nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
godziny meczów NBA mnie irytują, po nocach chce się tym czarnuchom biegać?:scratch:
normalni ludzie o tej godzinie spią:zombi:
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Mnie wk***ia wszędobylskie lewactwo, dziwne pomysły, ideologie z palca wyssane i ogólnie pierdy niestworzone.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dzisiaj się wk***iłem bo szybka od aparatu w moim tel. Pękła i zdjęć nie mogę robić. Trzeba będzie iść do serwisu...
 
L

Lord of Old School

Guest
Wk***ia mnie ,to że na razie mam przymusowy urlop tzw.martwy sezon..
 
L

Lord of Old School

Guest
Wk***ia mnie fałsz i ludzka obłuda ....
Ps.Dziwne czasy telefony bez przycisków,drzwi bez klamek,ludzie bez uczuć...
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
Fakt,lecz zawsze mozna nagrac ,byle by nie sprawdzac wynikow :)


niestety, ale nie mam wideonagrywarki, żeby to naciągnąć na taśme i później oglądnąć:gand: pamiętasz kolego czasy vhs'ów?

a wracając do tematu- inną równie irytującą sprawą jest długość tych meczy, reklam więcej niż na tvnie, ale co zrobić takie czasy. Intersujesz się NBA? komu kibicujesz?

---------- Post Zaktualizowany 19:17 ---------- Data pierwszego postu 19:14 ----------

Mnie wk***ia wszędobylskie lewactwo, dziwne pomysły, ideologie z palca wyssane i ogólnie pierdy niestworzone.

generalnie dziwny jest ten świat, kiedyś już Niemen o tym nawijał...
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Wk***ia mnie koronawirus! Miałem pojechać do PL zrobić radiatory pod nowy panel po taniości a tu Matula mi zaczyna pisać czarne scenariusze wiec ku**a nie pojechałem a cały setup który sobie złożyłem z pompą i timerem do podlewania skunów o kant ... rozbić. A ten panel to ku**a za ruski rok chyba zrobie. :waving-white-flag:
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Mnie wk***ia ręczny w aucie kobity bo się zacina, a kobita jak kobita ciągle zaciąga jak by trzymała phyte :).
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
***any wirus, człowiek planował miesięczne wakacje na Teneryfie ale teraz to h*j wielki może strzelić, trzeba się wstrzymać z planami - nigdy niewiadome gdzie i kiedy zamkną granice. Stany dzisiaj zawiesiły ruch z UE
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
***any wirus, człowiek planował miesięczne wakacje na Teneryfie ale teraz to h*j wielki może strzelić, trzeba się wstrzymać z planami - nigdy niewiadome gdzie i kiedy zamkną granice. Stany dzisiaj zawiesiły ruch z UE

Na ch*j ci Terenyfa w Polsce masz takie piękne miejsca, ludzie szukają czegoś co niby czyni ich fajnymi a to tylko złudzenie :), i to też mnie wk***ia .
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Wkuriwa mnie nie ustalajco wiejacy wiatr :odlot:
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Dzisiaj było kiepsko. Dwie szkody na mieniu i dwie na ciele. Nie ryzykowałem dalej i wróciłem do domu. Zirytował mnie ten dzień 04.04.2020. Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół