nasiona marihuany

"Spaliłem Miejscówkę" - tak sie koncza zabawy z ogniem!!! Koniecznie przeczytaj

Wyszukiwarka Forumowa:

TheWitcher9

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2012
Postów
96
Buchów
0
witam dzisiaj poszukiwałem miejsca na spota i kiedy znalazłem odpowiednie miejsce naszło mnie żeby ze szczęścia sobie zapalić papierosa... :) kiedy już odpaliłem to postanowiłem zapalić kawałek trawy żeby było łatwiej dziurę wykopać i sprawdzić jak tam struktura gleby... Tylko że jak podpaliłem to się zaczęła palić cała łąka... Początkowo się starałem ugasić ale już nie dało rady... Jeszcze sobie przypaliłem buty i mam dziurę w spodniach... Wtedy zacząłem uciekać... Po przebiegnięciu około kilometra przez jakieś łąki i podmokłe bagna.. Dobiegłem do drogi polnej... I kontynuowałem bieg do domu... Już jechał jeden dzieciak na rowerze w sumie znajomy i się zaczął pytać gdzie byłem... Tylko to takie odludzie to puściłem bajkę że byłem u dziewczyny bo akurat ona mieszka jakieś 2 kilosy od tamtego miejsca... Następnie dobiegłem do ulicy i poszedłem do domu... Kiedy byłem już w domu to zobaczyłem jak z tamtą stronę jedzie policja... Jak myślicie może być jakiś przypał? Szczególnie jak młody wykapuje że mnie tam widział? czy są jakieś kary za podpalenie? :)
 

kuxu

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2012
Postów
152
Buchów
1
Śmieszne po ch**u. W tym roku zginął już strażak przez takich imbecyli którzy bawią się w podpalaczy, o 'cywilach', budynkach i zwierzętach nie wspominam.
 

TheWitcher9

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2012
Postów
96
Buchów
0
Śmieszne po ch**u. W tym roku zginął już strażak przez takich imbecyli którzy bawią się w podpalaczy, o 'cywilach', budynkach i zwierzętach nie wspominam.

to nie było celowe podpalenie tylko przypadek że się rozniosło...
 
G

Gość

Guest
spaliłeś miejscówkę przez głupotę nie neguję Cię bo też z***ałem sprawę to są ludzkie błędy.20 razy pomyśl zanim Coś zrobisz.Nie podawaj Się.:pl:
 

TheWitcher9

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2012
Postów
96
Buchów
0
teraz już nigdy nie będę podpalał żadnej miejscówy... :) zgadza się że to zbyt mądre nie było ale się nie spodziewałem że tak sucho... Teraz się tylko modlę żeby przypału nie było mam już dość kłopotów : ] a tak swoją drogą to czy popiół nie zwiększa ph? Nie będę musiał dolomitu sypać? Żart oczywiście ta miejscówka jest spalona i dosłownie i w przenośni...
 

misiek2

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2012
Postów
128
Buchów
0
Udawaj glupa, jesli ktokolwiek sie bedzie dopytywal.
Pamietaj ... nawet jak Cie zlapia za reke ... mow, ze to ku**a nie Twoja reka :sunny::sunny::sunny:

a tak powaznie : Epic Fail :lol3:
 

Pancho

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2012
Postów
98
Buchów
0
lol tylko mi nie mów że to w lesie w woj. mazowieckim niedaleko rzeki orzyc ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół