nasiona marihuany

No Name 2012 Pierwszy OutDoor

Wyszukiwarka Forumowa:

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
sie powtarzam ale do dojścia 3 tygodnie...nie trzeba makra robić...zobacz na strukturę topów...one się dopiero kształtują...3 tydzie a nie będziesz załował...twoje odmiany kwitną średnio 8-9 tygodni przy dobrej pogodzie
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
sie powtarzam ale do dojścia 3 tygodnie...nie trzeba makra robić...zobacz na strukturę topów...one się dopiero kształtują...3 tydzie a nie będziesz załował...twoje odmiany kwitną średnio 8-9 tygodni przy dobrej pogodzie

Stary... ja cię rozumiem, ale czy zauważyłeś... że od tych zdjęć które są, minęło już 3tyg?? :D i jeden już został ścięty.... jeden był hermą, zostal oskubany na cisnieniu... a jeden zetne dopiero jakoś za tydzień najszybciej... zależy od pogody ;)
 

masterpro2

Member
Rejestracja
Cze 9, 2015
Postów
23
Buchów
0
O czym ty pie****isz?? :zombi: Z czego mam sobie palenie zrobić?? Z liści???:pl: Ogarnij ziomek, masełko albo olejek w moim przypadku wchodzi w grę, bo makumby nie ruszę :pr: chcę mieć przyjemność ze spożywania a nie się męczyć tylko dla fazy :pr: po za tym jakie 10razy tyle?! wiesz w ogóle jak się masełko robi że tak piszesz, człowieku na kostkę masła z takich odpadów wystarczy 30-40 gram, więc biorąc twoje rozumowanie na logikę:pl:, to bym musiał na***ać 2kg odpadów na kostkę masła.... weź ogarnij

kostka masła waży więcej niż 40g więc z tylu topów na pewno nie zrobisz ....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół