nasiona marihuany

Ile dostajecie w jednej paczce? (zdjęcia)

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Nie znalazłem podobnego tematu. Chodzi o paczki osiedlowe, nie prosto z wagi. Wrzucajcie fotki otrzymanych paczek. Napiszcie też jaka jest cena zakupionego towaru :):smokee:
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Zdj%C4%99cia-0166%7E0.jpg


2 lata temu dostawałem tyle (30zł) a teraz dostaje 2 razy mniej i już nie biore :pr:
 

Amnezia\|/Haze

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
80
Buchów
0
Moim zdaniem nie opłaca się kupować jarania w Polsce daja male sztuki nieraz jakies gowna ktorymi sie nie mozna porzadnie zbakac :zjarany: a gdy sie przeprowadzilem za granice to jaranko pierwsza klasa (pod wzgledem wielkosci i mocy) Nastepnym razem jak kupie to sie pochwale <peace>
 

Antek...

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2011
Postów
183
Buchów
0
Marcin1P: wiadomo. bo to mu dostarczają dostawcy.. niestety. .. dlatego lepiej pędzić swoje :D zrobić zapasu itd...

ogólnie waha sie 30 za zwykłe za dobrego siepacza po 50-60.. akurat mam dobrego koleszkę co wazy mi na gałąch także z tym nie ma problemu :)
 

Gandziom

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2011
Postów
121
Buchów
0
Wstyd wstawiać te ''sztuki'', które u nas dają.
 
D

delete

Guest
Wstyd wstawiać te ''sztuki'', które u nas dają.
Co racja to racja. Ja czasem za 20 dostaję pipki w piz*u, a ostatnio od innego ziomeczka dostałem takiego byka że ogień. Dzisiaj będę od niego brał i zrobię foto.:spalony:
BTW. CrystalBud niezła paczka :)
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
;)

w poslce padaka sztuki ale z amiedza pierwsZa klasa nieraz ponad jeden jak sie umie tarowac i jest sie natretnym :D ja zwsze murzynowi mowie ze tu malo jest :) haha ogulnie dobry towar z reguly ;) niektorzy tez gonia gowno ale tego to nie biore osttanio znalazlem dostawce z amnezja i power plantem wiec nie narzekam jak pokupie to wam pokaze wora za 50 euro ;) elo:spalony:
 

SwMarjan

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
225
Buchów
0
Czyli wychodzi na to że zabawa w dilerską ganje nie jest taka tania . Prędzej czy później braknie hajsu albo sie poprostu wku*wicie (tak było ze mną :sunny:) że za niby sztuke 3 dychy trzeba płacić. Byle do zbiorów :smokee:
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Ostatnio jak usłyszałem od ziomka że w Krakowie za 20-25 dostanie pełny gram z wagi to myślałem że ***ne :(
 

face

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
838
Buchów
0
taaa...osiedlowe paczki....
u mnie to jak do sztuki się wsypie 1 całego szluga to wychodza 3 blunty
nie opłaca się-tak tez zrobiłem i swoje posadziłem :D
 

Wiewiór77

Active member
Rejestracja
Sty 30, 2012
Postów
36
Buchów
0
No u mnie ważona sztuka 20-25. Zależy od kogo i ile biorę. Przy pomyślnych wiatrach idzie zejść poniżej 20.
 

esendem

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2012
Postów
111
Buchów
0
Kiedyś dostałem paka za 40 zł a w nim 4 rury na dodatek wymieszane z dopalaczami...:lol3: wk***ienie sięgło zenitu
 
D

delete

Guest
displayimage.php


Moja za 20, jednak nie od tego dobrodusznika, ale zawsze jest coś :):spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół