nasiona marihuany

testy na włosy

Wyszukiwarka Forumowa:

Blehhh

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
271
Buchów
0
http://www.spectroprevent.eu/site/

jak widać w Polsce można wykonać testy na obecność narkotyków we włosach... Może tylko cena (250zł) trochę odstraszać jednak nie zmienia to faktu że 1cm to 1 miech ćpania...
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
raczej mało możliwe żeby ktoś miał takie testy ;p po pierwsze mało rozpowszechnione w polsce po 2 dużo kasy po 3 pal i le chcesz :sunny:
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
Heroina (Brown Sugar)
Cena: 20 – 200 zł/g

Heroina (Kompot)
Cena: 5 – 30 zł/cm3

roz*****ało mnie to :pr:
 

bebol

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2008
Postów
308
Buchów
4
Noooo ja to ujmę w ten sposób.
Przychodzi pan w berecie, robi co w jego kompetencji i chce sobie wyjść. Ale nie! Przecież to wróg publiczny numer 1. Utnijmy mu locka i sprawdzimy czy nie ćpa. Gdzie poszanowanie prywatności? Kładę na tych maderfakerów Ogień!



Yyyyy zamiast tam tam napisać, że przez prohibicję rośnie ilość ludzi sięgających po różnego rodzaju używki, to wolą napisać, że to przez odrzucenie i 'chaos'
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
Kurcze, jesli to co mowicie jest prawda to zaraz nabije chyba cybuszka kawalkiem jednego z moich dredkow :D Tylko teraz musze wybrac odpowiedni odcinek z okresu wzrostu kiedy najwiecej konsumowalem...

A Ty bebolku zaraz dostaniesz warna za odswiezanie tak starego tematu i nie wniesienie niczego nowego. Juz zauwazylem ze nie pierwszy raz przeginasz i ktos Ciebie nie raz upomnial takze tym razem sobie odpuszcze... Z tego wzgledu ze masz nicka takiego samego jak moj dobry koles ksywke, hehe :p
 
Ostatnia edycja:

bebol

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2008
Postów
308
Buchów
4
Zostałem już pokarany za to i nie przeczę, że nic nowego nie wniosłem. Po prostu uważam, że taka forma badań jest bezsensowna i osobiście nie chciałbym w ten sposób zostać badany. Za nic w świecie nie dałbym obciąć moich kołtunów, a już w mojej szkole grożą, że będą testy na obecność narkotyków (na włosy). Po co to komu tak właściwie wiedzieć? miliardy pieniędzy zostały wydane na walkę z konopią. Na co innego mogłyby pójść te pieniądze? Każdy sobie może samemu odpowiedzieć
 

ambassador200

Member
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
6
Buchów
0
nie ma powodów do obaw, testy na włosach są robione tylko w medycynie sądowej.
 

bebol

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2008
Postów
308
Buchów
4
:freak:Super-odświeżacz gotowy do akcji xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół