nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Wk***ia mnie to że nie mogę byc spokojny nigdy, zawsze jestem pobudzony psycho ruchowo , nawet jak siedzę...
Ps. Bez cpania też :D

A ja wlasnie jak sie spizgam to jestem w takim blogo stanie. Nic nie musze moge wszystko, pomecze troche xboxa, posiedze w necie, bzykne zonke, jakis film zalukam. I wszystko na spokojnie.

Wk***ia mnie, że zapominam...

Zacznij mniej palic. Ja zszedlem na max. 2 gramy dzienie, i juz w dzien nie jestem taki zamulony i nie zapominam.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
a mnie dalej wk***iają ludzie co mi spoty spalaja na maxa
sadza obok moich i robia sciezki jak autostrada do roslin
nie powiem ładnie zadbane ale co z tego jak ktoś je znalazł...
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
a mnie dalej wk***iają ludzie co mi spoty spalaja na maxa
sadza obok moich i robia sciezki jak autostrada do roslin
nie powiem ładnie zadbane ale co z tego jak ktoś je znalazł...

to nie oni sadza koło twoich tylko Ty koło ich spotow sadzisz :D
 
U

Usunięty 59382

Guest
I gdzie te upały co mialy być?!toc podobno jakieś modele różne się na siebie nakładały i 30'C a tu ch*j jak zwykle brednie wyssane z palca hehe za***iste latooooo!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wk***iaja mnie glosniki bluetooth w miejscach publicznych, a raczej uboga umyslowo mlodziez, ktora ich uzywa. Puszczaja jakies przesterowane dziadostwo i tylko wk***iaja wszystkich dookola. Zmontuje zestaw naglosnieniowy na taczce i bede sie do takich chujkow przysiadal z szatanskimi rytmami.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Wk***ia mnie to że na mojej miejscówce żerują turkucie podjadki, one same mnie nie wk***iają bo są prawie największymi przedstawicielami owadów w Polsce, na dodatek są śmieszne, przypominają mi krzyżówkę genetyczną kreta i szarańczy ale mogłyby podjadać korzenie roślin innych niż moje konopie...
Przesadzając planty odkopałem 3 dorosłe osobniki.

X



X

Pozdrowienia outdoorowcy.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
wk***ia mnie to ze wracam do domu z roboty , siadam pod wiatą z lapkiem ,pije leszka a za 10 min wjeżdza mi typ z 3 tonami węgla i że niby dziś miał być, bo tak z kobietą się mą dogadał tylko ona ze mną nie i ch*j !!!!!!!
co mnie plecy nak***iaja :p


:ncool::ncool:
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
wk***ia mnie to, ze ludzie maja fajne roslinki, a nie robia fr tylko pokazuja je jak czegos chca ( co jej,kirdy kosa, itd itp)
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
wk***ia mnie to ze piszac w poniedzialek do seedshopu o pestki ten odpisuje ze bd w środe, do czwartku nie ma towaru wiec zamawiam skad inad , a w piatek rano ( 4 rano) nagle "środowy" seed jest
 

art62a

Member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
10
Buchów
0
wk***ia...hmmmm

to ze nie działa już csgolounge, że w seedshopach są okienka z czat które to,albo są OFFline zawsze labo nikt nie odpisuje lub co gorsza wyskakuje automat , że słońce wschodzi na wschodzie i że życie wyszło z wody :podobno" ,bo nikt tego nie widział...
 
Z

z\G/esio

Guest
Wk***ia mnie mój bank (PKO SA), którego nikomu nie polecam! Przelewy przychodzące czasem nawet dwa dni idą!
 
Ostatnia edycja:

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Obecnie fejsbuk, niby taki tolerancyjny, a w rzeczywistości jedna wielka propaganda rzydowsko (rz-celowo)-komunistyczna- lamusowe ;). Konto skasowane bo czas zejsć na ziemie i żyć życiem własnym nie cudzymi pierdołami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół