, czy innego koloru napis. Ja nie mam szacunku do tych odznak, są jak wlepki, co wnuczk przynosi z przedszkola... Ja ma gdzies udowadniac swoja wartośc cybernetycznie, jak sie 93 robiło pestki , to teraz mam udowadniać że potrafie ? łobudźta sie.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przywolywanie po @nazwauzytkownika prawdopodobnie sie pojawi, nie wiadomo kiedy dokladnie, ale juz jakis czas temu podbilem z tym do glownego admina.

---------- Post Zaktualizowany 10:21 ---------- Data pierwszego postu 10:12 ----------

Nie wiem kiedy się odblokuje mi dostęp do tej części forum, ale jako autor tematu powinienem chyba mieć wgląd w temat tym bardziej, że miałem jeszcze tam troszkę do dodania.
Juz powinienes miec dostep.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Ja to domagam się konkursu na Mistera #, stop dyskryminacji mężczyzn!
 
P

Piję Mleko

Guest
Nikt cie nie chce oglądać na golasa zboku
Mam taką uwagę że odkąd pamietam to nie działa "kopiuj" pod zdjęciem koło linków.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Nikt cie nie chce oglądać na golasa zboku
Mam taką uwagę że odkąd pamietam to nie działa "kopiuj" pod zdjęciem koło linków.

Ale nie jestem zboczkiem:( ubiorę spodenki i będzie dobrze :p ps, przepraszam za offtop L
ale moja duma zostala urazona :D
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
nie przeczytałem 150 stron tego wątku więc przepraszam jeśli była już o tym mowa.. Formularz logowania w prawym górnym rogu ma placeholder "Nazwa użytkownika" który nie znika po kliknięciu przez co za każdym razem trzeba zaznaczyć placeholder i nadpisać go swoim nickiem. Niby pierdoła, ale ciągle się łapię na tym że o tym zapominam przez co muszę wpisywać nick 2 razy.. Problem występuje w najnowszej wersji torbrowsera na osx. Innych przeglądarek nie sprawdzałem.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Siema.

Posty mi znikają, jakoś tak dziwnie.

Jak jestem zalogowany to są, ale gdy się wylogowywuje i klikam NOWOŚCI , to ich tam nie ma. Mógłby ktoś, jakoś sprawdzić co się dzieje. ? Nie wiem... Thx.

Teraz jak sprawdzałem, to ten jest, ale ten wcześniejszy o grzybach znika.

Ten post wątku o grzybach co @Ich wpisał też znika z nowości.


AHA
 
Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Niezalogowani użytkownicy nie majo dostępu do wszystkich działów ;)

isjustdude - musisz wyłączyć blokowanie skryptów
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół