nasiona marihuany

OutDoor By Russian Farmer 2012

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Witam wk***ienie na was juz mi dawno przeszło :lol3:wiec postanowilem ,załozyć fotorelacje:spalony: ,Beda rosliny Maroc ,Durban, Passion Easy sativa Purple Maroc Purple power i ich krzyzowki oraz AF White widow ,Lemon Skunk .White shark,White Russian, Ilosc roslin Blizej nie znana ..Wszsytko zaczelo sie jakies 3 tyg temu..Czesc roslin juz jest na Out w szkalrni ,lada dzien zbuduje kolejne szklarnie i nąstapi deportacja roslin z boxa na out.a w boxie ruszy wszystko od nowa,czyli nowe sadzonki..<lol>














a to juz na dworze 3 dni temu,sadzone po dwie w doniczce to af mam ich tyle ze grzechem by bylo sadzic je pojedynczo,reszta to maroc femi i maroc reg.

.




Nasiona AF własnej produkcji
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Informacja od moderatora: to zrozumiale ze powrot Russian Farmera wzbudzil skrajne emocje wsrod widzow. Fotorelacja bedzie na pewno bardzo ciekawa jak w zeszlym roku. W trosce o przejrzystosc fotorelacji prosimy jednak nie wpisywac komentarzy ktore nic nie wnosza. Beda one kasowane. Notki o tresci "pokaz zdjecia z zeszlego roku", "bede tu zagladal, z fartem" itp oraz wszelkie disy wobec autora i siebie nawzajem beda kasowane i nagradzane warnem.
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Nadciagły gorsze dni ktore był do przewidzenia ,wiec nastąpiła instalacja Butli Gazowej w Okopie Szkalrniowym ,roslinki rosna dobrze sami ocencie.




o to sytuacja w boxie lada dzień emigrują do szklarni.







 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Dziś około 15 roślin wyjechało do Trzech Rosyjskich okopów szklarniowych ,pogoda pozwala aby zostay bez zdróła ciepła w nocy 1-4 stopni na plusie jak zrobi sie zimniej do mniejzych okopów powedrują znicze ktore się pala 96 godizn.

Pierwszy Okop.

W trakcie prac.





okop nr 2.




ten sam okop juz z kamuflazem z igliwia.


okop nr 3.






Wszystkie prezetowane rosliny to Maroc Feminized ,jedna doniczka gdzie są 3 siewki to maroc(Scrog nr 1xLemon skunk af) Regular..
Zamierzam jeszcze zbudowac 3 Mega okopy Typu "Nas Mnogo" i z 7 lub więcej mniejszych.
Jak widzicie Zimno śnieg i grad mi nie Przeszkadzają ,zeby tylko nie było ponizej -8 w przed wchodem słonca to będzie za***iscie.
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Czerwona Armia Lemon skunk AF. Jutro lecą do okopu i do doniczek.

 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Mysle ze w środe Pojadą na Pole do okopów Szklarniowych,juz sie nie mieszczą w boxie.
Fotoperiod 20/4 (13 h Hps 7 h Swietlówki.)
Rosliny Dostały 2 Dawki Betoksonu






 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Jak sie wpie****e na mine to tylko przez to forum.
Hervest Przed Końcem Lata.


 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
"Cicha Fabryka"

dzis doszlo 40 doniczek po 2 af lemon skunk w jednej donicy,
oraz odpalone zostały 2 znicze ,gaz sie skonczył a dzis ostatnia w tym tyg zimna noc -5.
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
A ja bardzo dobrze to widze jak sie trafią dwie panny odrazu trening na boki jak samiec to wiadomo utne,dodam tez ze zadowoli mnie 5 g z krzaka.
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Dzis Nastapiła Pierwsza Fala Deportacji na spota ...
Zrobilem 6 kolnów jutro zrobie kolejne z odpowiednich roslin (najszybciej rosnące ze wszystkich)
zamierzam tez przesadzic je do wiekszych doniczek z 0,4l do 3l lub na miejsca docelowe.












rusek siema czy cały czas trzymasz te znicze w okopie ,a tak po za tym szacunek i nie przejmuj się hejterami ,pozdro.
yeah%20mate.gif

Tak trzymam cały czas znicze ,ale to juz byla ostatnia noc na chwile obecną..
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Dzis Nastapiła deportacja 36 Maroców fem z okopów szklarniowych w kopce w trzcinach.Nastepne poleca durbany i Passiony ktore dosrastaja w okopach..poszlo na spota 140kg dolomitu juz jesienią a woda opadnie do czerwca do poziomu 10/20cm. teraz opadła 7cm w 5 dni.
wejscie na spota











To ja W trakcie Prac.













rosliny czekajace na swoja kolej





normalnie to nie ma prawa się udać ale pewnie masz plan opracowany na każdą ewentualność!
pozdro
nie uda sie tylko wtedy gdy ktoś to znajdzie. do 20 czerwca nie bedzie tam wogole wody.
podczas usypywania ziemi na kopce kopalem dziury na sciezkach i sa doły na spocie gdzie sie latwo utopic.tylko ja znam schemat pomocnik zostaje na brzegu spota.
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
no wlasnie ,,wariatem,, dziwi mnie ze taki doswiadczony grower taka maniane od***al.
przeciez korzen jak wejdzie w glab tego kopca to zacznie gnic, i h*j strzeli te planty.
a nie daj Bog zeby teraz popadalo obficie, to wogole te kopce zaleje albo rozmyje w piz*u.
ogolnie cos w tym roku jakies same po***ane pomysly, jak nie znicze, butle gazowe, to teraz ,,to cos,,
jakos nie wroze temu dlugiej przyszlosci no ale obym sie mylil i jakims cudem to przetrwa i nie zdechnie.
pozatym jeszcze mnie zastanawia jedno, jak to bedzie wygladac jak ta woda nawet cala zejdzie, krzaki na metrowych niestabilnych kopcach?
wrzuc koniecznie zdjecia z tego spota przy nastepnym upie bo jakos wcale mi sie ten pomysl nie widzi.
ps. korzystajac z okzaji ze juz pisze w Twojej relacji prosilbym jak z reszta pewnie wszyscy zebys w tym roku to doprowadzil do konca i dal fotki koncowe, tj suszu itd. bo w takie wyniki z palca wyssane to nikt nie wierzy.
przy okazji zaoszczedzi Tobie sporow i innych nieprzyjemnych opini
nic nie zgnije bo woda opadnie a kopce sa stabilne a to ze rosliny bedą dziwnie wygladac w tych kopcach to mnie nie obchodzi przepraszam ze nie wrzucilem zdjec suszu ale zanim wysechł został sprzedany.Hapali jak psy kiełbasy.
chce zobaczyć jak ta woda zniknie ;)
załatwione bedzie tam tak sucho ze wejde w trampkach.bo ja znam to miejsce znalazlem je rok temu 28 czerwca i do listopada bylo sucho.na obrzezach spota mialem 4 lata inna miejscowke to tez wiem ile tam woda stałą.
A skąd bedziesz brać wode do podlewania? <lol>:freak2:
Dobrze to wykabinowałeś, jak opadnie ta woda to kopce nie porozwalaja sie?

kopce stoją tam od wrzesnia ,a piąty miesiąć w wodzie i sie nie rozwaliły jakos są szerokie u spodu przewidzialem tą opcje.a jesli chodzi podlewanie pózniej nie bede robil tego wcale.wógole bardzo zadko tam bede.
Mój pomocnik w tak jak wy ,on nie wierzył mi z kolei jak to ze mna kopał i wycinał trzciny ze bedzie tam az tyle wody na wiosne.

Ruski pytanko do Ciebie...Będzie W Tym Roku Scroog??
Pozderki
teraz nie wiem czy bedzie pewnei nie bo mnie nie bedzie i skupiam sie na najwiekszej liczbie jednostek "Nas mnogo"czyli duzo szklarni ,duzo sadzonek ,duzo miejscówek.
 
Ostatnia edycja:

znaszmnie?

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2012
Postów
39
Buchów
0
Jeśli chodzi o całokształt działalności Ruska - podsumowanie zeszłego (gdzie jest qrwa te 10kg?) sezonu i teraz te bagno które pokazał :
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Mnie dziwi jedno... rok temu mowiles ze masz takie za***iste miejscowki ze nikt tam na pewno nie wjedzie ze jest ich duzo ze sa naslonecznione a wybierasz jakies bagno ta woda tak szybko nie wyschnie i nie wsiaknie tez w cuda nie wieze ale obym sie mylil bo zle ci nie zycze. wnioskujac wychodzi na to ze nie masz za bardzo dobrych spotow do okola siebie bo wybierasz jakies bagna i tyle zachodu wycinki noszenie tyle ziemi :O ze ci sie chcialo... i pamietaj ze nie ma co byc tak pazernym bo co za duzo to nie zdrowo. Z Fartem chlopie!
1.bo mam za***iste miejscowki na 4/6 roslin i zasieje wszystkei kto mowił ze nie?
2.to nie jakies bagno a spot na 85 panien .
3.nie znasz terenu a sam lepiej wiesz czy woda opadnei czy nie no Żal.
4.co mi sie ma nie chciec nosic ziemi i wycinać trzcin musiał bym byc po***any i nie umiać tego przeliczyc na plon.
5.nie jestem pazerny dlatego bedzie tam 85 panien a nie 150.
6.Kiedy Jak ja szykowalem spota i obmyslałem plan wy podniecaliscie sie hervestem 2011

i skonczy sie tak jak sezon i dwa sezony temu ;) pustymi postami bez zdj :)
Jakei 2 sezony temu ?? a skonczy sie tak jak ja sobie zażycze zdjęc suszu i tak nie bedzie jak wam nie pasi temat zamykajcie odrazu.
 
Ostatnia edycja:
S

Synek z zawodu

Guest
Jakei 2 sezony temu ?? a skonczy sie tak jak ja sobie zażycze zdjęc suszu i tak nie bedzie jak wam nie pasi temat zamykajcie odrazu.

No to może faktycznie lepiej zamknijmy ten temat skoro i tak nie zamierzasz dokańczać tego co zacząłeś ... Przynajmniej młodzież nie doświadczy kolejnego zawodu ze strony swojego "Guru" , nie będzie żali , płaczu podcinania sobie żył . . .
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół