nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Miło jest spotkać optymistę


Wszystko, zależy od punktu siedzenia.

Wkurza mnie też sarkazm, bo z poczuciem humoru ma niewiele wspólnego.

Wkurza mnie też polityka i nieracjonalne prawa...

Irytuje mnie prawo natury, życia i śmierci, jedno nie istnieje bez drugiego, ale dlaczego cały świat się na tym opiera...
Taka mała filozoficzna irytacja życiem.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,169
Wszystko, zależy od punktu siedzenia.

Oklepanie ale prawdziwe.

Wkurza mnie też sarkazm, bo z poczuciem humoru ma niewiele wspólnego.

Sarkazm wcale nie jest pośledniejszą formą humoru. Sarkazm po prostu nie ma z poczuciem humoru nic wspólnego.
John Flanagan, Płonący most więcej

Sarkazm jest ucieczką dla przegranych. Sarkazmem przegrani próbują sprowadzić zwycięzców do swojego poziomu
Źródło: Mała miss

Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni.
Autor: Cassandra Clare, Miasto kości

Sarkazm wcale nie jest pośledniejszą formą humoru. Sarkazm po prostu nie ma z poczuciem humoru nic wspólnego.
Autor: John Flanagan, Płonący most

Punkt widzenia. Ja lubię. Ironia i sarkazm + złośliwość.

Wkurza mnie też polityka i nieracjonalne prawa...

Każdego.

Irytuje mnie prawo natury, życia i śmierci, jedno nie istnieje bez drugiego, ale dlaczego cały świat się na tym opiera...
Taka mała filozoficzna irytacja życiem.

Się nie przejmuj przejdzie Ci.

Mnie wq. i to ostro pewna sytuacja na która nie mam wpływu... i co? NIC _ dostosuje się na swój sposób ;). chyba, że...

Jeśli cokolwiek przygnębiało go bardziej niż własny cynizm, to fakt, że często nie był aż tak cyniczny jak prawdziwy świat.

Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęcze****niu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat.

Pozdro.
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Punkt widzenia. Ja lubię. Ironia i sarkazm + złośliwość.
Złośliwość też mnie wkurza.

Się nie przejmuj przejdzie Ci.
Tak jak ze wszystkim, na co się nie ma wpływu, ale wyrazić niezadowolenie zawsze można :)

Mnie wq. i to ostro pewna sytuacja na która nie mam wpływu... i co? NIC _ dostosuje się na swój sposób ;). chyba, że...
Pozdro.
Tak jak wyżej, pok***ić sobie można, ale jeśli nie masz na coś wpływu to w jakiś sposób, "swój" to zaakceptujesz i żyjesz dalej ^_^

Wkurza mnie też jak ktoś nie potrafi, przyznać się do błędu, nawet gdy ma przedstawione niezbite argumenty na to, że jest w błędzie :D
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,169
Wkurza mnie też jak ktoś nie potrafi, przyznać się do błędu, nawet gdy ma przedstawione niezbite argumenty na to, że jest w błędzie :D

;D W takim razie wquża Cię większa cześć populacji. [ chyba? czy ja źle oceniam ?nie oceniaj swoją miarą nawet jak nie masz innej ]

ps: złośliwość/sarkazm/ironia podana we właściwy sposób potrafi sprowadzać na ziemie. ;)
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
;D W takim razie wquża Cię większa cześć populacji. [ chyba? czy ja źle oceniam ?nie oceniaj swoją miarą nawet jak nie masz innej ]

ps: złośliwość/sarkazm/ironia podana we właściwy sposób potrafi sprowadzać na ziemie. ;)

Nie oceniam, staram się wniknąć w umysł, tej osoby, której czynność mnie drażni, wkurza, irytuje i ją zrozumieć.
Także błędna ocena.
A jak już jesteśmy na tym temacie... wkurza mnie jak ktoś ocenia... po co w ogóle oceniać ? Jaki to ma cel ?

Tak z tym się zgodzę, tylko musisz potrafić z tego korzystać, bo jeśli nie umiesz, to jesteś zadufanym w sobie ludkiem, który tak naprawdę nie wie za wiele, tylko jest przekonany do swojej racji :D

Życzę miłego dzionka ;)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,169
po co w ogóle oceniać ? Jaki to ma cel ?

Żaden. Odruch. Jak bym się zachował w identycznej sytuacji. Nie masz tak ? Śladowych ilości empatii nie mam _ wyleczyłem się.

Tak z tym się zgodzę, tylko musisz potrafić z tego korzystać, bo jeśli nie umiesz, to jesteś zadufanym w sobie ludkiem, który tak naprawdę nie wie za wiele, tylko jest przekonany do swojej racji :D \

Dokładnie tak się widzę ;) Jestem jaki jestem i się raczej nie zmienie. Tak jak i Ty.

6.jpg


Życzę miłego dzionka ;)

I Ja także. Dziś dzień powinien być szczęśliwy 07.01.2021 r.

Pozdro.
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
667
Buchów
759
wk***ia mnie, że większość tylko narzeka. Myślmy częściej o tym co nas cieszy!
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,169
9c0_87_4U_28

wk***ia mnie, że większość tylko narzeka. Myślmy częściej o tym co nas cieszy!

Wq. mnie to , że piekło jest wybrukowane takimi dobrymi radami ;P

Pozdro.

MIND SHREDDER - Hate Is The Answer
 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,452
Odznaki
2
Wk***ia mnie już ta zima, mrozy i śniegi...
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Wk***ie mnie, że salony fryzjerskie są zamknięte i musiałem sam się zgolić na 0. Teraz wyglądam jak typowy Seba spod bloku.
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
Wk***ia mnie już ta zima, mrozy i śniegi...

I dobrze, niech trzyma jak najdłużej, mniej będzie kleszczy, komarów, much... itp.

Wk***ia mnie to że nie moge powiedzieć swojemu szefowi co o nim myśle, to znaczy moge ale to będzie się równało z tym że będę musiał szukać nowej pracy.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Wk***ia mnie już ta zima, mrozy i śniegi...

Zima za***ista w tym roku :) bynajmniej u mnie!z 10 lat takiej nie było w moich rejonach i jest za***iscie pomimo że źle się jeździ i można się zakopać,odśnieżanie itd Teraz u mnie na spokojnie będzie się roztapiac śnieg :) pewnie jeszcze z raz wrócą mrozy i może w końcu lato za***iste będzie bo konkretnego lata to ja nie pamiętam i też ze 10 lat będzie...
 

Rotbraun

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
94
Buchów
247
Wk***ie mnie, że salony fryzjerskie są zamknięte i musiałem sam się zgolić na 0. Teraz wyglądam jak typowy Seba spod bloku.

Też mnie na początku to wk***iło! Teraz już beka, że wyglądam jak po chemioterapii :p

Mnie wk***ia, że czekam już 4 tygodnie na wizytę u lekarza rodzinnego i jestem zawieszony w czasoprzestrzeni z planami!

P.S. Dobrze, że mam się kim zajmować :mar:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół