nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Chcecie sie nie wk***iac to nie oglądajcie tv i bedziecie mieli świety spokój
Ja wybrałem dla zabicia czasu kanały typu discovery czy history
a na wieczory przy winku to filmy nagrane na hbo czy canal+
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Chcecie sie nie wk***iac to nie oglądajcie tv i bedziecie mieli świety spokój
Ja wybrałem dla zabicia czasu kanały typu discovery czy history
a na wieczory przy winku to filmy nagrane na hbo czy canal+

Podobno ten nowy serial na hbo dobry, kierownik polecał. :D
Wk***ia mnie, że nie mogę go obejrzeć, a raczej wk***ia mnie fakt, że nie zrobiłem nic w tym kierunku!!11
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Taki serial o zyciu...
Koks wciągają co chwila :coke-smiley-emotico
Dobra obsada mimo tego ze główne role graja swiezaki ale reszta wysoka półka
Więckiewicz i jego monolog o slubie, tesciowej i reszcie rodziny juz jest kultowy i w kółko lata po whatsappie
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
"Slepnac od swiatel" bardzo dobry serial, w ogole polskie kino ostatnio sie w ch*j poprawilo.
Ja nie wiem jak w czasach torrentow i wszystkich innych hostingow do downloadu mozna czegos nie ogladac. Ja nie mam od 15 lat zadnej tv podpietej, a wszystko co chce ogladam w dniu premiery za friko, taka cebula :)
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Historycznie rzecz biorąc to chyba należeli do Państw Osi czy coś mi się po***ało? :D
Włosi byli po stronie ententy podczas 1 wś. Popierali oni odzyskanie przez polske niepodległości. Były jeszcze wtedy zjednoczonym królestwem włoch co za pare następnych lat uległo zmianie i do władzy doszedł ruch totalitarny, co zaowocowało Faszyzmem włoskim. Nie zmienia to faktu, że też jestem wk***iony.... że akurat partia faszystowska przyjechała uczcić tą rocznice z nami...
 
L

Lord of Old School

Guest
Wk***ia mnie kto że niektórym nie chce się czytać forum i zadają bezsensowne pytania
 
U

Usunięty 59382

Guest
Wk***iaja mnie serwery EA!!!człowiek chce się w weekend wyluzować to tylko nerwy traci!!!***ani nie mają konkurencji a PES dawno zszedł na psy to mają wy***ane!zero kontroli nad meczami!!!je**c ea
 
P

PolnaMiedza

Guest
Ja generalnie nie denerwuj się ani nie irytuje. Na większość rzeczy i tak nie mamy wpływu więc czym się denerwować:spalony: :lol3:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Teraz Rojst ogladam, nie jakis wybitny, ale calkiem spoko, fajnie lata 80te w PL pokazane.
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
A mnie dalej wk***ia cenzura na forum. Że posty bywają usuwane jeżeli mają powiązania z "administracja". Nie muszą być wulgarne, ośmieszające... Wystarczy tylko adekwatne podejście do tematu jak i zachowania "administratora".Czują się niektórzy jakby mieli poselski immunitet. Kocie zmieniłbys ton, podejście a może po prostu pal więcej trawy i zastanów się nad sobą. Każdy jest soba, prawie każdy ma własne zdanie ale od "wyższych" ranga należy się dawać lepszy przykład innym.
Nie wiem jak sobie na to miano zapracowałes ale teraz ni chu*a ci się nie należy bo od dłuższego czasu piszesz jak sflustrowany życiem koleś i odnosisz się z pogardą i brakiem szacunku do innych a w szczególności dla tych za którymi nie przepadasz. Już ch*j, ale sprawy forumowo/prywatne załatwiajcie sobie może przez PW bo naprawdę nie podoba mi się jeżeli administrator odzywa się do użytkownika w stylu "zamknij ryj" na ogólnym forum bo to aż kiepsko wygląda. Było by na tyle.
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
To że już nie mam warunków na kolejną uprawę.
 

PIXAR

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
62
Buchów
0
Wk***ia mnie patologia. Uważają się za patriotów, wypisują na płotach "Bóg Honor Ojczyzna" a nawet nie wiedzą co te trzy słowa znaczą. Umawiają się na ustawkę 1 vs 1 i rzucają się w pięciu na jednego. Chodzą jak by im ktoś kij w du*e wsadził i wszystkich prowokują bo uważają sie za nie wiadomo kogo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół