nasiona marihuany

Uwagi i pomysły

Wyszukiwarka Forumowa:

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Planujecie zrobić coś z mobilną wersją forum? Obecny wygląd to obraz nędzy i rozpaczy, a korzystanie z niego jest prawie niemożliwe. Brakuje też w nim zakładki nowości, która jest bardzo przydatna.

Jak tam sytuacja "chłopacy" ?
Minęły już prawie dwa lata, a mobilna wersja jak była biedna tak jest. Jest tu paru adminów, mogilibyście wreszcie pokazać, że coś potraficie i to ogranąć.
Tak bardzo odpłynęliście w samozachwycie i kółeczku wzajemnej adoracji, że przestaliście się rozwijać w pozostałych kierunkach. A jak wiadomo, kto się nie rozwija ten się cofa.
Dla zainteresowanych, proponuję zobaczyć, jak wygląda wersja mobilna np hyperreal, a jak tutaj.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przecież Ci pisałem, że tylko główny admin ma do tego uprawnienia i że został poinformowany, tak że daruj sobie te złośliwości. Poza tym nie ma zmasowanych o to próśb, chyba jesteś jedyny, który ma aż takie ciśnienie o wersję mobilną.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Główny admin czyli kto :)
To nie są złośliwości, to jest stwierdzenie faktów. W końcu forum poza ludźmi to przede wszystkim program komputerowy. Zracam jedynie uwagę na zacofanie, które niewątpliwie tutaj występuje, Zmasowanych próśb nie będzie, bo w większości przypadków użytkownicy systemów informatycznych nie wiedzą, co mogłoby im ułatwić życie. I tutaj odpowiedzialność powinna spoczywać na kimś takim jak ty, a ty w sumie też chu*a w tej sprawie zrobiłeś. A ja wtedy poświęciłem swój czas chociażby, żeby podesłać ci źródła.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
a ty w sumie też chu*a w tej sprawie zrobiłeś.

Zrobiłem co mogłem - przekazałem właścicielowi forum.

My mamy tylko dostęp do panelu Vbulletin, nikt z nas nie ma uprawnień FTP.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Dziwna sytuacja. Admin, który chu*a może. Naprawdę specyficzną rolę tutaj pełnisz zatem. A nowoczesny widok dla vbulletyn w wersji mobilnej to odpowiedni CSS po prostu. Będący w temacie, a byli i są tu tacy, wiedzą że to "bułka z masłem".
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
No niestety taka sytuacja, admini/moderatorzy jesteśmy tu tylko od obsługi forum, kwestie techniczne jedynie właściciel może ogarniać. Kiedyś właśnie tacy mądrzy jak ty zdołali go przekonać, żeby dał im pełne uprawnienia do zarządzania forum, bo to "bułka z masłem" i forum prawie przestało istnieć, ale jesteś tu od 2012, więc zapewne to doskonale pamiętasz.
Bez odbioru.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
No niestety taka sytuacja, admini/moderatorzy jesteśmy tu tylko od obsługi forum, kwestie techniczne jedynie właściciel może ogarniać. Kiedyś właśnie tacy mądrzy jak ty zdołali go przekonać, żeby dał im pełne uprawnienia do zarządzania forum, bo to "bułka z masłem" i forum prawie przestało istnieć, ale jesteś tu od 2012, więc zapewne to doskonale pamiętasz.
Bez odbioru.

Jestem tu dużo wcześniej tak naprawdę, ale to nie jest ważne, pamiętam tych ludzi i z nimi mnie nie łącz, bo ja tutaj nie uzurpuje sobie żadnej władzy tylko zwracam uwagę na pewne fakty. Podgrywanie nowych templatek leży w uprawnieniach użytkownika vBulletyn na poziomie "administrator" i powinno się to na luzie "wyklikiwać" w ustawieniach. Może po prostu nie wiesz jak ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Może nie wiem jak, może mam te uprawnienia wyłączone, może potrzebowałbym funduszy na zakup dobrej wersji mobilnej, bo te darmowe, które mi podesłałeś, były chu*a warte, a może dam ci zaraz haslo i login i sam zobaczysz.

Na chwilę obecną temat aplikacji mobilnej jest zamknięty, jeśli się aplikacja pojawi, to wszyscy zostaną poinformowani.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Jak coś to wystarczą print screeny z menu :) Razem damy radę :)
 
Ostatnia edycja:

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Podbiwszy.

Dobra, kończąc temat, bo utkneliśmy widzę w martwym punkcie. Skoro mówisz, że sam nic w tej sprawie nie możesz zrobić, a jak wspominałeś

mi ta obecna też się nie odoba, więc nawet na telu używam pełnej strony.

to może masz pomysł, jak moglibyśmy porozmawiać o tym tutaj z "właścicielem forum" :)
 
J

Jake Sully

Guest
Przecież żyjemy w czasach gdzie telefony to takie małe komputery więc o co wam chodzi z wersją mobilna ??? Wystarczy włączyć tryb komputerowy wyświetlania strony i macie dokładnie takie samo forum jak na kompie
 
P

PolnaMiedza

Guest
Z właścicielem raczej nawet sam Da'ath już wiele lat nie rozmawiał, co dopiero zadziałać z nim coś na forum. Niestety trzeba cieszyć się tego co jest. Wersja mobilna to raczej mało istotna kwestia.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
30 lipca 2019 o 10:26 dostalem ostatniego maila od wlasciciela forum.

Sorry, ze nie o wszystkim jestescie informowani, ale najzwyczajniej nie ma takiej potrzeby.

Pzdr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół