nasiona marihuany

Micro Marry :) Blueberry af w działającym PC by Syde

Wyszukiwarka Forumowa:

Syde

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2010
Postów
74
Buchów
0
Witaam :yeahh:

Jako że uprawiałem już sporo na Out a pod dachem miałem doświadczenie tylko z mikrusami w kolumnie przyszedł czas na przed Outdoorowy EKSPERYMENT z działającym komputerem :) Od razu mówie, że jak ktoś ma mi do zarzucenia to że będą to zbiory typu 1G (jeśli wgl beda) to niech siedzi cicho :crazy:

Wymiarów boxa nie podam, bo nie znam xD najprawdopodobniej wysokość coś około 23cm szer 10 cm ale dokładnie nie wiem...
1xświetlówka 8W coś ok 800 lumenów ale na taką powierzchnie według mnie starczy
1x wentylatorek 12 cm by nie spalić rośliny
1x doniczka samoróbka
i to tyle :D no jeszcze na boxa kawałek kartonika i ok metra taśmy klejącej

Pestka : BBxLR AF z OS od Egze <lol>

Cele tej o to chorej 'uprawy' :
- ROZRYWKA, I JEDNOCZEŚNIE EKSPERYMENT
- Zabicie nudy pomiędzy edukacją a graniem na wiośle :)

co by tu jeszcze napisać.. będę używał planton k jeśli kupie <lol> a noi raz już zalałem biohomusa wiem głupi pomysł :freak2: Jak się uda zastosuję małe LST

UP'y będę się starał dodawać mniej więcej co tydzień(nieregularnie) - jeśli nie zrobie sobie wcześniej przypału oczywiście <rotfl>

Dobra teraz roślinka:


6 dzień w ziemi, chyba dobrze się trzyma jak na te warunki, nie ? ;)

Ogłoszenia parafialne (czyli to za co kiedyś dostanę bana) :
*Przydały by mi się jakieś pestki na out, ma coś ktoś do zaoferowania ? mogą być AF
* Jak przyhamować wzrost wzrost tej roślinki? by nie spalić jej żarówką , doniczki nie zmniejszę :p
*Myślę żeby potrzymać ją jeszcze z 4 dni potem 2 dniowe LST a potem zainwestować w nawóz i wymusić FLO
*Myśle że Egze się nie obrazisz za mój sposób wykorzystania jednej z pestek


AVE :yeahh:




 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Za***isty eksperyment :D Zawsze chciałem coś takiego zobaczyć. Szkoda że to af bo przy normalach dawałbyś 12/12 od początku światło i by mniejsza rosła. Daj ją jak najbliżej lampy, temp i tak tam masz za małą pewnie przez ten wentyl ;) Pozdro

ps. a może ją zfimuj? Wiem że nie robi się tego na automatach ale tu by to chyba dobrze wyszło. Niech ktoś się wypowie.
ps2. zwiększ wilgotność jakąś szmatką :D
 
G

Gość

Guest
Ale miniaturyzacja!!! Miejsca tyle co w słoiku na korniszony:D
Zasiadam w pierwszym rzędzie i będę zaglądał co jakiś czas.
Zobaczymy co ci z tego wyjdzie.
 

Syde

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2010
Postów
74
Buchów
0
a właśnie bo zapomniałem, naświetlnie: pierwsze 3 dni 24/0 a teraz już 20/4 :)

co do wilgotności to codziennie kładę na podłoge porządnie zwilżony papier toaletowy więc chyba nie jest sucho :)

o fim'ie poczekam aż wypowiedzą się inni i pomyślę


jak jej przyhamować wzrost ? rozumiem że nie przestawiać oświetlenia by wywołać FLO :)

Słoik na korniszony :lol3::lol3::lol3:
 

Antek...

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2011
Postów
183
Buchów
0
jak na taką mała powierzchnię itd.. to w 6 dni ładnie ci wystrzeliła :))
 
G

Gość

Guest
swiatło 24/0 i uncle ben , nie polecają tego w auto jako ze krótki weg ale tutaj ograniczy to wielkośc a 4 główne małe topy nie zaszkodzą ;]

powodzenia !

ps: obstawiam ze uzyskasz 6 G ;]
 

Dante420

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2011
Postów
51
Buchów
0
No no ciekawa sprawa :) Na pewno będę tu zaglądał jestem strasznie ciekawy co z tego będzie!! I przede wszystkim ile :D :spalony:
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Super sprawa taki mini mini boks ;) Jeżeli wszystko pójdzie ok za co trzymam kciuku będzie to super patent na uprawy praktycznie nie do wykrycia ;) Powodzenia.
 

Syde

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2010
Postów
74
Buchów
0
dzięki ludzie za poparcie, myślałem że mnie opierd#licie za micro wymiary i teoretycznie ch*j#wy karton :D

tak, to naprawdę 6 dzień dzisiaj (dokładnie 5,5:lol3:) według mnie ładnie jest jak na tyle czasu :)

ile wyjdzie? hmm... nie wiem nie obstawiam dużo, to jest próba, jeśli dojdzie do zbiorów spróbuję eksperymentować z tego typu uprawami , jak wyciągnąć największy plon, jakie odmiany, itp :)

Chyba jeszcze nie było kogoś na forum który uprawiał by w działającym PC :)
kiedyś to wymyśliłem, ale nie miałem czasu bo napierdzielałem na wiośle ♥ a teraz postanowiłem to opatentować bez względu na opinie. Jak się uda będzie to patent mini uprawy by Syde :freak2:


Jakie radzicie oświetlenie bo mam mętlik kuźwa.. 24/0 czy 20/4 ? :)
a może dzień tak dzień tak ? :lol3:

Jak wymusić kwitnięcie w takich warunkach ? :) stosować LST?

Pozdrawiam Syde:yeahh:
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Mógłbyś zrobić zdjęcie z plantem w środku? :D Oświetlenie dałbym 24/0 żeby się nie wyciągała, poza tym lst musisz napie****ać ch*j mocne. Spróbuj zrobić fim albo topping, to ją przystopuje ze wzrostem na pewno a i może zakwitnie. Musisz ją dać jak najbliżej lampy, ma ją prawie dotykać. To jest najważniejsze :p
 
G

Gość

Guest
to jest automat , nie wymusisz na nim kwitnienia , on sam zakwitnie
 
D

delete

Guest
może toping albo uncle ben by przystopował jej wzrost na jakiś czas :) zakwitnie jak będzie w odpowiednim wieku ;)

p.s. Sory, nie doczytałem że CrystalBud już to proponował
 

charlie sheen

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
132
Buchów
0
Po co dawac dla takiego mikrusa 20/4 czy 18/6? 12/12 mu zapodaj. Sam hoduje sobie pechy (af) w mikro boksie o wymiarach mniejszych niz pc box i lece 12/12. Efekt tego taki,ze nie mam problemow z wysokością oraz oszczedzam żarówkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół