nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
mnie wkurza jak mi roślina padnie lub niedomaga i żadna partia przyszłosci na to nie poradzi, cholera kiedyś się tu pisało o roślinach a teraz co drugi to albo polityk domorosły, albo jakiś mesjasz a najgorsze to są te trole co tu piszą bzdury. człowiek wchodzi na forum żeby się zrelaksowac a nie o ***....ej polityce czytac.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,174
Buchów
5,061
And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Wk***ia mnie że na tym forum nie można powiedzieć tego co się myśli.

Wiem, że nie odpowiesz ale ;]
Mi także niekoniecznie leży zakaz poruszania pewnych tematów. Kiedyś tu było inaczej. Z uwagi na "gówno-burze" zostało to kilka lat temu załatwione tak a nie inaczej. Oj złote czasy forum - inna moderacja - zdecydowanie na "lewo" nie "prawo" i ban za nienawiść do "x". To ostatnie mi nie podobało się, gość prowadził relacje na opak po kosztach - lampy szklarniowe starocie z aledrogo kupione za psi grosz. Ziemia "BLC" nawozy "nieprofesjonalne". "Fizyce" wbrew. :lol: - Chwila czy mu bana nie zdjęto? Argumentacja ?? każdemu wolno mieć takie poglądy jakie ma i nikomu nic do tego. Oj.. zbyt dawno abym miał pewność.

W tamtych czasach Kocur miał Bana za Banem ;) Pamiętasz Kocie? Za naturalną kocią skłonność do mówienia tego co się myśli. eee..

Co do mówienia tego co się myśli. Tu się grubo mylisz. Zapewniam Cię, że można. Forma i odpowiednie miejsce ;).
Jak chcesz wprost nawrzucać "lewakowi" zrób to na PW. Ja dostałem ostatnio całą serie bluzgów. Po przejrzeniu postów autora doszedłem do wniosku, że się nie wygłupia i nie robi sobie jaj. Hmm... mogłem być wredny i złościć moderacji ;]
Gość mnie co najwyżej rozbawił.

Usuwają posty bez powodu, i jeszcze dostałem ostrzeżenie nie wiem za co.

Ja dostałem kiedyś informacje na PW czemu. Ostatnio po kasacji czegoś tam - nie. Zlewa, osoba do której mogło by to być skierowane i tak na forum nigdy nie była i nie będzie.

Chciałem założyć fotorelacje ale po co i tak pewnie została by usunięta.

Sprawdź.

ps: Wq***ia mnie brak "bananów" - bardzo lubiłem bananowe skojarzenia - mimo pewnej agresji w tle. Ja chcę BANANÓW.
 
Ostatnia edycja:

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Mnie najbardziej irytują wałki przekręty, wywyszanie się, przemoc ze strony policji i sprzedawanie braci .
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
A mnie co roku wk***iają kleszcze, dzisiaj trzy sztuki próbowało się podłączyć.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Mnie znów wk***ił rasistowsko-gejowski fejsbuk bo zablokował mi konto :).
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,174
Buchów
5,061
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Mnie znów wk***ił rasistowsko-gejowski fejsbuk bo zablokował mi konto :).

Ciekawe jak długo ja miałbym konto gdybym je miał.
Co żeś wywinął? Twoje prawdziwe ja?

Mnie wq***ia wszechogarniająca nuda i poczucie głodu - nisko z dopaminą.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
[MENTION=88292]Forteca[/MENTION] polecam pozbyć się socialgówien w piz*u.

Wyjątkowo wk***iają mnie chłopaczki w pełnoletnich pseudo sportowych samochodach z niepełnoletnimi koleżankami na fotelu pasażera. A konkretnie ten sort co pałują swoje "jedenłosiem tjurbo" do granicy obrotów żeby Cię wyprzedzić na autostradzie, a jak im się uda to zwalniają do setki bo przecież "tatuś już na wache w tym miesiącu dał to eko ku**a drajwing trza". A wyprzedzisz takiego cymbała to znowu mu żyłka w dupie pęka bo on musi jechać pierwszy i znowu na pasie obok słyszysz kosiarke. Tak mówię tu o wszelkiej maści E36, civicach itp. Dzisiaj chyba z ośmiu takich kretynów na odcinku 500km mijałem.
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
@Forteca polecam pozbyć się socialgówien w piz*u.

Wyjątkowo wk***iają mnie chłopaczki w pełnoletnich pseudo sportowych samochodach z niepełnoletnimi koleżankami na fotelu pasażera. A konkretnie ten sort co pałują swoje "jedenłosiem tjurbo" do granicy obrotów żeby Cię wyprzedzić na autostradzie, a jak im się uda to zwalniają do setki bo przecież "tatuś już na wache w tym miesiącu dał to eko ku**a drajwing trza". A wyprzedzisz takiego cymbała to znowu mu żyłka w dupie pęka bo on musi jechać pierwszy i znowu na pasie obok słyszysz kosiarke. Tak mówię tu o wszelkiej maści E36, civicach itp. Dzisiaj chyba z ośmiu takich kretynów na odcinku 500km mijałem.

Mam szczęście lub nie do dyspozycji firmowe auto z V8 , koniem , i GT z tyłu a jako że mam trochę po 40 i swoje już poszalałem na drogach , śmieszą mnie tacy pajace o których piszesz ku**a zawsze chcą sie ścigać , jak bym nie miał co robić tylko porównywać kto ma dłuższego kut*sa za kierownicą , ale chyba bardziej wk***iają mnie kierowcy "zawodowi" czasami mam ochotę wyciągnąć siekierę z pod siedzenia i upie****ić ręce i nogi co aby już nigdy nie wsiadł za kierownice .
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
Podbijam do kanciapy żeby dać nieco upust emocjom, konkretnie to stresowi. Wczoraj w południe nasiona do szklanki, opadły, więc dziś z rana wyjąłem je na chusteczki. Nie minęło 24h a mi już psycha plata figle i zacząłem tracić cierpliwość ?? Zwłaszcza że automaty mają fest grubą pestkę i się naczytałem że bez precrushingu nie wyjdą - a wiadomo, mamy lipiec, to mi się śpieszy. No to kij, w końcu psycha siadła, sięgam po talerzyk z chusteczkami, podnoszę górną warstwę, patrzę. A tu ch*j. Nasiona jakie były, takie są. To bez większego namysłu, mówię sobie "co ma być to będzie, jazda". I nasionko pierwsze w zęby. Ściskam leciutko. Coś poszło. Jakiś dźwięk. Myślę sobie - z nasionkiem między zębami - tyle, czy jeszcze? Chwila niepewności i uznałem, że to nie dźwięk pękającego nasiona tylko moje zęby. No to ściskam mocniej, gwałtownie. Oho. Teraz chrupło porządnie, chyba aż za porządnie. Wyciągam z gęby, patrzę. No wzdłuż połówek perfekcyjnie to to na pewno nie poszło. Ale gdzieś tam, jakiś kawałeczek naruszyłem. Może akurat tamtędy sobie kiełek pójdzie. Biorę drugie - ostatnie - do gęby. Teraz powolutku. Ale stale. Zaciskam kły powoli ale coraz mocniej... Chrupło. Tak samo, jak poprzednio. Znaczy, że znowu z***ałem, czy znowu zrobiłem git? Nie wiem. Odłożyłem oba na chusteczki, namoczyłem je znowu. I ch*j, może jutro z rana obudzi mnie piękny widok białego kiełka. A jak nie, to lipa. Jednak czasu tak dużo nie włożyłem, kasy też nie. Wiedzę zdobytą na forum będę miał na '21. Spota mi najbardziej szkoda, bo wyglądał obiecująco (jak na moje standardy)/, bo do "zielonych fortec" tutejszych ogrodników to ja się nie porównuję). Ale może nie będę czekał na najgorszy scenariusz, może puszczą kiełki i będę jeszcze miał do***anego krzaczka ?? Się okaże.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
z twardymi pestkami od automatów to ja nie spotkałem się z 12 lat hehe ,to natura ona zawsze wyjdzie jak ma dobre warunki ,różnica temperatury to podstawa cały czas ciepło, wilgotno nie mokro i idą jak złe

mnie za to wk***ia że każdy kto kupuje nasiona to chce w dwa dni kiełki, a proces kiełkowania zawsze był do 2 tyg czy na stronie sensi tak było napisane czy innych dużych bankach, ale nie moczą ku**a po 4 dni w zimnej wodzie a później mi nie kiełkują i gorzkie żale hehe to mnie wk***ia w ch*j ! nasionko nie musi utonąć żeby wykiełkowało i ch*j
 
Z

z\G/esio

Guest
Mnie wk***iają/Irytują kobiety (a im starsze tym gorsze), które zawsze idą środkiem chodnika i są trudniejsze do "przejścia" niż Kamil Glik :) Ja w lewo ona w lewo, ja w prawo ona w prawo i tak ku**a zawsze je znosi, że ciężko skubane wyminąć :)
 
Ostatnia edycja:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Wk***ia mnie że nie ma jeszcze 2 wyniku na covid I muszę dalej gnić na kwarantannie.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Mam szczęście lub nie do dyspozycji firmowe auto z V8 , koniem , i GT z tyłu a jako że mam trochę po 40 i swoje już poszalałem na drogach , śmieszą mnie tacy pajace o których piszesz ku**a zawsze chcą sie ścigać , jak bym nie miał co robić tylko porównywać kto ma dłuższego kut*sa za kierownicą , ale chyba bardziej wk***iają mnie kierowcy "zawodowi" czasami mam ochotę wyciągnąć siekierę z pod siedzenia i upie****ić ręce i nogi co aby już nigdy nie wsiadł za kierownice .


Ja mam tylko V6 ale w limuzynie i tez nie rozumiem ludzi co jak widzą 4 rury wydechowe to chca zobaczyc na co stac 240kucyków.
 
P

PunkApe

Guest
Takie coś chociazby
w każdym odcinku zreszta to samo. CO z tego że Unia im pobudowała trochę nowych dróg jeśli Polaczki nadal się nie umieją na tych drogach zachowywać, są złośliwi, mściwi, agresywni, jednym słowem po***ani.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół