nasiona marihuany

No Name 2012 Pierwszy OutDoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
No to tak, zaczynam Swoją pierwszą Out Doorową zabawę paroma pestkami NoName ;D


ogólnie kiełkowałem 4 pestki przez 3dni... Nic nie wyszło, jedna pestka tylko pękła. Doszedłem do wniosku że to w końcu Noname a to mój pierwszy raz i nie będę się tym tak przejmował, zrobie freestyle, poszedłem na ogródek, pokroiłem pare puszek, wykopałem trochę ziemi spod orzecha( Co okazało się Failem) i wsadziłem, zaniosłem do domu, wrzuciłem na parapet chlapłem wodą... I tak o to po 3 ciemnych zimnych dniach nic się nie stało, aż po 4 dniu pełnym słońca, wracam do domu a tam... Wyszło Szydło z worka, Co najlepsze okazało się że z jednej pestki wyjdą dwie roślinki więc na 4 puszki wychodzi że będą 3 roślinki. bo dwie już wyrzuciłem, a z jednego coś się tam czołga i czekam na słońce ;d.


dobra więc to jest 2dzień na zewnątrz i wygląda to mniej więcej tak
displayimage.php
displayimage.php
displayimage.php



Co do przygotowania ziemi i spota, to będzie w pobliżu bagien, bardzo żyzna gleba w której jest już następnych pięć Noł Nejmowych pestek które przepięknię wykiełkowały i wczoraj poszły w ziemie. Więc ewentulanie kupie tylko jakiś nawóz w razie czego czasem podleje no i chyba tylko dolomit kupie żeby posypać przy przekopaniu, albo żeby przelać wodą po przekopaniu i żeby troszkę odleżała ;p


Dziś jest w sumie 3 dzień ponad ziemią i jest 2 razy większa niż na widocznym zdjęciu ; D
 
Ostatnia edycja:

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Popraw link do zdj. Uzupełnij fotorelkę.
 

Dawaju_tu

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
96
Buchów
0
To Ty chyba nie mieszkasz w polsce że je już na out`a dałeś.Noce są ziiiimne brrr :D Jeśli mieszkasz w PL to podziwiam twój freestyle:D i bedę zaglądał.Pozdro z fartem
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
To Ty chyba nie mieszkasz w polsce że je już na out`a dałeś.Noce są ziiiimne brrr :D Jeśli mieszkasz w PL to podziwiam twój freestyle:D i bedę zaglądał.Pozdro z fartem
Uważnie Czytaj ze zrozumieniem :jaraczz: Bo one się do Out'a Szykują tak jak i Ja ;D Bo to że na zewnątrz to miałem na myśli że to już drugi dzień jej na zewnątrz, że spod ziemi =]
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Kolejna Akutalka Wrzucam moje maleństwa w 4 dniu na powierzchni.





póki co mam problem z funduszami i zamierzam je przetrzymać maksymalnie do końca majówki na parapecie, potem lecą na Out'a

W okolicy wychodzą na powierzchnię kolejne 3 z innej ziemi, wyszły po 3 dniach z czego jestem zadowolony bo na te na zdjęciach czekałem ponad tydzień, ale też nie były wykiełkowanie więc w sumie chyba na to samo wychodzi ;P Niestety nie mam fotek bo mi baterie padły, postaram się wrzucić przy następnym Up'ie ;D

:jaraczz:
 
G

Gość

Guest
weź je rozsadź, nie mogą tak razem mieszkać(rosnąć) do maja, widać że się wyciągają oraz widzę że trzymasz w puszcze po piwie, zakładam że lech :D jak nie masz dziurek na dnie to je koniecznie zrób czymś :spalony:

pozdro
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
weź je rozsadź, nie mogą tak razem mieszkać(rosnąć) do maja, widać że się wyciągają oraz widzę że trzymasz w puszcze po piwie, zakładam że lech :D jak nie masz dziurek na dnie to je koniecznie zrób czymś :spalony:

pozdro


Jest to Jedyna podwójna więc, nie chcę ich przesadzać w drodze na ogół jest jeszcze 6 innych więc zostawię je sobie, najwyżej jakieś pestki wyjdą czy coś w przyszłości, nie mam gdzie je przesadzić, no i postaram się zaraz wymodzić jakieś szparki tam w sumie, wyciągają się bo z tej strony jest mało światła a nie mam gdzie ich postawić żeby było go więcej.

Jak Już mówiłem to będzie totalny Free ponieważ są to No Name.


W drodze do domu są już Purple Maroc Fem x10 I za nie wezmę się na 140% :spalony:

---------- Aktualizacja posta 19-04-2012 14:34 ---------- Czas poprzedniego posta 17-04-2012 17:28 ----------

Witam =) Kolejny Up Nie wiele zmian ale jednak zauważalne ;P

Na zdjęciu moja mała 6 dniowa Merry
(mam Nadzieję że to ona :joker:)


W ciągu dwóch dni też troszkę się zmieniło, a natomiast, prezentuję wam następną porcję małych Pomidorków

Wszystko 2 dzień na powierzchni :spalony:










A tutaj wszystkie pomidorki, oprócz jednego który ma opory i nie robię fotek bo nie ma czego ;/




I z Drugiego Profilu :p
 
D

delete

Guest
Stary montuj jakieś oświetlenie bo rośliny za kilka dni będą przypominały pędy winogronu :p
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Stary montuj jakieś oświetlenie bo rośliny za kilka dni będą przypominały pędy winogronu :p


Nie potrzebują oświetlenia świetnie sobie radzą jak na razie i też nie wiadomo co to jest więc też nie będę specjalnie dlatego zapieprzał :smokee:
 

motherlorde

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
111
Buchów
0
Szczerze to jeżeli nie zapewnisz im dogodnej temperatury i jakiejś lampy nawet biurkowej (30W) to masz po krzakach ... tak się wyciągnęły że strach patrzeć. Moje planty też dosyć długo siedziały na parapecie ale aż tak się nie wyciągały.
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Temperatury nie mają złej, wszystko z tym wporządku.

Dzisiaj wypie****am je już na dwór bo muszę zrobić miejsce i wziąć się porządnie za Moje Damki które jutro przyjdą.


Pogoda dobra, w nocy nie spada poniżej 8 co prawda mało ale nic im się nie stanie, gleba z miejscówy bardzo żyzna wystarczy tylko przekopać ;)

Następnego up'a z fotami zrobię w niedziele.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół