nasiona marihuany

Uwagi i pomysły

Wyszukiwarka Forumowa:
E

EPC3008

Guest
Dlaczego nie raz mam tak że po wylogowaniu nadal mam status aktywny?

:freak2::freak2::freak2::freak2::freak2: F5 :freak2::freak2::freak2::freak2::freak2:

Klawisz F5 służy najczęściej do odświeżania okien, np. okna przeglądarki lub folderu.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Johny_z_Arizony

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2017
Postów
112
Buchów
746
Odznaki
1
Dlaczego nie moge wysylac PW ani zakladac nowych watkow a moje posty czekaja na akceptacje? Napisalbym PW do moda zamiast pisac tutaj ale nie moge
 
M

Maniaczek

Guest
Czy jak dodam użytkownika do listy ignorowanych to będzie on mógł pisać posty w wątku założonym przeze mnie?
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Dlaczego nie moge wysylac PW ani zakladac nowych watkow a moje posty czekaja na akceptacje? Napisalbym PW do moda zamiast pisac tutaj ale nie moge

Może coś się zawiesiło w Matrixie. Teraz powinieneś móc.

Czy jak dodam użytkownika do listy ignorowanych to będzie on mógł pisać posty w wątku założonym przeze mnie?

Prawie na pewno tak, ale post będzie Ci się wyświetlał tylko jako informacja, że ten i ten napisał posta, który nie jest wyświetlony, bo masz tego użytkownika na liście ignorowanych. Ignorowanie przekłada się na niewyświetlanie treści wpisów użytkownika ignorowanego. Nie jest to "zniknięcie" tej osoby z naszego wyglądu forum ani też zablokowanie komuś dostępu do naszych wątków.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Jak z telefonu /tabletu wkleic filmik poprawnie zeby nie wyskakiwal sam link??
Próbowałem tam naciskając na okienko i wklejałem link ale nie działa?
Pytanko do Moderacji dałoby rade to jakoś naprawic/zrobić?
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Trzeba wrzucić link do wersji na kompa a nie mobilnej.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Ale link do filmiku wrzucasz w wersji mobilnej.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Taka sytuacja: ktos mnie taguje w watku, nie chce byc o tym powiadamiany - chodzi o jedna osobe. Czy da sie to jakos wylaczyc?
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Wiecie jak jest - z założenia włączanie tych funkcji ma być pomocne w korzystaniu z forum, ale zdarzają się i nadużycia.

Opcje takie uaktywnia się grupowo, nie indywidualnie, więc na przejawy takiej pojedynczej upierdliwości trzeba na początku reagować wiadomością do delikwenta, żeby przestał. A jeśli nie reaguje, to zgłosić do moderacyjnego rozpatrzenia, jak każdą inną sprawę wymagającą moderacji.

Póki co, powiadomienie o cytowaniu raczej się sprawdza (pomijając, że wiele osób wciąż cytuje całe posty, zwłaszcza z kilometrem zdjęć, zamiast fragmentów, do których chcą się odnieść), a to tagowanie chyba trochę mniej. Z czasem może się uzna je za niepotrzebne.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Taka sytuacja: ktos mnie taguje w watku, nie chce byc o tym powiadamiany - chodzi o jedna osobe. Czy da sie to jakos wylaczyc?

To jak rozumiem są przypadki odosobnione, więc je po prostu zgłaszaj. Prześladowania na forum nie będą tolerowane <palacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół