nasiona marihuany

[CFL 3x23W] 1xAK47 AF FEMI

Wyszukiwarka Forumowa:

NegativeCreep

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
19
Buchów
0
Nasiona kupowałem ze sklepu, którego nazwy nie wolno wymawiać. Natomiast breeder to akseeds.
 

NegativeCreep

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
19
Buchów
0
Nie rozumiem jak można mówić, że konopie śmierdzą. <lol> Dla mnie to piękny zapach. Oczywiście, ***ało w całym domu.
 

Fazzi

New member
Rejestracja
Kwi 7, 2012
Postów
4
Buchów
0
Ziom, pytanie co do oświetlenia. Na 3x 23W energooszczednych Ci to wyszło? od początku do końca? wiem że w temacie jest napisane 3x 23 ale po prostu się pytam
 

NegativeCreep

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
19
Buchów
0
Ziom, pytanie co do oświetlenia. Na 3x 23W energooszczednych Ci to wyszło? od początku do końca? wiem że w temacie jest napisane 3x 23 ale po prostu się pytam

Tak. Od początku do końca świeciły się 3x23 W.
Czemu pytasz jeśli można wiedzieć?
 
G

Gość

Guest
Pewnie dlatego że ładnie napuchnięte :)
Powiedz mi ile miałeś lm, ile L donica i jaka powierzchnia box'a, bo jak na CFL to naprawdę pozazdrościć.
 

NegativeCreep

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
19
Buchów
0
4500 lm.

box 25x45 cm

donica ok. 6-7 l.

Nic specjalnego. W donicy była sama ziemia. Nie było ani drenażu ani keramzytu, perlitu czy innych badziewi. Oczywiście donica miała dziury na spodzie.

Chciałbym jeszcze dodać, że palenie wyszło bardzo dobre.

Mam teraz na out dwa kwitnące automaty.
 
G

Gość

Guest
Widocznie dobry pheno ;) Gratuluję, napisz ile wyszło produktu konsumpcyjnego ;)
 

IndicaOcD

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
29
Buchów
0
To po Ak47 AF femi przy Lst spodziewać się aż tak małego wzrostu?
Właśnie wsadzam Ak47. Mam małego boxa i myślałem (po 3 mazarach) wsadzić tylko 2 sztuki, bo mi się wszystko je***, tyle mazar napuścił liści i łodyg.
 

Asasze

New member
Rejestracja
Maj 24, 2018
Postów
1
Buchów
0
Mam pytanie.. jak ty to zrobiłeś że taka fajna niska ci urosła ? Ja co rośline mam problem z tym ze mi topy sie uginają na suficie i nic nie pomaga z lst czasem aż przesadzam a żarówki trzymam od początku do końca jak najbliżej się da szukałem odpowiedzi na gormum czytając mase artykułów ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi i był bym bardzo wdzięczny gdybyś choćby opisał jak sie tym zająłeś żebym mogl wyciągnąć wniosek i spróbować od zastosować u siebię a co to kwiatka to jest po prostu piękny zazdro gdybym mógł dał bym 100 buchów :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mam pytanie.. jak ty to zrobiłeś że taka fajna niska ci urosła ? Ja co rośline mam problem z tym ze mi topy sie uginają na suficie i nic nie pomaga z lst czasem aż przesadzam a żarówki trzymam od początku do końca jak najbliżej się da szukałem odpowiedzi na gormum czytając mase artykułów ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi i był bym bardzo wdzięczny gdybyś choćby opisał jak sie tym zająłeś żebym mogl wyciągnąć wniosek i spróbować od zastosować u siebię a co to kwiatka to jest po prostu piękny zazdro gdybym mógł dał bym 100 buchów :)

Ale spojrzales na date ostatniego posta i ostatnie logowanie autora watku? Po 7 latach nieaktywnosci ciezko bedzie uzyskac odpowiedz ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół