nasiona marihuany

Mutacje naszych krzaczków

Wyszukiwarka Forumowa:

eLUCe

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2011
Postów
107
Buchów
0
Ostatnio w moim pcboxie (na ok 2tyg roślin) miało miejsce dziwne zdarzenie, pestka to auto skunk#11. Pierwszy raz widzę coś takiego i chciałem się dowiedzieć czy mieliście coś podobnego :






:sunny:
Jak widać w doniczce mam 2 rośliny ale 1-szą musiałem na szybko przesadzić bo przelałem jej glebę i tak już zostało. Obie od początku tak średnio rosły to ich nie rozdzielałem bo myślałem, ze niedługo słabszą wyrwę. Roślinka dzielnie walczy o życie :spalony: i wypuszcza nowe liście - myślę ze wytworzą się nowe odgałęzienia

Jest to możliwe, że stożek wzrostu zatrzymał się miejscu po czym ruszył ze wzrostem w innym kierunku? Wyjście w góre przez ten złączony liść zostało uniemożliwone.
Wklejajcie tu fotki ciekawych mutacji które wam się przytrafiły :freak:
 

labamba

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2011
Postów
56
Buchów
0
Rozgałęzia się z powodu uszkodzenia stożka wzrostu, żadna mutacja.
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
miałem kiedys 7 dniowa roslinke z ktorej wwyrosł precik na ktorym było jedno jajco meskiej rosliny.Szkoda,że nie zrobiłem foto.Było to z 5 lat temu nie wiedziałem jescze wtedy o forum
 

eLUCe

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2011
Postów
107
Buchów
0
co do mojego skunka to zrobie później fotorelacje bo fajnie to wygląda:freak: to tak jakby sam sobie zrobił FIMa bo widze tam 2 albo nawet 3 rozgałęzienia. Ostatnio dostał kopa ze wzrostem i z dnia na dzień lepiej wygląda bo przedtem sie zatrzymał na kilka dni. Dzisiaj idą na out razem ze zdrową super critical, obie rośliny to af. Z tego co wyczytałem to asahi jest dobre na stres to spryskam je teraz bo mogą być całkiem duże wahania temp. W sumie to zasadziłem je tak wcześnie dla eksperymentu bo mam dużo pestek swoich i kupnych Pozdro:spalony:
 
S

sru

Guest
jednego mutanta doprowadziłem do końca flo - na out nie szkoda miejsca
był to automazar z pierwszej serii na rynku - wyglądał jak twój ale po pewnym czasie się przełamał, przez postój a więc krótki weg miał z 30cm wysokości - kwitł też dziwnie porosły takie topki praktycznie bezlistne - tak jakby popcorn przyklejony do łodygi - było tego z 5-10g - zapach i haj całkiem inny niż zwykłe automazary, może dlatego że przy trymowaniu nie było ani ułamka grama liści w topach

jednym słowem - jak chcesz wywalić na out to czekaj - jak chcesz w boxie to wywal szkoda czasu i nie wiadomo jak to się zachowa na flo
 
G

Gość

Guest
nie wiem czy to mutacja, ale taki podwojny szczyt mi na automacie wyrosl

2x2.jpg


2x.jpg
 

KrychaTHC

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2011
Postów
120
Buchów
0
Też mam skunk'a ziomuś i u mnie wyglada to podobnie. W opisie tej odmiany bylo napisane ze zachowuje sie jakby zbierala energie przez caly weg zeby na flo roz***ac system :)

powerplanty - to skunk?
 

SalezjaN

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2012
Postów
46
Buchów
0
za pare dni jak przyjdzie mi telefon wrzucę fotkę mutanta z outa. Jest juz dosyć wielki około 70-80cm ladnie rozkrzaczony ale liscie najpierw sie zwijają a potem stają sie strasznie chropowate wypukłe itp. Ogólnie dziwnie wygląda ten krzaczek ale jestem straszliwie ciekaw jakie z niego będzie palenie:yeahh::yeahh:
 

soft&easy

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
166
Buchów
0
Maroc Fem.
Miałem wyj***ć ale zostawiłem i się odwdzięczył trzema głównymi szczytami;D

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół