nasiona marihuany

OutDoor By Russian Farmer 2012

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
yo rusek - nie myslales zeby sobie zainwestowac w komplecik wojskowych goreteksow camo? jakbym sie mial moczyc na takim oucie to pierwsze co bym kupil to jakies wojskowe buty(bates/magnum) i gacie z kurtka - ciezko cie wtedy zobaczyc i bardzo komfortowo sie pracuje w hujowej pogodzie...na alledrogo mozna kupic nawet za mniej niz 100 komplet spodnie i kurtke z goreteksu

pozdrowienia i powodzenia
Juz dawno Zakupiłem takie gadzety łacznie ze spodniami Z PCV. oraz moskitierą ,Co innego moj pomocnik on ma nic :freak:
 
G

Guest

Guest
to bys mu co kupił a nie go tak meczysz ( niewolnik czy jak ) :) :lol3:
sorry za off,,
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
to bys mu co kupił a nie go tak meczysz ( niewolnik czy jak ) :) :lol3:
sorry za off,,
Bo jak on sam to mówi ON nic nie potrzebuje:freak2: więc to jego wybór ..

Pleśń Ci nie bedzie wpie****ać w tych scrogach nad wodą ?
Jaka woda kiedy to bylo,teraz od 3/4 tyg mamy nawet problem z woda w studni na spocie ledwo udaje sie uzbierac 150L.
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
witam wszytko ladnie rosnie pogoda dopisuje umnie 25 stopni i ogolnie braki wody i susza lecz ostatnio ponad 20 godzin w koncu popadalo..



Maroc










a to juz gdzieś indziej

scrog # 2

scrog # 3

scrog # 4



scrog #5


scrog #6 maroc i durban

maroc




i troche maroca do palenia



Co to za odmiana te wysokie pały ?
:
2 x Maroc
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Witam spowrotem po malej przerwie wszystko dobrze idzie niektore krzaki juz dawno sciete inne beda gotowe dopiero za 2/3 tyg gdyz maja w sobie wiecej sativy ..rowniez te z rodziny maroc...















durban





i pare gałezi na haszyk maroc albo durban






 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
witam o to resztki batali ktore umieraja w sniegu nie zdazylismy tego zebrac przed sniegami z ogromu pracy..










i to co najbardziej chcialem wam pokazac narzedzia wojenne stopnia Weteran.





ile bylo nie wiem hervest trwal na przestrzeni 9 tyg a liczone bylo na balie jedna tura trwala 6/8 dni ,suszone na okraglo na 3 strychy, zakopane jest w 4 beczkach po 60l i jedna 30l prawie kazda pelna .rosliny w wiekszosci sativa czym mnie rozczarowaly ale wrzuce je w bubble machine i zrobie ekstrakt aby bylo mocniej..
odpadow mam kolo 300l ktore tez wykorzystam do ekstrakcji..

dziekuje za wszystkie buchy i negatywne i pozytywne komentarze pozdrawiam hejterow i moich zwolennikow.

nie zamykajcie to wrzuce produkt z ekstrakcji.2/3 tyg max..
 
Ostatnia edycja:

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
jakies wyniki?
zdjecia koncowe suszu?
moze jakies ogolne podsumowanie, wnioski itp.
bo tak to troche lipne zakonczenie relacji, spodziewalem sie po Tobie czegos lepszego

do tych co pisali wyżej i niżej - po co piszecie w tym temacie skoro i tak zostanie to usunięte? macie temat do offa
mod


Stu to nie moja wina ze rusek na***al caly fanclub z gimnazjum i mu spamuja w relacji.
Relacja moim zdaniem jest od tego zeby wypowiedziec sie co sie mysli o kogos krzakach, plonach i sposobie prowadzenia loga.
Nie mam czasu na czytanie jakis offtopow z relacji ruska
 
Ostatnia edycja:

Walther White

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2011
Postów
441
Buchów
0
Wszyscy go chwala a pewnie na przypale rusek;) jak zwykle nie dokonczyl fotorelki:zjarany:
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
hihi watpie ze na przypal raczej mysle ze nie dokancza z wlasnych przyczyn i "strachu" przed przypalem ;) pozdro ruski jak co rok ladnie polecial powodzonka ;):smokee:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół