nasiona marihuany

Co cię wk***ia, irytuje ? ...

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja mam tylko V6 ale w limuzynie i tez nie rozumiem ludzi co jak widzą 4 rury wydechowe to chca zobaczyc na co stac 240kucyków.

Znaczy sie ze to duzo czy jak?

Moje ostatnie 2 auta to 230 i 220 koni z turbinko w benzynce, ale od dawna juz czuje niedosyt i nastepne biere minimum 350 kunia. A wk***ia mnie, ze jeszcze nimom hajsu na to, co bym chcial kupic, bo ciagle sa wazniejsze wydatki i tak odwlekam i odwlekam.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
displayimage.php
[/URL][/IMG]Właśnie się wk***iłem ! Wybiło prąd, w całym bloku... Do rana nikt tego nie naprawi, a mój box do 10 ma dzień...
Zeby przypadkiem się cos nie zhermilo powiesiłem latarkę :(



displayimage.php
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
displayimage.php
[/URL][/IMG]Właśnie się wk***iłem ! Wybiło prąd, w całym bloku... Do rana nikt tego nie naprawi, a mój box do 10 ma dzień...
Zeby przypadkiem się cos nie zhermilo powiesiłem latarkę :(



displayimage.php

Wyrazy współczucia byku. Na jakieś konkretne działania polecam się zaopatrzyć w agregator :woohoo:
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Wyrazy współczucia byku. Na jakieś konkretne działania polecam się zaopatrzyć w agregator :woohoo:

Zwłaszcza w bloku sąsiedzi by go pokochali .Posiadam wojskowy agregat PAB-4 pomimo tego że jest w innym budynku sk***iela słychać , panele fotowoltaiczne dają radę , ale ciężko dostać dobre i tanie akumulatory ( marzą mi się od Tesli ).
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Wk***ia mnie, że zostało kilkanaście godzin ciszy wyborczej. Tak z rok by się przydał, bez tego szamba.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
TIRY NA TORY:farao:

Niech się mnie tirowcy strzeżą. Bo jak na morze się wybiorę i któryś na mnie zatrąbi to chu*a zatrzymię i pokażę co mam w schowku.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Nadal mnie wkuriwa rasistowski Facebuk i tam pracujący debile, zablokowali mi konto za wklejenie Falangi która nie jest zakazana w Polsce intelektualne impotenty.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Nadal mnie wkuriwa rasistowski Facebuk i tam pracujący debile, zablokowali mi konto za wklejenie Falangi która nie jest zakazana w Polsce intelektualne impotenty.

Usuń to. Wywal, to nie jest Ci potrzebne.

W temacie, mnie dziś wybitnie wk***ił kurier, opłacone dostarczenie paczki w weekend to gamoń o 14:20 zostawił w centrali i w sumie zorientowałem się łot da fak przez numer śledzenia, bo ani be ani me ani kukuryku, żeby zadzwonić czy smsa wysłać. Dzwonię do nich o co chodzi, a ta cipka na infolinii mi nawija makaron, że kurier był i oznaczył, że nikogo w domu nie było. To ja k***elebele siedzę jak kretyn całą sobotę w domu, żeby paczkę odebrać bo ważna i potrzebna na jutro, a on mi ku**a powie, że nikogo nie było. No ale dobra nie wyżywałem się na babce na telefonie bo ona to raczej chu*a wspólnego ze sprawą ma. Pewnie ***ie w jakimś call center za najniższą krajową i kuriera to w życiu na oczy nie widziała, bo nawet ku**a niemiecki proszek do prania z allegro zamawia na paczkomat bo taniej. Informacja, że jak chcę to mogę sobie podjechać do nich po paczkę do magazynu, dzisiaj sobota robią do 15:00. Za***iście, patrzę google mapy i 35km do centrali no ale dobra, gacie na du*ę, but w podłogę, v8 daje znać felgą, felgi oponą i jazda. ch*j korek już na drugim skrzyżowaniu. Jakoś doturlałem, tak że wbiłem tam 14:58, zarzucam o co mi chodzi, a ta, że spoko fajnie ale przyjdź pan w poniedziałek bo już magazyn zamknięty. Mówię, że ważna paczka, że muszę dziś i w ogóle to kurier ch*j i je**ć go. No ta, że nic się już nie da zrobić, magazyn zamknięty, system offline, a ona musi spie****ać, bo jak Sebastiankowi nie ogarnie obiadu zanim wróci z pracy to ten jej w***ie i znowu w biurze będzie musiała siedzieć w czarnych okularach, a przez to się jej times new roman w pismach ze skargami mrówczy. Dobra może bez tego ostatniego zdania ale serio wyglądała jak bita żona ale potem się zastanowiłem i w sumie to głowy nie dam, że też bym jej nie bił. Wk***iłem się już mocno, jak Karen zacząłem żądać rozmowy z kierownictwem albo z jakimś stróżem co ma klucze do magazynu. No i akurat szła jakaś kolejna kobieta (ku**a jakie feministyczne środowisko) mówi, że ona jest kierownik i o co chodzi tylko szybko bo musi spie****ać zrobić obiad zanim Rafał wróci bo jej w***ie i potem jej się mrówczy jak w okularach po biurze lata. Wyjaśniłem co i jak i mówię, że ta tutaj obok obecna niewiasta to w ogóle ku**a 14:58 a się do domu wybiera, jak jeszcze dwie minuty na warcie powinna być, a jakby tak szybko klikała na klawiaturze jak ucieka przed pijanym mężem to by jeszcze z trzy paczki wydała. Kierowniczka z tych co to wolą pozbyć się problemu niż drążyć, wezwała przez krótkofalówkę jakiegoś, sądząc z ryja stażystę, wygenerowała mu jakiś kod na ajfonie i kazała z tym zapie****ać na magazyn, czyli jednak się dało. Gostek poleciał i zniknął, ta kobieta z którą najpierw rozmawiałem dostała opie**** od tej kierowniczki o jakieś niewysłane dokumenty ale za chwilę już gadały normalnie, oho chyba się zmiana skończyła bo przeszły z "Pani Kowalska" na "Asieeeńko". Poszły w cholerę, chłopaczek mi przyniósł pakę i w sumie udało się wszystko dopiąć, ale wróciłem do domu po 16:00. ku**a weekend.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Wk***ia mnie, że ludzie uprawiajo mikrogrowy pod swoje potrzeby, a nie duże komercyjne grow. Dodatkowo wk***ia mnie, że chłopaki bawio się w jakieś namioty, zamiast cisnąć w halach z komercją. :(
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Wkuriwaja mnie ludzie którzy sami nic nie pokazali a chcą żeby pokazywano im mega uprawy
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Wk***ia mnie to , ze jak maja oddac pieniadze to potrafia usmiercic rodzine :( hahah
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
A mnie wk***ia dyskryminacja mężczyzn na przestrzeni wieków.
Hemoglobina, i moja baba. Baba mnie wk***ia najbardziej !!
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Wk***ia mnie wycinka lasu 100m od mojego domu od 7:30 do 17 , jazgot pił mnie zaraz rozk***i .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół