nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Co cię wk***ia, irytuje ? a może ktoś , coś , ona, on , tamci , kierowca na przejściu bo się nie zatszymał jak się śpieszyłeś ...

Opisz to ... nie chodzi o miasto ogólnie co Cię podkurzyło :D ostatnim dniem , godziną , minutą , chwilą a nawet miesiącem , rokiem ?


Myślę że temat się przyjmie.

Bo złe emocje warto gdzieś wylać.

Warte uwagi spostrzeżenia na odpowiedź wyżej widziane , odpowiedzi z serca itd. dyskusja mile widziana !


Mnie podkurzyło to że byłem u dentysty zrobił mi plombę i co ? siedzę godziną 23-15 , przegryzłem orzeszki ziemne i plomba mi wypadła ja pierdziele ... aż bym żucił na forum cięższym słowem ale mineło ze 24 jak tam byłem aż mnie to wk***i.o a zwłaszcza że nie mały sos na to wydałem ;//


aż złapałem motywacje by ten watek napisać.




pozdro.
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
fajny temat. Mnie najbardziej wk***iają fałszywi ludzie i hipokryci.
 

Bojler

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
263
Buchów
1
Wk***ia mnie to , że nie mogę legalnie rozwijać swojego największego hobby .
I gdy ktoś pyta mnie o hobby to mówie , że nic hehe.
 
D

delete

Guest
Mnie najbardziej wk***iają fałszywi ludzie i hipokryci.

Tak jest ego, jest ego pełno nawet i w najbliszym gronie to wychodzi może nie odrazu ale po czasie ! zauważyłem to . Wk***ia to niemiłośiernie ;/

Wk***ia mnie to , że nie mogę legalnie rozwijać swojego największego hobby .

Wstaje z rana myślę o gdzie , co , jak ile wyjdzie ? dobrze trafiłem ? ja mam to juz od 5 lat. zwłaszcza że urbanizacja zjada przestszeń ;/

W k***aia bez granic !
 

zielonyOlek

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2011
Postów
83
Buchów
2
Wk***ia mnie to, że przez najbliższe 2 tygodnie jestem uziemiony.
Musiałem się zaopiekować babcią i wprowadzić się do niej na ten czas.
Nie narzekam na to, że tak to się ułożyło, wiem że należy takie rzeczy robić.
Mieszkam ogólnie sam już od ponad 4 lat i ta nagła zmiana zależności mnie denerwuje.
Poza tym wk***ia mnie fakt, że przy okazji nie spotkam się z moją dupą przez ten czas, chyba że gdzieś w przelocie ^_^

pozdro!
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
ten czy ten?

wk***ia mnie to ze za jakis czas wybory i nie ma goscia na ktorego bym chciał z sercem zagłosowac, no bo kto jeden nas po cichu okrada a drugi pyta "czy marichuana jest z konopi?....chyba nie!":jaraczz:
Chcialbym zaglosowac na wiecie kogo ale narazie kupa, zeby tak ***ac łeb mocherowym beretom.
 

degustator69

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
182
Buchów
0
to ja powiem tak "wszystko co mnie wk***ia nie bierze się znikąd"


a i "drażnią mnie strasznie słodkie idiotki od góry z ręki robiące sobie fotki"

są tą cytaty owe wersy nawija ostry <peace>
 
D

delete

Guest
"wszystko co mnie wk***ia nie bierze się znikąd"

Fajna odpowiedź bo co nas wk***ia bierze się z życia :) Nawet pomyłka w sklepie przy widzianym zakupie małych bułek a pani/pan nam wciśnie duże :D. Ide i wrócę za tydzień.

pozdro i im mniej wkurzeń !
 

Eskmo

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
14
Buchów
0
Wk***ia mnie to ze nasze spoleczenstwo jest tepe i plytkie jak w sredniowieczu, temat marihuana to temat tabu niestety ;/ a jak juz cos zaczniesz opowiadac biora Cie za cpuna i przestepce!

Wk***ia mnie telewizja ktora ryje berety staruchom ! nasz " NIE RZAD " ! to ze musze tyrac za smieszne pieniadze... yyy i chyba tyle ;)

Aaaa i wk***ia mnie ta je...na pogoda!
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
Na co dzień staram się zapomnieć o wszystkim co mnie wk***ia, dlatego śmigam po ulicach zawsze u***any, jestem uprzejmy i miły dla całego społeczeństwa, wszystkim daję szansę i patrze na całe społeczeństwo z uśmiechem na twarzy, ale gdy zagłębiam się w dane tematy to potrafi mnie wk***ić wszystko co dzieję się w tym kraju, począwszy od niskich płac i feralnej służbie zdrowia, po politykę, wymiar sprawiedliwości i sk***iałych konfidentów czy pseudo przyjaciół , chociaż nie ukazuję tego (no może omijając dwa ostatnie aspekty), bo wiem że wkońcu stąd wyjadę i będę żyć w lepszych realiach gdzie system nie opie****a obywatela na każdym kroku.
 

ntreq

Member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
7
Buchów
0
Różne błahostki potrafią zdenerwować, ale naprawde nie zważjcie na to, bo przez takie małe incydenty człowiek wytrąca się z toku. Najgorsze jest to, że rzeczy złe, przykre, które nie muszą mieć dużej wagi, zostają w pamięci, a rzeczy dobre ulatniaja się. Dlatego cieszcie się kiedy tylko można. Jak mnie coś zaczyna denerwować, można powiedzieć, że próbuje znosić to z uśmiechem :)
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
Wk***ia mnie glupota ludzka. Jeszcze bardziej wk***ia mnie to ze mnie to wk***ia bo nie powinienem sie tym az tak przejmowac.
 

Zielony Skurwiel

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
62
Buchów
0
Mnie wk***ia hipokryzja u ludzi, brak empatii, zrozumienia 2 czlowieka, brak szacunku, wytykanie czyis wad, ocenianie po wygladzie, sprawianie ze komus jest glupio.. a najbardziej chyba to, ze to tez wplywa na mnie, w sensie przebywanie w takim otoczeniu zmienia troche czlowieka, a ponadto cos co wydaje sie byc "trendy" teraz tj. "do***anie" drugiemu czlowiekowi, zeby pokazac ze jest sie kims lepszym.. wk***ia mnie to ze daje ludziom tyle serca na marne, a jeszcze bardziej to ze juz tego serca prawie nie mam..

Chyba jakis kryzys mam wybaczcie :zjarany:
 

Visbiak

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2009
Postów
252
Buchów
0
Wk***ia mnie prawo przez które od 3 lat borykam się z sądami, kasa na adwokata, z szarpane nerwy i ludzie którzy kłapią dziobem słysząc same plotki ku**a.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół