nasiona marihuany

No Name 2012 Pierwszy OutDoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Dobra czas na up'a, znowu troszkę spóźniony, bo zapomniałem ostatnio wziąć aparat na spota ...:sunny: na start pokazuję wam najmłodszą merry, która nie wiem jak długo żyje, chyba jakieś 2tyg krócej niż cała reszta, ale rośnie tam od kiełka ;)



a tutaj treszta przyjmijmy że 42 dzień życia

tutaj mutancik, potraktowany znokautowany przez bażanta, natychmiastowo odratowany, wstaje na nogi.




Tutaj następny jeden z bliźniaków, ogólnie jakiś dziwny jest, końcówki liści ma zadarte ku górze, i ogólnie dziwnie wygląda, nie wiem co mu dolega nic mu nie pomaga, żadne opryski, ani podlewanie, przesuszanie czy nawet większa dawka nawozu... tak po prostu rośnie :salut:



I cała reszta ;)




porównanko, takie małe ;)




https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-268633

i takie z innego profilu :yeahh:

 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
I to sa roslinki ktore maja miecha? Heh, a mowisz ze moje sie ociągaja.. ;) Z Fartem do :harvest:
 

distorted_scientist

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2009
Postów
30
Buchów
0
otóż nie są pod ochroną. Kurę możesz strzelać przez cały czas, a samca od października bodaj do lutego czy stycznia. Oczywiście jeżeli jesteś myśliwym :)
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Dajcie spokój, póki co z bażantami spokój jednorazówka i listewka pomogły, mam nadzieje że to wystarczy narazie jest Gicior :sunny:
 

szczypiorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2012
Postów
117
Buchów
0
Mam nadzieje, że wiesz czy twoje no name dojdą pod pl słońcem, żebyś zimą zbiorów nie robił xD weź kup jeszcze jakieś regi z dobrego seedbanku ;p
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Mam nadzieje, że wiesz czy twoje no name dojdą pod pl słońcem, żebyś zimą zbiorów nie robił xD weź kup jeszcze jakieś regi z dobrego seedbanku ;p


Czytaj uważaniej, wiedziałbyś że mam wtedy 8xPurple maroc Fem. Bo 2 nie wyszły z ziemi niestety :(
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Dobra, Robię Up'a jednak dużo się zmieniło od Ostatniego Więc, Zrobiłem LST na 3 krzakach (jednego ku**a, połamałem przy szczycie :( )

dobra to zaczynamy od najmłodszej



53 Dzień Życia
Sorry że z takiej pozycji ale nie pomyślałem :F porównawczy krzak, największy, najdzrowszy (w poprzednim Up'ie przy butelce 1.5L, Teraz 5L bańka po płynie do spryskiwaczy)


na tym LST poleciało pierwsze, W sumie nie miałem zbyt dużo sprzętu żeby to zrobić tak mega porządnie, ale myślę że sobie bez problemu poradzą wszystkie nagięte ;)


Next LST.


Tutaj Niestety ofiara mojej nieprzewidywalności :pl:






No i Tutaj Taki Całkiem Pocieszny mutancik... Nie wiem co mu jest, ale zawsze pojawia mi się uśmiech na twarzy kiedy widzę że sobie radzi a tak dziwnie rośnie
:sunny:

 
Ostatnia edycja:

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Potrzebuje! Pomocy!! Wszystkie Problemy Przedstawiam wam na zdjęciach, i myślę że będą one dotyczyły nawożenia i chyba pędziorków, ale nie mam pewności dokładnie i potrzebuje pomocy! Wczoraj krzaki zostały podlane nawozem w podwójnym stężeniu bo zobaczyłem następujący problem.



No i Reszta!

Lekkie przebarwienia



no i główny problem, dotyczy to prawie wszystkich krzaków i nie wiem czy to na pewno pędziorki bo wcześniej nie miałem żadnego problemu







Proszę o uwagi i Porady! z góry dzięki!

 

GoodSensi

Member
Rejestracja
Maj 5, 2012
Postów
23
Buchów
0
pędziorki pędziorki pędziorki pędziorki ,jak nie masz czym to polej woda z czosnkiem
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
pędziorki pędziorki pędziorki pędziorki ,jak nie masz czym to polej woda z czosnkiem

A to nie zaszkodzi plantom?? Mógłbym zzrobić roztwór i opryskać ale chciałbym wiedzieć jak czosnek wpłynie na roślinę, nie popali jej?
 

freq_

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
284
Buchów
0
czosnek nie ma prawa jej zaszkodzić....
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Ha ha i gdzie są te cwaniaczki z 1 strony co pisali ze lipa wyjdzie? :) Wyglada na predziorki kup magus 200 sc i po sprawie. A te zolte koncowki jakis niedobor, wez podlej czyms na weg , oprysk asahi i powinno pomoc, z fartem !!:spalony:
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Ha ha i gdzie są te cwaniaczki z 1 strony co pisali ze lipa wyjdzie? :) Wyglada na predziorki kup magus 200 sc i po sprawie. A te zolte koncowki jakis niedobor, wez podlej czyms na weg , oprysk asahi i powinno pomoc, z fartem !!:spalony:
3dni po podlaniu nawozem którego używam w podwójnym stężeniu brak oznak nie doborów, na tą chwilę zrobiłem oprysk z roztworu wody z czosnkiem i wygląda ok ^^. Na całej reszcie zrobiłem LST i oprysk z asahi. Trochę nie przewidziałem że lst zajmuję tyle miejsca i muszę kombinować XD, ale dają radę ;). Ziemia jest dobra ogólnie i tak dalej, ale mam problem przy podlewaniu, bo woda zamiast wsiąkać to spływa po tej ziemi i zamiast podlać 15litrami wody wszystko, to wychodzi że wsiąka z 10 i mnie k***ica bierze :sunny::pl:


Cwaniaczki... Zwykli Hejterzy ^^ od początku pisałem jakie podejście i jak to zrobię i zdawałem sobie sprawę że to tak będzie wyglądać, przewidziałem to i dlatego się tak tym nie przejmowałem... Za to nie spodziewałem się tego że w lepiej przygotowanym spocie gdzie wysadziłem 10x Purple Maroc wyrosły tylko 3 rośliny z czego jedna ledwo żyję, odżywa. No a dwie sobie spokojnie rosną... całe szczęście Fem. To chociaż 100g palenia zgarnę :)
 

Green_booy

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2012
Postów
85
Buchów
0
kiedy up ? bo ciekawy jestem co ci z tego wyjdzie:D oby jak najwiecej na:harvest:



Z fartem:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół