nasiona marihuany

Ogólne rozmowy o nawozach i środkach ochrony roslin

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
Tu zadawajcie pytania na temat zwiazany z wyborem nawozow, srodkow ochrony roslin lub srodkow odstraszajacych zwierzyne czy zabijajacych szkodniki.
Wszystkie pytania, wskazowki czy wszystko inne piszcze w tym temacie zeby nierobic bałaganu w calym dziale.
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
no to mam pytanie mam 2 nawozy pierwszy ma skład NPK 3,2-5,0-7,4 a drugi NPK 7-10-6 który mogę dać na kwitnienie /??? i będzie w miarę dobry


aha zamówiłem planton k jak go stosować i kiedy z góry dzieki
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
aha zamówiłem planton k jak go stosować i kiedy z góry dzieki
Zgodnie z instrukcją.. Najlepiej zrób jak ja: rozpusc całe opakowanie w 1L wody i dawkuj 50ml/10l.. a jesli chodzi o sypki, to 1-2 łyzki [do herbaty] na 10l. Gdzies słyszałem, ze na out troszke wiekszą dawke.. ale czy to prawda? ::Nie wiem::
 
R

Rider

Guest
Ten pierwszy wydaje sie lepszy.
W sumie planton juz by ci byl nawet niepotrzebny , ale mozesz zrobic tak ze na poczatku wrzesnia odstawiasz ten npk i dajesz sam planton przez jakies 2-3 tyg.W zaleznosci od odmiany(czyt kiedy dochodzi), tak zeby jakies 2 tyg ostatnie podlewac sama woda, wtedy smak bedzie duzo lepszy.
Cos mi sie kolysze po glowie ze masz t44 na oucie , to harvest gdzies 10 pazdzirnika powinien byc , wiec to co napisalem akurat by pasowalo ;)
Edit: do tego co kolega wyzej , ja dawalem kopiasta lyzeczke plantonu na 5L wody i tym podlewalem raz na tydzien...
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
t44 mi sie zhermił zostało mi 1maroc,shaman,passion, 3 californie orange bud i 2 nn

planton bede miał sypki
 
R

Rider

Guest
Noto tydzien przed koncem sierpnia zmieniasz npk na pk i konczysz po 2 tyg nawozic dla maroca i schamana( w zaleznosci od pheno , niektore dochodza juz przed koncem wrzesnia inne nawet do 15 pazdziernika) , pasiona , cob i cin mozesz nawozic tak jak wczesniej napisalem , bedzie w sam raz.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
urban napisał:
Edit: do tego co kolega wyzej , ja dawalem kopiasta lyzeczke plantonu na 5L wody i tym podlewalem raz na tydzien...
Ja równiez tak robie z platon k tyle, ze daje łyzeczke bez górki.. zabrałem mamie torebke i bylo jej około 1/3 wiec niemiałem jak rozpuscic, natomiast planton S rozpusciłem..
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
siema mam terra flores i pk 13/14 sotsowac sie do zalecen producenta czyli 3 tyg przed zbiorami przez jeden tydzien??? uzywal ktos tych nawozow?? jak czesto je lac elo
 
R

Rider

Guest
Idz do innego ogrodniczego lub co lepiej do sklepu rolniczego, tam powinni miec wiekszy wybor.
Pytaj o nawozy do podawania dolistnego, potem z tych ktore ci pokaza wybiez taki ktory najbardziej ci pasuje pod wzgledem NPK
 

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
611
Buchów
0
a ja mam takie pytanie: czy nawozu terra flores mozna uzywac razem ze stymulatorem kwitnienia B`Cuzz?? znaczy chodzi mi o to czy moge mieszac je w jednej butelce (robic taka mieszanke do podlewania) czy lepiej oddzielnie kazdy w innej butli??
z gory dziekuje za pomoc :thumright:
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Ja polecam preparaty PLAGRON a szczegolnie Green Sensation po dodaniu tego specyfiku zapach rosliny staje sie bardzo slodki a topy staja sie ogromne i oblepione zywica ogolnie polecam .
 
D

DzikiKoper

Guest
Masterio, jak uwazasz.

Jak mam caly komplet Ata BIO to czy green sensation by jeszcze pomogl i ewentualnie nie zaszkodzil??
 

hastla

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2007
Postów
160
Buchów
2
Green Sensation to stymulator kwitnienia i nie potrzebujesz już PK do uzupełnienia diety;).
Mam Green Sensation ale nie udało mi się dokończyć grow i zaobserwować efektów końcowych.. Z tego co czytałem o nim, to są same pozytywne komentarze. Poza tym cukry... to co niedźwiadki w roślinkach lubią najbardziej;)

ThcKillah napisał:
Jak mam caly komplet Ata BIO to czy green sensation by jeszcze pomogl i ewentualnie nie zaszkodzil?
Jeżeli masz pełny komplet to powinieneś mieć "BLOEI" to jest stymulator kwitnienia.
Zalecane są jednak zmiany "diety" dla zróżnicowania..
Jeżeli możesz zainwestować na green to ja bym zaryzykował na twoim miejscu;-)..

Używasz zwykłej ziemi?

Dla ciekawych: Kompletna linia ATAMI składa się w zależności od charakteru uprawy:
Atami Organics:
-Root stimulator
-Growth-C
-Bloom-C
-Bloom Stimulator "BLOEI"
-Flavor(Extra potas)

Jeżeli mielibyście pytania o inne linie produktów to piszcie.
End. :salut: :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół