nasiona marihuany

No Name 2012 Pierwszy OutDoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Na dworzu slonca w ch*j, goraco a one na parapecie. Niech leje nawozy najwyzej mu popali korzenie ;)
Jesteś Ułomny czy w fotorelacjach czytasz tylko ostatnie strony?? -.- :pl:



Mały Up z fotkami
na zdjęciu przedstawiam wam mojego automazara x blueberry bedącego 2 dzień na powierzchni

rzucam go na noc do szafki pod żarówkę jak już wcześniej pisałem a na dzień wystawiam na słońce

tutaj jego młodszy brat


Foty z noname wrzucam dzisiaj ale później bo nie chcę mi się teraz biegać na spota xd

Wszystko idzie zgodnie z przewidzeniami czyli do przodu mimo małego stressa przez noł nejmowe pomidorki bo prawie by mi padły przez glebe która tak odparowuje wodę ze głowa mała ;D


Sorry za taki bałagan w fotorelacji, ale nest Up będzie już uporządkowany i będę starał się trzymać ład Do końca ;)

---------- Aktualizacja posta 30-04-2012 11:01 ---------- Czas poprzedniego posta 29-04-2012 13:39 ----------

Wrzucam kolejnego up'a z fotkami Spota Przy okazji.

z ok 10m od spota

Coraz Bliżej

I z drugiej strony

I z góry :crazy:



A tak się miewają moje No name Pomidorki, ogólnie nic im nie jest ale boję się o jednego który wyraźnie jest dość nie wyraźny nawet na zdjęciu, a oto i On

A tutaj cała reszta, który wygląda zdrowiej od niego :jaraczz:











Tutaj natomiast widać jakieś żółte plamki których nie widziałem gdy im się przyglądałem w aparacie dopiero zobaczyłem i nie wiem czy to od aparatu jakiś Fail czy to coś z pomidorkiem. Rady Z***ki Mile Widziane ;) Kolejny UP Planuje po majówce bo nie wiele się zmienia dość wolno rosną ale nie jest źle moim zdaniem :jaraczz:

Dodam jeszcze że ten na ostatnim zdjęciu jest najmłodszy z nich wszystkich bo go wrzuciłem tak byle jak tam bo nie miałem co zrobić z kiełkiem i sobie wyrósł. wszystkie prócz niego były przesadzane, on od początku jest razem z nimi na tym spocie.
 
Ostatnia edycja:

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
teraz dużo słońca to urosną, sam miałem dzisiaj iść przesadzić roślinki na spota ale własni była pogoda i pokazywało że cały tydzień będzie padalo, i się zastanawiam czy przesadzać dzisiaj czy w następnym tygdniu po deszczu dopiero:zjarany:
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
teraz dużo słońca to urosną, sam miałem dzisiaj iść przesadzić roślinki na spota ale własni była pogoda i pokazywało że cały tydzień będzie padalo, i się zastanawiam czy przesadzać dzisiaj czy w następnym tygdniu po deszczu dopiero:zjarany:

No one już są ponad tydzień na dworzu a ok 2tyg +/- 2dni ponad ziemią.
Wiem że bałem się i miałem jeden dzień który chyba bardziej w gruncie rzeczy mnie zestresował niż je. Podlałem je obficie wodą lekko pochmurny dzień prześwity słoneczka, cieplutko, aż tu nagle godzinę później oberwanie chmury, Ulewa jak sk***ysyn, deszcz ze śniegiem w przelotach jeszcze grad. Ale poradziły sobie z tym bez problemu. Teraz tylko potrzebują czasu ;). Za niedługo zaopatruję się w jakiś Anty-owado zwierzyńcowy środek. Co prawda ślimaków tam nie ma. Ale od za***ania jakiś pajączków, robali nie wiadomo czego, biegają sobie po krzaczkach, nic im nie robią ale kto wie co to będzie za miesiąc.

A prognozy Pogody szczerze mówiąc to nie oglądałem chyba już z 2 lata X D. Odizolowuję się maksymalnie od TV. Często Komp głównie do posłuchania muzyki i Out.
 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
tez nieufam tej pogodzie ale w tle tvik grał to z ciekawości sprawdziłem, a tu taki suprajs, ale zasadze je dzisiaj, skoro Twoje śnieg i podwójne podlanie przetrwały to moja też da rade, pozdr:spalony:
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
tez nieufam tej pogodzie ale w tle tvik grał to z ciekawości sprawdziłem, a tu taki suprajs, ale zasadze je dzisiaj, skoro Twoje śnieg i podwójne podlanie przetrwały to moja też da rade, pozdr:spalony:
Wstrzymaj się jeszcze, zobacz najlepiej rano jaka będzie pogoda, jak będzie o poranku zapowiadało się wporządku, leć wrzucaj na spota podlej dość obficie jeśli będziesz widział że cały dzień będzie grzało i pilnuj dbaj ;) Powinno Wszystko być w porządku tak jak u mnie chociażby ;). Tyle że musisz uważać, moje miały takie korzonki długie i chude jak wykałaczka bez odrostów więc nie miałem problemu z przesadzeniem i dobrze się przyjęły <coolpalacz>

---------- Aktualizacja posta 03-05-2012 19:06 ---------- Czas poprzedniego posta 30-04-2012 17:56 ----------

Ludzie Potrzebuję Pomocy!! bez pośrednio na moim spocie zobaczyłem dzisiaj takie 3 nie do rozwinięte kopce na bank po kretach!! Nie wiem co z tym zrobić na szczęście krzakom nic nie jest ale obok jednego krzaka strasznie blisko było widać ślady po krecie boję się o korzenie że coś się mogło stać!! Potrzebuję jak najszybciej temu zapobiec domowym sposobem bo wszystko po zamykane i brak chwilowo funduszy!! tak żeby działało tak ze 2-3 dni maxymalnie potem zakupuje jakieś coś na krety!
 

NewHope

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2012
Postów
217
Buchów
0
Wkop w ziemie do okola planta paliki tak na metr w dol i powinno byc dobrze. Tylko nie przy samej roslinie ale w jakims odstepie.
 
G

Gość

Guest
Jak masz psa to pozbieraj trochę sierści (odkurz dom odkurzaczem)i rozrzuć po spocie (zapach drapieżników powinien odstraszyć je). Inną metodą (stosuje moja babcia w ogrodzie i działa) to powsadzać w kopce kulki na mole (naftalina). Zapach jest tak intensywny dla tych skubańców,że szybko spier***ą.
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Witam. Zainteresowani, wybaczcie że tyle nic nie było, ale majówka mi się przedłużyła i dorwałem dzisiaj aparat dopiero :spalony:
A więc, prócz chujowej pogody to wszystko w sumie po staremu, przedstawiam wam Na początku, 2 Automaty, które już wcześniej mieliście okazje zobaczyć ;P

Starszy 12 Dzień Życia


Młodszy 11 Dzień Życia


A następnie Pokaże wam Tytułowych Bohaterów :jaraczz:
Najmniejsza i najmłodsza jaką posiadam, nie jestem w stanie okreslić który to dzień życia, ale wiem że coś jej jest, tylko nie wiem co to ma 'Wyrzeźbionego' Liścia, jakby pakowała i jej żyły wyszły.



A tutaj Następne Zdrowe i po przeżyciach :yeahh:
28 Dzień Życia +/- 2 Dni



Straciła jeden listek w nie wyjaśnionych okolicznościach






Najładniejsza, najzdrowsza (na taką wygląda) i najwyższa jak jest na spocie :p



Next up Planowany Za tydzień. Póki co uporałem się jakoś z kretami nic się nie dzieje, jestem trochę zalatany ponieważ przygotowuję ziemie i spota na Purple Maroc Fem x10. więc Przepraszam za opóźnienia w Aktualkach ;).
Pozdrawiam Growerów!
 
D

delete

Guest
Z automatów za wiele nie zdejmiesz, warto przyłożyć się od samego początku niz później żałować. nauczka na przyszłość i mam nadzieję, że wyciągniesz odpowiednie wnioski :)
Z fartem lecisz dalej
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Z automatów za wiele nie zdejmiesz, warto przyłożyć się od samego początku niz później żałować. nauczka na przyszłość i mam nadzieję, że wyciągniesz odpowiednie wnioski :)
Z fartem lecisz dalej

Nie liczę z tego wszystkiego na kokosy bo wszystko co tu jest są to regular i nawet jak będzie lipa i się wszystko okażą męskie to i tak będę bogatszy w wiedzę która jest bezcenna i jakże potrzebna by w przyszłości ją wykorzystywać i wprowadzać w życie :jaraczz:
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
10 purple paroc fem !? muszę to zobaczyć, zajrzę jeszcze na 100%. Z fartem ziomuś.
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
10 purple paroc fem !? muszę to zobaczyć, zajrzę jeszcze na 100%. Z fartem ziomuś.

No Jutro Kopanko spota, kiełkowanie, ogarnianie ziemi i plan jest taki że w pon już lecą na spota ;). Ale Bede musiał do tego zrobić drugą fotorelkę jeśli można 2 równocześnie prowadzić. :yeahh:
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Witam ponownie sorry że wczoraj nie dałem up'a ale z***ałem misje i musiałem odzyskiwać zdjęcia :sunny:

A więc Przedstawiam wam tym razem bez automatów (zapomniałem zrobić foto, bedą przy następnym up'ie)

Najmłodsza jaką mam


Następnie reszta no name 33/35Dni +/- 2dni

tutaj przedstawiam wam dziwnego jakiegoś mutanta w sumie zdrowy, tylko liście jakieś pozawijane troszkę



No i Reszta








na chwilę obecną tak to wygląda są lane bardzo rzadko nawozem, częsciej zwykłą wodą ;).

Edit: Mam pytanie odnośnie nawozu, bo znalazłem w komórce :D myślę że byłby dobry, na nowego spota, ziemia ze spota gdzie rosną no name + spotowa gdzie bedzię reszta krzaków dodatkowo po 3 syte garście dolomitu no i ten oto nawóz Jedna garść na dołek taka normalna ;)(NPK: 12:5:7)



 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Potrzebuje pomocy!!!!!!!!!!! Mam Problem Z bażantami na spocie!! albo raczej z jednym i taką mam nadzieje!! Podkopują mi planty dzisiaj ledwo odratowałem 2 najzdrowsze planty!! Nie wiem co robić, jak na tą chwile nic nie pomaga, sikanie, chemia itd.!!! Pilnie Poszukiwany sprawdzony sposób!!!
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
zainwestuj w śrutówkę i zaczaj się na na chujka:) sposób 100% skuteczny:p tylko musisz go trafić:p heheh :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół