nasiona marihuany

Odmiany purple

Wyszukiwarka Forumowa:

mrslowflow

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2011
Postów
80
Buchów
1
Miał ktoś jakieś odmianu PURPLE od GGS'a ? Ciekawi mnie czy ma dobre geny.
 

Chmielnicky

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
422
Buchów
0
Mam 6 nasion Purple Power od GGS na wacie i stwierdzam, że gówniane nasiona. Niby popuchły po precrushingu, ale żadne nie wypuściło białego kiełka. Kiełkowałem nie raz i raczej to nie z mojej winy.

Edit: Jedna wyszła z ziemii. Reszta do wywalenia.
 
Ostatnia edycja:

mrslowflow

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2011
Postów
80
Buchów
1
Ja mam purple power x purple maroc, nasiona bardzo mocne. Wszystkie puściły kły o wiele szybciej niż inne odmiany, tylko jedna nie wyrosła. Zobaczymy, co będzie dalej. Pozdrawiam!
 

winerx

New member
Rejestracja
Lis 24, 2011
Postów
1
Buchów
0
tez mam purple maroc i ze wszytkich nasion njgorsza lipa..2nie wykielkowały 1wykielkowalo i nie rosnie 2listki i stoi w miejscu..a natomiast purple power ladnie wykielkowaly i rosna ale liscie takie jakies po skrecoane wrzucilem nawate 2 nastepne zobaczymy co bedzie
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
ja mam 10 Purple Maroc Fem. jak narazie wiem że 2 rośliny nie dały rady wyjść z ziemi, ch***wo zmieszałem glebę, za twardo miały a nie zdażyłem nic z tym zrobić. Ogólnie wszystkie wykiełkowały jak po***ane :yeahh: na tą chwilę 4 są już na powierzchni i jeszcze 4 wychodzą ziemi i mam nadzieje że wyjdą już jutro, ale to się okaże. pestki Miałem z Femaleseeds a co z tego będzie to się okaże mam nadzieję że będzie jeden krzaczek chociaż fioletowy delikatnie :D
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
rowniez mam purple maroc jeden wogole niewyszedl z ziemi jeden caly pokrecony jak fiuty nietoperza a dwa w miare normalnie chociaz tez sie opie****aja , giganty to raczej niebeda ....:zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół