nasiona marihuany

No Name 2012 Pierwszy OutDoor

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
A to źle jeśli roślinki tak się wyciągają do światła ? Czym to grozi ? Mój kolega ma parę roślinek i też mu się tak wyciągały ale teraz są już ładne i duże
 

boshe

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
170
Buchów
0
Nie kminie Cie trochę ziomuś, tylko bez spiny proszę, podchodzisz do tego tematu troszeczkę na od ******. Każdy z wypowiadających się tu chcę ci pomóc i daję dobre rady, że roślinki się wyciągają z powodu braku dostatecznie dużego światła itp, a ty zachowujesz się jakbyś był ogarniętym growerem. Ale dojdziesz do tego że jeśli chcesz mieć jakieś palenie musisz się trochę postarać.
Życzę powodzenia i dalej będę zaglądał.
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
ja wiem co trzeba zrobić i tak dalej, ale na samym początku fotorelki jest napisane jak do tego podchodzę i to będzie właśnie tak wyglądać na odpie****, bo chcę między innymi pokazać że na odpie**** też da rade coś zrobić a może nie tyle co na odpie**** tylko po prostu nie poświęcając temu zbyt wiele uwagi, wpaść podlać, sprawdzić czy jest wszystko ok i nara. Po za tym to tylko parapet i nic im nie będzie że się tak wyciągneły, nie wiem czy wiecie ale przy przesadzaniu np podsypuję się trochę bardziej ziemią jak się wyciągają, a wy mi tu pie****icie że robie popeline, przyjrzyjcie się zdjęciom jak wyglądają puszki, ile w nich jest ziemi -.-


Zastanawiam się ilu z was w ogóle przeczytała chodź część forum żeby móc się obiektywnie wypowiedzieć.


Nie mam lamp, nie miałem jak zapewnić im więcej swiatła, głodny wrażeń wy***ałem je na spota, przekopałem, oczyściłem ziemie z różnego rodzaju syfu(kamienie itp) żeby korzenie nie miały problemów. Póki co wygląda to ok Mają małego stresa na pewno i muszą się przyjąć i tyle w temacie. :spalony:

---------- Aktualizacja posta 25-04-2012 13:00 ---------- Czas poprzedniego posta 21-04-2012 15:17 ----------

Jak narazie z up'a nici chociażby ze zdjęć zaginął mi aparat :shaking:

Póki co ogólnie jest bez zmian roślinki sobie siedzą na dworku pod buteleczkami już na spocie widzę że idą w korzenie, bo nic im się nie dzieje, nie usychają, nic im nie brakuje nie opadają.


A teraz póki co w doniczce leży gratisowy Automazar x Bluerberry Reg. Pod małą żarówką w małej doniczce w małym kartonie ; D Może coś z tego będzie ;)
 

rękawiczka

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
107
Buchów
0
w ogóle to pożałowałeś im ziemi policz sobie ile jest do gruntu i ile roślina musi sie wybić na równo z puszki żeby dostać światło? wystarczyło by trochę więcej ziemi i jestem pewny że nie były by tak wyciągnięte. I to jest na odpierdul a nie "poświecajac im mało czasu"
 

Szmejton

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2011
Postów
232
Buchów
0
Ja uważam, że jak już coś robić, to porządnie. Na odpie**** to możesz rzeżuchę w kuchni posadzić, nie hodować ganje.
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Owszem ale pisałem już na samym początku co i jak to są no name nie wiadomo jakie.

Teraz w doniczce w malutkiej szafce pod lampą siedzi sobie mały AutomazarxBlueBerry AF reg. I w niego już nie mam wy***ane tylko dbam należycie, ma odpowiednią glebę Wilgotność i to co mu jest najbardziej potrzebne, wczoraj poszedł do ziemi, dzisiaj już wychodzi I zapowiada się za***iście. Czekam jeszcze na Lepszą pogodę żeby mieć jak największego pewniaka że będzie wszystko ok i lecą Purple maroc Fem x10 do ziemi z dolomitem na odpowiedniego spota gdzie bedą rosły jak oszalałe jeśli tylko pogoda na to pozwoli bo warunki będą miały takie zapewnione jak nie jeden pomidor by chciał.

Więc powatarzam Po raz Kolejny bo odnoszę wrażenie że nie czytacie wszystkiego ze zrozumieniem. Traktuję To jako Eksperyment Bo pestki dostałem za free i nie wiadomo co to za cross.

wezmę aparat od koleżki i zrobię foto mazarka i całej reszty ;)

Więcej luzu... -.-
 

maciek_z_klanu

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
41
Buchów
0
Regular jest tak samo ch***wy jak reszta tych twoich noname'ów, więc nie rozumiem twojej kwalifikacji, że tamte zlewasz, a tego nie... Swoją drogą podziwiam osoby kombinujące z regularami, mi by się nie chciało.
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Regular jest tak samo ch***wy jak reszta tych twoich noname'ów, więc nie rozumiem twojej kwalifikacji, że tamte zlewasz, a tego nie... Swoją drogą podziwiam osoby kombinujące z regularami, mi by się nie chciało.

Bo to jest pewna odmiana wiem co z tego wyjdzie jeśli wszystko pójdzie dobrze ;) więc jeszcze bardziej chcę się do tego przyłożyć...:ncool:

Dodam dzisiaj coś na temat no name kraczorów x] Ponieważ pomidorki wyglądały słabo wczoraj podlałem je 2 razy nawozem rano i wieczorem, jeden podwójny którego miałem jest w sumie ok, tak jakby bo jeden z nich zczarniał dzisiaj przychodzę i ogólnie to wyglądał jakby go ktoś ***ał... ^ ^ po prostu padł ale reszta nabrała lepszego kolorku i widać że dostały wigoru od nawoziku ;D bardziej się zazieleniły i w ogóle lepiej tak wyglądają ;D 2 automazarki stoją sobie na działeczce i zaczynają rosnąć obydwa wyszły z ziemi różnica tylko jednego dnia, jeden jeszcze nie zgubił do końca pestki drugi ma już listeczki malutkie. Postaram się jak najszybciej ogarnąć aparacik i zapodać parę fotek ;)
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 29998

Guest
nawóz 2 razy dziennie?.. nie no gosciu zadziwiasz mnie ;)
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
nawóz 2 razy dziennie?.. nie no gosciu zadziwiasz mnie ;)

To były w 2 razy mniejszej dawce 2 mniejsze podlania ;) I jest gicior ;D

Dostały wigoru teraz będzie lecieć sama woda za tydzień znowu nawóz :jaraczz:
 

DrJoincik

Member
Rejestracja
Kwi 23, 2012
Postów
6
Buchów
0
hm.. nie no ja Cie niestety nie ogarniam, tez sadzę pierwszy raz ale tak w dupsko nie daje ;d ciekawe co Ci z tego wyrośnie.
 
G

Gość

Guest
Na dworzu slonca w ch*j, goraco a one na parapecie. Niech leje nawozy najwyzej mu popali korzenie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół