nasiona marihuany

Ile dostajecie w jednej paczce? (zdjęcia)

Wyszukiwarka Forumowa:

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
Bez kitu szału nie ma :D Koleś na mieście jak ogarniał ostatnio "sztuki" to jak je zobaczyłem to pomyślałem że wolałbym te 30zł zainwestować w alkohol i lepszą piz*ę skręcić. Raz że chemik a dwa że sztuka stykała na większego blanta (oczywiście po dodaniu tytoniu). Mniej więcej coś takiego jak pokazał kolega Jajo.

A jeszcze lepszy numer: byłem kiedyś u znajomka który ogarniał tematy a, że byłem akurat przed harvestem a nie chciałem krzywdzić panien (ciachać niedorozwinięte topki) to powiedziałem mu żeby mi gieta załadował a ja mu oddam gieta jak chłop mi zwiezie tematy z Holandii (czytaj jak dojdą kobiety w boxie). Zawinął w srebro, skitrałem do kieszeni i było git. Byłem zjarany i nie spojrzałem jak to wygląda. Po powrocie do domu naszło mnie na małe co nieco więc wyciągnąłem owy prezent :) i ku mojemu zdziwieniu w srebrze znalazłem topka wielkości najmniejszego paznokcia. Myśle WTF ku**a !!! na moje oko 0.3 nie więcej. A że liczydło leżało na chacie wrzuciłem to coś na nie i zwariowałem jak ukazała się magiczna liczba 0.9g. Nie wiem czym oni to doważają :D po zmieleniu i dodaniu tytki wyszły dwa bicia do bonia co w owym czasie nie zadowoliło mnie nawet w 50%. Iskrzyło się jak zimne ognie, moze za te dodatkowe efekty wizualne trzeba dopłacać, nie mam pojęcia. Ciężkie czasy nadeszły. Jak sam nie uprawiasz albo nie masz na prawdę pewnego źródła to lepiej olać ten temat i zacząć chlać :p
pzdr
 
G

Gość

Guest
Ogolnie to palenie mają po 40 i na dwa baty jest sram na nich dyche moge im za to dać

---------- Aktualizacja posta 12:38 ---------- Czas poprzedniego posta 12:32 ----------

Ogólnie to mają po 40 i na dwa baty jest sram na nich ja to dyche moge im dać
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Sztuka Made in Lee .
Pozdrówcie swoich dilów :freak:



 

Gandziom

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2011
Postów
121
Buchów
0


To jest ''najlepsza sztuka'' jaką udało mi się dostać(2-3 miesiące temu) :sunny:
Co do mocy nie mogłem narzekać bo po zjaraniu 2 lag było prawie jak przy pierwszych baniach.
 

Wiewiór77

Active member
Rejestracja
Sty 30, 2012
Postów
36
Buchów
0
tutaj pakiecik za 20 pln (na wadze jest 0,9g). Całość to jeden topik.

20120405_183534.jpg
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
No ale ile zamwiałeś?
 

ehe1992

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2012
Postów
57
Buchów
0
Nie wiem skąd wy i dlaczego niektórzy :eek: za 0.3 płaca 30 ;D u mnie cale życie 20=1g :eek: nigdy nie dalem 30 za poczke ;f :spalony:
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
U mnie sztuka to 4-6 wbic plus brix gratis dlatego nie kupuje.
Te trzy dychy wole przeznaczyc na ziarno. Wlasny 1g ledwo w samarce sie miescil. Nie dziekuje poczekam...
 

Gandziom

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2011
Postów
121
Buchów
0
Nie wiem skąd wy i dlaczego niektórzy :eek: za 0.3 płaca 30 ;D u mnie cale życie 20=1g :eek: nigdy nie dalem 30 za poczke ;f :spalony:
To sie ciesz, że masz takie spoko znajomości. Nie każdy ma tak dobrze.
 

ehe1992

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2012
Postów
57
Buchów
0
eh czy to znajomosci :) u mnie poprostu ludzie sie szanuja na wzajem i kazdy dla kazdego jest pomocny :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół