nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Wk***iają mnie ludzie którzy stoją na bramkach na autostradzie w kolejce i mają pie****ony problem z tym, żeby sobie hajs odliczyć wcześniej na bramkę i dopiero jak podjadą do okienka to portfela szukają. Efekt tego, że stoisz przez pie****onych debili 20 minut w kolejce na bramkę.

W sumie podobnie jak ludzie którzy stoją na światłach i dopiero jak jest zielone to starają sobie przypomnieć gdzie w aucie jest sprzęgło i jak wbić pierwszy bieg i na zielonym dwa auta przejeżdżają.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Wk***iają mnie ludzie którzy stoją na bramkach na autostradzie w kolejce i mają pie****ony problem z tym, żeby sobie hajs odliczyć wcześniej na bramkę i dopiero jak podjadą do okienka to portfela szukają. Efekt tego, że stoisz przez pie****onych debili 20 minut w kolejce na bramkę.

W sumie podobnie jak ludzie którzy stoją na światłach i dopiero jak jest zielone to starają sobie przypomnieć gdzie w aucie jest sprzęgło i jak wbić pierwszy bieg i na zielonym dwa auta przejeżdżają.

A mnie własnie wk***iają tacy narwańce ;). Nie potrafią wystać w kolejce pięć minut skacze z nogi na noge jak by miał sraczkę albo nerwice, gdzie po co czemu tak szybko, im szybciej coś robisz tym szybciej czas płynie, trochę przystopujmy to będziemy zdrowsi.

Ostatnio baba w kolejce prosi mnie żebym ją przepuścił bo do pracy na ósmą idzie, a jest za pieć ósma, ja za***ałem jej krótko, żeby na zakupy przed pracą iść to trzeba wcześniej wstać i ch*j :), tacy mnie wkuriają najbardziej.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,180
Buchów
5,070
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

trzeba wcześniej wstać i ch*j :)

Wujek Dobra Rada.

Wq***ia mnie niedostępność bez recepty skutecznych leków przeciwbólowych, leki homeopatyczne w aptekach.
W sklepie z magicznymi kulami i kartami tarota spoko ale w aptece? Co za "bzdura".
Magiczna woda z cukrem - cukier.... fuu...

Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek.
 
Ostatnia edycja:

Balin89

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2019
Postów
60
Buchów
2
Tu by można długo ... :meksyk:

Ale ostatnio to wk***iają mnie psy sąsiada.
I o ile do psów nic nie mam ( sam mam) ale jak ktos się decyduje na psa to wypadało by go wytresować a nie po***ane dwa od bladego świtu do ciemnej nocy nak***iaja na byle co albo na siebie nawzajem albo na ku**a powietrze. A jak.mi dziecko gnojki obudzą które po godzinnej walce usnęło to normalnie płot gryzę żeby tam nie w***ac ...


Uff samo pisanie o tym wzbudza we mnie skrajne emocje.
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Wk***ia mnie ślepy konsumpcjonizm u ludzi. Chaty w kredyty, fury w leasingi, lanserka i bieg o to, kto jest postrzegany na większego kota w społeczeństwie, a w głowie siano. W środku lasu wy***ie puszkę na ziemię. Przejdzie 2 km i już więcej nie da rady, bo zmęczony. Wk***ia mnie, że ludzie nie mają żadnych umiejętności i robią z siebie sieroty oraz nie posiadają jakichkolwiek wartości i cech charakteru. Wk***ia mnie ogólna sytuacja w Polsce gdzie ludzie dają się manipulować w każdej kwestii. Wk***ia mnie zakłamywanie historii Polski, ośmieszanie i szydzenie z Polaków na łamach polsko-języcznych gazet i kanałów telewizyjnych. Wk***ia mnie, że moglibyśmy być potęgą w każdej kwestii, ale Nasza historia została tak zmanipulowana, że ludzie do tej pory uważają, iż to Rosjanie mordowali Polskich oficerów w Katyniu. Wk***ia mnie, że szydzą z żołnierzy wyklętych i AK, a zidiociałe społeczeństwo tylko temu przyklaskuje. Wk***ia mnie, że robią z Łukaszenki tyrana, a z LGBT wielkich pokrzywdzonych. Quo Vadis Polsko
 
P

pozytyw

Guest
Chamstwo, apatia, zawiść, zazdrość, kłamstwo, obłuda, bylejakośc. No troche tego jest i ciagle tkwi w tym narodzie.
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Samochody przejeżdżające w lewo i prawo , głośne silniki , klaksony , dużo różnych akcji niebezpiecznych , haos ogólny, jak kto woli, jedni wychowali się w.miescie lubią to i nie chcą życia na wsi , a drudzy odwrotnie. Natomiast ci co na wsi mieszkają , może uważają że w mieście dużo się dzieje napewno więcej niz u nich . To są przeciwieństwa. Ale każdy jest różny. Pozdrawiam .
 
P

pozytyw

Guest
wk***ia mnie jak ktos proboje mowic mi jak mam zyc, chce za mnie robic pewne rzeczy i wmusic mi swoj sposob bycia oraz akcje, ktore mam wykonac.
wk***ia mnie jak mi taki pie****i co to by u mnie zmienil, co powinienem robic itp a sam/sam jest szmaciarzem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół