nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

Nelly

Banned
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
24
Buchów
0
Ps. Co do pieniędzy nie twoja sprawa na co ludzie wydają czy to na kościół czy na burdel. Po prostu nie twoja sprawa zarobili to mogą wydać.

To na co wydają to nie moja sprawa, tylko co taki człowiek jest wart który widzi cierpienie i zamiast pomóc to woli na głupoty wydawać, na głupoty które przeszkadzają innym mieszkańcą planety. - bez odbioru.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
To na co wydają to nie moja sprawa, tylko co taki człowiek jest wart który widzi cierpienie i zamiast pomóc to woli na głupoty wydawać, na głupoty które przeszkadzają innym mieszkańcą planety. - bez odbioru.

To oddaj serce,nerki i wątrobę na pewno pomożesz, więcej niż jednej czy dwóm osobą.
Ps. Nie bądź samolubny i oddaj majątek bo to zbędna rzecz.

Miłego weekendu pierwsza petarda jest z dedykacją dla Ciebie.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
przez uprawę wpadam w paranoje, widzę w ludziach policjantów jak i konkurentów to mnie irytuje
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Wk***ia mnie to uczucie gdy idę na spota, w głowie już widzę armię gliniarzy, ATków, śmigłowce i słychać darcie japy: "gleba ku**a!" szczęście że to przez moment trwa. Taka swego rodzaju paranoja choć wiem że miejscówka nie do wykrycia prawie :)
 

Hogan

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
46
Buchów
4
To, że specjalnie przed chwilą poszedłem po 2 kanistry i zamiast nich znalazłem 3 worki śmieci. Pie****ony śmierdziel, nie dość, że wyrzuca śmieci w krzaki to jeszcze w nich grzebie i zabiera do domu co lepsze. Zostawiłem je 2 lata temu i zapomniałem, mówię h*j, mam czas to się przejdę. Jeszcze całą drogę musiałem biegać po rowach i polach bo pełno samochodów a przez większość drogi nie ma żadnych zarośli. U sąsiada ktoś wy***ał pełno syfu i żarcia po jakiejś imprezie 100 m od domu, żebyśta ku**a zdychali 100 lat i nie mogli zdechnąć wszyscy rzucający hurtem śmieci po lasach. Tym bardziej że obecnie nawet na małych wsiach wystarczy wystawić kosz obok bramy i sami zabierają.
 
K

Kannaland

Guest
Wk***ia ze popalilem krzaki opryskiem neem oil, a taki bylem zadowolony ze na tym etapie kwitnienia wciaz prawie same biale wlochy byly
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
Wk***ia mnie patologia która się mnoży i laski które ciągle szukają frajerów i skaczą z kwiatka na kwiatek. Chłopaczyny liczą na coś do samego końca i są nieświadomie ***ani na hajs i im się to podoba. Patola myśli że jest bezkarna ale w końcu nie wytrzymam i będę strzelał do nich wszystkich..a jak będzie trzeba to i do policji.. tyle że oni mają lepsze spluwy, ale co tam. W tej po***anej rzeczywistości nawet kilogramy nie pomogą, bo zawsze jakieś chwasty staną na drodze. Dlaczego takie k***y się rodzą i dlaczego jeśli Bóg istnieje pozwala aby tak się działo? Dlaczego tyle pytań bez odpowiedzi?
 

ZjaranyKazik303

New member
Rejestracja
Lut 18, 2019
Postów
1
Buchów
0
Siemanoooo a mnie wk***ia to że Facebook wyparł wiele porządnych for internetowych i wszystko jest na tym ******m fejsie który już jest w tych czasach jak jakaś choroba,tandeta i pieprzony mainstream.Dobrze że te forum jeszcze żyje....niech się jakieś hakery wezmą za fejsa i będzie jak za starych dobrych lat hehe,no i zbliża się powoli sezon,zbliżają się plony i będzie fajnie hmmmm mamy luty a już są przesilenia wiosenne,niezły odlot więc i lato może być upalne no i oby a i wk***ia mnie że sztuka baki jest po 50
.

Pozdro
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Mnie najbardziej wk***ia niepunktualność ludzi, zniosę wszystko ale nie to.
 

Hogan

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
46
Buchów
4
Jak zostaje końcówka kiełbasy i nie da się ukroić plasterka. Da się ale to wk***iające, trzeba pobrudzić całe ręce.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Mnie wk***ia punk rock - nie umieją grać, a grają, nie umieją spiewać, a śpiewają... Ta sama przypadłość tyczy się hip hopu.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Mnie wk***ia punk rock - nie umieją grać, a grają, nie umieją spiewać, a śpiewają... Ta sama przypadłość tyczy się hip hopu.

Nie ma takiej muzyki jak hip hop, jest rap :D
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
Nie ma takiej muzyki jak hip hop, jest rap :D

nie chce sie wymądrzać ale
wielu ludzi dzieli hip hop na:
muzyka- rap, trap, raggae
kultura- ubiór, deskorolka, graffiti

jeszcze są inne składowe i zadna sie nie wyklucza oraz zadna nie skłania do prezętowania sobą drugiej (mozesz robic graffiti ale nie jezdzic na desce ale za to słuchać np trapu.

wiec oboje macie racje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół