nasiona marihuany

Ogólne rozmowy o nawozach i środkach ochrony roslin

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Czy taki nawóz będzie dobry dla roślinki, stwierdziłem że tani a ma jakieś ciekawe związki (pierwszy krzaczek) :)
Takie i inne dostępne w mrUwce.
38.jpg
39.jpg

Pod sezonówki na wega da radę... Pod automaty go nie dawaj.
 
P

Przezroczysty

Guest
Czołem wszystkim ? Szukam porady odnośnie nawożenia i ziemi (indoor).

Biohumus Forte Agrecol NPK ?❓ 0,08+0,05+0,12 1kg
Mikoryza uniwersalna - Biopon?
PK 13,14
Planton K, jak to z nim jest ?

Myślę o ziemi Compo Sana Bio 15L lub Compo Sana Podłoże Super lekkie z Castoramy.

Czy taki zestaw wystarczy ? Co warto kupić/ dokupić ? Jakich używacie zestawień nawozów ?Dużo czytałem na forum i tyle wariantów ilu growerów, będzie to moja pierwsza uprawa, chcę się odpowiednio przygotować.

Drugi wariant to pójście na skróty i kupno zestawu BioBizz Light Mix lub All mix i try pack, tylko czy jest sens wtedy brać zestaw i ziemię All mix skoro już ma w sobie nawozy ? W przypadku przedłużonego wega, nawozów może nie wystarczyć wtedy trypack się przyda, co nie ?
 

Arcy Hultaj

Member
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
15
Buchów
0
Nie wiem co planujesz za uprawę ale podstawa do zmaksymalizowania plonów to przykładowo

Nawozy/regulatory
Plonvit action
Hydropon Micro plus
Asashi sl albo improver+
Dolomit
Ziemia jaką uważasz ja daje uniwersalną z Rosahumus + Microstar

ŚOR
Polysect 005sl
Topsin 500sc

U mnie sprawdza się w 100% w dodatku bardzo ekonomicznie wychodzi.
 

KoneserDzikiBill

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2020
Postów
30
Buchów
3
Nie wiem czy w dobrym wątku pisze jak nie sorry.

Pytanie czy nawozy od hesi (grow,pk,bloom) przeznaczone do hydro można stosować w glebie ?
 
U

Usunięty 81741

Guest
Czy Green sensation od plagrona można stosować w hydroponice??
 

Albertove

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2022
Postów
84
Buchów
74
Odznaki
1
Hej, jak to jest ze stosowaniem odzywek i pomiarem Ec? Czy bez miernika nie warto nawozić? Jak najlepiej przygotować pożywkę mając miernik pH wody?
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Hej, jak to jest ze stosowaniem odzywek i pomiarem Ec? Czy bez miernika nie warto nawozić? Jak najlepiej przygotować pożywkę mając miernik pH wody?
poczytaj co to jest ph i ec bo Ty nawet nie wiesz o co chcesz zapytać xd
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
nigdy w reku nie miałem miernika EC, jak wiekszość growerów na forum bo jest totalnie zbędny przy uprawie w ziemi, trzeba korzystać z oczu i obserwować roślinę aby podawać odpowiednia ilosc nawozów, ec to tylko cyferki a rośliny mają rózny apetyt, bedziesz miał 2 planty w boxie, podasz im wode z nawozem o EC 2.0 i jednej podpasuje a drugą popali, nawet jeśli są to te same odmiany od tego samego producenta
 

Albertove

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2022
Postów
84
Buchów
74
Odznaki
1
nigdy w reku nie miałem miernika EC, jak wiekszość growerów na forum bo jest totalnie zbędny przy uprawie w ziemi, trzeba korzystać z oczu i obserwować roślinę aby podawać odpowiednia ilosc nawozów, ec to tylko cyferki a rośliny mają rózny apetyt, bedziesz miał 2 planty w boxie, podasz im wode z nawozem o EC 2.0 i jednej podpasuje a drugą popali, nawet jeśli są to te same odmiany od tego samego producenta
Dzięki wielkie.
 

stepson12

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
239
Buchów
133
Odznaki
1
Hej, jak to jest ze stosowaniem odzywek i pomiarem Ec? Czy bez miernika nie warto nawozić? Jak najlepiej przygotować pożywkę mając miernik pH wody?
Ph = - log ze stężenia jonów H+. Jeżeli chcesz uprawiać indoor kup najtańszy chiński phmetr do wody - działa dobrze i nie musisz się martwić o zabezpieczanie elektrody - taniej będzie kupić nowy za ok. 18 zł niż płyn za ok. 30 zł. Właściwe ph wody do podlewania w uprawie glebowej wynosi +- 6,5.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół