nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
E, E synek :) proszę się nie rozpędzać.


Wk***ia mnie, że Trinidad Scorpion Butch kiepawo owocuje. Juz ze 3x były pryskane Betoksonem. Niedługo poprawię ale chyba troszku pomogło bo jakieś pierwsze zalążki widać.

Wk***ia mnie (ale tylko trochę :D), że White Fatali są takie żarłoczne. Nie mogę ich zaspokoić, dam im następnym razem jakiego florovitu większą dawkę. Ale porosły mega duże krzaki z dużą ilością papryczek, które mnie zaskoczyły na plus swoim rozmiarem... ale to już temat na inny wątek bo mnie to cieszy ;)
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
A mnie dziś wk***ilo to że mi ktoś krzaki ściął. Tyle biegania ,pracy, dawania oprysków. Dziś wieczorem jak chciałem zrobić oprysk patrzę a tam ob***ane główne szczyty. I teraz tak sobie myślę czy to nie byli niebiescy ale raczej nie bo by prędzej zasadzkę zrobili niż ob***ali główne szczyty. Najlepsze w tym wszystkim jest to że rośliny jeszcze miały z miesiąc do dojrzałości. Więc się zastanawiam po co to ktoś ściął teraz zamiast jeszcze poczekać. Najważniejsze że miała za***iście dużo chemii w sobie oprysk z nawóz plus oprysk na pleśń. Więc nienazdrowie sk***ielu.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Wk***ia mnie mój Maroc że zakończył kwitnąć przez przymrozki. Jedna chwila i koniec. A teraz by sobie dochodził w taką pogodę. Pozdrawiam.
 
P

POTUS

Guest
Ludzie kłamią bardzo. Poznajesz kogoś, ma dar do gadki, opowiada, nawija, wciąga cię w swoją elokwentną bajerę co to nie on, myślisz "ku**a co za koleś!" a za chwilę przychodzi moment kiedy zdajesz sobie sprawę że przecież to wszystko kity. Typas wcale nie ma syna w Premiership, Lamborghini i Jaguara XF przed domem, jego stary nie był gangsterem z południa Londynu co robił banki a jego żona nie pracuje w zespole Mercedesa w Formule 1 jako inżynier od aerodynamiki ale przenosi się do Ferrari. I czujesz się jakby ktoś cię obrzygał. I myślisz po h*j to komu takie bajki wymyslać. Chyba żeby się doskonalić w sztuce pie****enia bajek.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Krótko i na temat... Teściowa i żona.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Wk***ia mnie ze wczoraj w pracy przez yebanego Angola rozbilem telefon bo debil nie umie zrobic nawet prostej rzeczy i trzeba po nim wszystko poprawiac. Zostawia taki balagan i robote roz***ana tak ze poematy by mozna pisac.
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Wk***ia mnie to że się wk***iam i jestem wk***iony a nie chce<palacz>:silent:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Wk***ia mnie, ze dziady nie docenili Roberta Lewandowskiego i zajął dopiero ósme miejsce w plebiscycie na złotą piłkę.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wk***ia mnie kazdy denty frajer &#55357;&#56834;

Kolega mi pokazal filmik antykonfident no i wpadlo mi to slowo denty frajer. Mowi typ co lewym okiem do prawej kieszeni patrzy.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Wk***iają mnie pajace, które zaśmiecają to forum swoimi chujowymi i bezużytecznymi przemyśleniami na tematy tak absu****ne i błache, że od czytania chce się srać.

:bball: (PAJACOM)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Wk***ia mnie karp za dzieciaka się prawię zadławiłem ością wczoraj jak go porcjowałem to mi się wbiło coś w palec a dzsiaj jak szmaciarza smażyłem to pryskło mi olejem prosto na lape... nogdy wiecej karpia!
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Mnie irytuje składanie życzeń. Wszyscy w święta w du*ę wejdą a cały rok kose w plecy wbiją.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Mnie jedna rzecz wrukwia i jedna rzecz irytuje
Wrukwia mnie to powiedzenie, że ,, nie ruszaj jedzenia bo to na święta, a potem jedzcie bo się zepsuje,, i tak się zepsuje i whui żarcia jest wywalane na śmietnik. Wszystkiego zawsze za dużo, a niektórzy majo za mało i biednie. Jakby usypać wyrzucone żarcie na jednom kupkę to by ją było widać z kosmosu. Przerażająco-wk***iające to!

Irytuje mnie to, że z forum znika coraz więcej aktywnych użytkowników. :( Smutek. Czekam z przykrością jak zostanie nas na tym za***istym forum garstka, mniej niż 1000 aktywnych. Mało nas, a szkoda wielka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół