nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,256
Buchów
5,165
A żeby nie było że spamuję, wk***ia mnie ta pseudo-pandemia.

Mnie także. Strasznie utrudnia życie. I może mieć nieciekawy wpływ na niezbyt daleką przyszłość. Oj te moje czarne wizje.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Powstan ku**a ludu zbelkotowac ta cala popeline a wiekszosc waszych wk*** odejdzie w pizdziec..
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
wk***iają mnie na maksa tutejsze trolle. takim oblewałbym ryj kwasem od akumulatora, a palce odcinał tępym sektorem.
 

Samogon

Banned
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
78
Buchów
0
Wk***ia mnie pandemia i wszyscy ci pseudospecialiści którzy mówią jak nie zachorować na covid19
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
A mnie wk***ia fakt,że prawie pewny jestem że ty to eustachy.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,041
Odznaki
3
Wk***ia mnie to ze jade na spota , chce robic zdjecia a ku**a telefonu nie ma został w domu
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,256
Buchów
5,165
And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Mnie wk***ia na potęgę, że mam cały czas "coś" we łbie. Jest to całkowicie niezależne od "woli". Czego bym nie robił i tak siedzi, jest nie do zwalczenia. Zdrowy rozsądek. ChÓj nic z tego, to nie działa. Przeczekać? Tylko ku**a ile to może potrwać jeszcze.

i tu przydałby się program bluzgator : Co by sobie samemu nawrzucać.

Może i nie dobre miejsce ale sobie wrzucę muzyczkę. Kiepska ale właśnie leci mi..
 
Ostatnia edycja:

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Wk***ia mnie że na tym forum nie można powiedzieć tego co się myśli.
Usuwają posty bez powodu, i jeszcze dostałem ostrzeżenie nie wiem za co.
Chciałem założyć fotorelacje ale po co i tak pewnie została by usunięta.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Pewnie wk***ia Cię ten ******** spisek xD
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
wk***iają mnie pajace co ledwo dobili do 20 postów a zdążyli wyłapać 6 warnów za strzępienie ryja do innych userów, za mowę nienawiści i jeszcze nic złego w tym nie widzą.

Nie zakładaj tej relki bo i tak tutaj długo nie zabawisz z tego co widzę.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Wk***ia mnie że na tym forum nie można powiedzieć tego co się myśli.
Usuwają posty bez powodu, i jeszcze dostałem ostrzeżenie nie wiem za co.
Chciałem założyć fotorelacje ale po co i tak pewnie została by usunięta.

Zapoznaj się synek z Regulaminem forum zanim zaczniesz pier***ić farmazony.
Nie ma tu miejsca na twoje wywody religijne ani polityczne, ani miejsca na pisanie jakich nacji nienawidzisz i komu życzysz śmierci. Masz 2 aktywne ostrzeżenia, jeszcze jedno i będzie ban.
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Nie zakładaj tej relki bo i tak tutaj długo nie zabawisz z tego co widzę.
No właśnie i to mnie wk***ia że tu mogą być tylko sami swoi, gdyby tu było napisane że to forum prywatne i właścicielem jest kot, to nie miałbym pretensji, ale wy udajecie dobrych i pomocnych a takich jak ja czyli nie wygodnych mieszacie z błotem i wyśmiawacie. Jak ja coś napisze to jest źle i wymyślacie jakąś mowe nienawiści, ale jak honza mnie obraził to nic z tym nie zrobiliście,a no tak przecież honza już sie wkupił w waszą łaske i teraz może innym ubliżać. To tak wygląda te forum że ten który ma kilka fotorelacji to może ubliżać, wyzywać, szydzić itd. A jak ktoś ma nie całe 20 postów to jest traktowany jak śmieć- gratuluje podejścia do życia/do ludzi.

A ty @the cat in the hat jeszcze nie dawno jednego usera wyzywałeś i groziłeś że go wyrzucisz z forum, ale jak ten user założył fotorelacje to nagle taki miły się dla niego zrobiłeś i buszki mu stawiasz i podpowiadasz co ma robić żeby było dobrze. No ale oczywiście to ja jestem ten zły, no i sub który regularnie jest nazywany trolem a to tylko dlatego że chce innym pomagać.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
A ty @the cat in the hat jeszcze nie dawno jednego usera wyzywałeś i groziłeś że go wyrzucisz z forum.

A teraz to samo mówię tobie - albo się ogarnij, albo cię wystawię za drzwi. I jak nie jesteś w stanie zrozumieć co się do ciebie mówi, to usuń konto i zaoszczędzimy sobie czasu.

Następny twój post w tym temacie i masz bana z miejsca. Koniec.
 

powertune

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2013
Postów
39
Buchów
0
wk***iaja mnie losy świata i trzymanie sie ciągle teorii paliwa ropy itd, zamiast isc technologicznie w przod ,wk***iaja mnie zamknięte umysły. polecam : partiaprzyszlosci.space lub otherdimension.org jedyna opcja dla świata
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół