nasiona marihuany

No Name 2012 Pierwszy OutDoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
No to kolejny up, po 24 dniach, mały bajzel na spocie, sami zobaczycie dla czego. Dalej mam problemy z pędziorkami, nie wygląda to tragicznie ale dobrze też nie jest ;/ Brak oznak niedoborów

77 Dzień Życia


















No to w sumie tyle :p :salut:
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
w Dniu dzisiejszym będąc na ogólnych oględzinach, Pewien osobnik Pokazał płeć dokładnie to był ten, a nawet zdeycowanie Raczej to była ona! i jest Ona!. świeże zdjęcie wstawię myślę że w przyszłym tyg, bo nie posiadam na tą chwilę aparatu ;F, ale kobietka wyszła :D mam nadzieje że reszta się też za niedługo określi :D było by Za***iście ;d




Dzisiaj mały up, mam parę pytań

Po pierwsze CO TO JEST?!


Po drugie Jakie to wyrządza szkody, prócz tego że się przykleja do moich roślin i nie daje im spokoju??


Po Trzecie, jak to wytępić?? jest tego od groma, w sumie od początku były, ale teraz jest ich w ch*j dużo i wk***iają :\


No i jakaś pozytywna Wiadomość ogólnie





na tą chwilę to wszystko :) Do następnego!!
 
Ostatnia edycja:

buch123

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
106
Buchów
0
Kolego to jest młoda stonka. Miałem coś podobnego u siebie. Wpisz sobie na
Google "młoda stonka " to zobaczysz.

Zrób jeden oprysk roślinki i popryskaj trochę wkoło i po sprawie bo zje Ci całego planta. Mi potrafiła odgryźć liścia i zrobić kilka dziurek. Po oprysku wszystko ładnie rośnie.

Z fartem.
 

Assasi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
56
Buchów
0
ja kupiłem calypso 480sc na stonkę, mszycę, i inne pasożyty. Koszt 11zł w castoramie.
 

mariajanina

Member
Rejestracja
Lip 4, 2012
Postów
20
Buchów
0
działa ci ten preparat? ile razy go używasz? bo chyba tez bede go musiał kupić :jaraczz:
 

Krasnale

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2011
Postów
94
Buchów
0
Też miałem problem z przędziorkami, zastosowałem preparat TARGET i nie widzę już objawów podgryzień. Pozostało stosowanie profilaktycznie


Wbij do mnie to zobaczysz.

Co do plantów, wszystko idzie ładnie, są zdrowe. Oby tak było do :harvest:
 

motherlorde

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
111
Buchów
0
To nie jest Stonka , tylko to jest larwa biedronki jak ktoś nie wierzy to wujka google sie zapytajcie i lepiej ich nie usuwać bo to właśnie one zjadają najwięcej mszyc .:lol3:
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Do głowy mi nie przyszło że to może być larwa biedronki, nie mam problemu z mszycami na szczęście na tym spocie, natomiast na drugim jest pełno ale nie na plantach tylko w około obsiadły oset na szczęście. A ja głupi od początku je niszczyłem x] heh, no to zostawiam :) niech sobie dojrzewają : )
 

essey

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2008
Postów
243
Buchów
0
no jak na początkującego to dobrze ci idzie a co do plantów to jak na NN naprawde ładnie wyglądają:spalony:
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
no jak na początkującego to dobrze ci idzie a co do plantów to jak na NN naprawde ładnie wyglądają:spalony:
Bo wszystko jest pod stałą kontrolą, często u nich bywam i patrze co się dzieje, ale nie podlewałem ich od ostatniego nie doboru azotu w sumie i radzą sobie same, muszę się tylko pozbyć pędziorków, ale nic na te ścierwa nie działa ;/ ale tez bez tragedii bo planty rosną i żyją bez względu na to co się tam z nimi dzieje
 

buch123

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
106
Buchów
0
To nie jest Stonka , tylko to jest larwa biedronki jak ktoś nie wierzy to wujka google sie zapytajcie i lepiej ich nie usuwać bo to właśnie one zjadają najwięcej mszyc .:lol3:

Szkoda że zdjęcia nie zrobiłem jak ta larwa wpierd... liście :) To była na 100% ona, nic innego nie siedziało na plantach. Jeszcze ciężko było ją oderwać od liścia była tak jakby "przyssana" do niego. Po oprysku na stonkę (widocznie pomogło i na tą larwę) wszystko wróciło do normy.

Jak dla mnie to była larwa stonki (taką samą można znaleźć ją na młodych ziemniakach).

Z fartem :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół