nasiona marihuany

"Spaliłem Miejscówkę" - tak sie koncza zabawy z ogniem!!! Koniecznie przeczytaj

Wyszukiwarka Forumowa:

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
dorosły to ty może jesteś ale po poczynaniach i zachowaniu jakie opisujesz rokuje ci że przy pierwszej lepszej okazji się z tym wpie****isz wiem co mówie.jak ty biegasz ze strachu to niezły gangster jesteś i to jeszcze jakieś obszczymury cie namierzają he heh:zombi:
 

SwMarjan

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
225
Buchów
0
Trzeba być mistrzem , żeby nie zasadzić a już sie modlić żeby przypału nie było :lol3: Znajomy też podpalił łąke to w sądzie miał rozprawe - czy prawde mówił nie wiem <rotfl>
 

stefan9

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2012
Postów
112
Buchów
0
ahah ale się uśmiałem przy tym temacie... ; ) trzeba uważać z ogniem a nie ; )
 

Altero85

Member
Rejestracja
Wrz 17, 2011
Postów
7
Buchów
0
Smiechy, beka, hichy...
Ale pytanie takie...Hodujemy nie pier ***imy. Spalona miejscówka, jakieś pół roku temu.Spalona najprawdobodobniej naturalnie. Czy będzie się nadawać do hodowli ?
Dodam że wcześniej była idealna.pokrzywy, wysoka trawa, rzeczka nie opodal. I zdala od ludzkich siedzib.
 

book43321

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2014
Postów
117
Buchów
0
A tam wedkarze nie wszyscy ludzie wiedza jak to wyglada, jak jakas ciemnota zobaczy to przejdzie dalej no chyba ze bedzie jakis sprzet kolo tegp czy cos to wtedy moglby byc przypal
 

bob_budowniczy89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2012
Postów
346
Buchów
0
No, aż się musiałem zalogować. Jak można być tak nieodpowiedzialnym, zero instynktu samozachowawczego....
Jak jadę na spota to też sobie fajeczke zapale na miejscu, ale zanim ją zgaszę to pluje na ziemie lub gaszę fajkę tak, że nie ma opcji na jakiekolwiek podpalenie, trochę pomyślunku ludzie... Też jestem z pomorskiego i nie chciałbym, żeby moje krzuny się popaliły heh :p
Tak na przyszłość to uważajcie, gdzie wyrzucacie kiepy latem gdy bardzo ciepło i sucho...
pozdro
 

Mr.Cook

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2014
Postów
110
Buchów
0
Brawo brawo brawo... zapałki i zapalniczki od 18 lat :)
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Do autora:
To czym ty chciałeś kopać, że musiałeś wypalić? Łyżką? Fakt popiół użyźni glebę..


Smiechy, beka, hichy...
Ale pytanie takie...Hodujemy nie pier ***imy. Spalona miejscówka, jakieś pół roku temu.Spalona najprawdobodobniej naturalnie. Czy będzie się nadawać do hodowli ?
Dodam że wcześniej była idealna.pokrzywy, wysoka trawa, rzeczka nie opodal. I zdala od ludzkich siedzib.

Co to jest spalenie naturalne?
Hodowla powinna odbywać się na pastwiskach kolego, krowy nie lubią wysokiej trawy ani pokrzyw.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
A tam wedkarze nie wszyscy ludzie wiedza jak to wyglada, jak jakas ciemnota zobaczy to przejdzie dalej no chyba ze bedzie jakis sprzet kolo tegp czy cos to wtedy moglby byc przypal
Większość ludzi wie jak to wygląda :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół