nasiona marihuany

Easy Sativa, fs

Wyszukiwarka Forumowa:

krasnoludek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2009
Postów
220
Buchów
142
Siema, dziś chciałbym opisać walory smakowe i działanie Easy Sativy od Female Seeds. Sampel który otrzymałem był po dobrym curringu, za co wielkie dzięki.
Topek jest dość luźny, ładnie obsypany żywicą. Kruszy się dobrze. Zapach palenia jest słodko-pikantny, dość wyrazisty. Dym jest łagodny, nie drapie w gardło. Ma wyraźny słodki smak, połączony z owocami. Faza wchodzi po kilku minutach. Jest dość energetyczna, umysł i ciało są pobudzone. Na twarzy pojawia się uśmiech który po chwili przeradza się w gigantycznego banana<lol>
Co ciekawe po ES zachowałem całkowitą przejrzystość umysłu. Nie mam myślotoku. Palenie dodaje dużo kreatywności do wyobraźni. Działanie jest intensywne, trwa około dwóch godzin. Później spokojnie odchodzi i pozostawia człowieka wypoczętego. Fakt że nie męczy jest jej niewątpliwą zaletą. Przyjemne palenie na cały dzień.

zapach: wyraźny,miły dla nosa 6/10
smak: delikatny 6/10
moc: nie zawiodłem się na mocy 6,5/10
działanie: podobała mi się ta faza 8/10


Podsumowując, palenie jest całkiem niczego sobie, spodoba się osobom które lubią palić rano<joint>
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Może napisz jeszcze co paliłeś (odmiany) i czy na 100 jesteś tego pewien, będzie bardziej wiarygodny raport. W tym roku ES (i kilka innych) będę uprawiał pierwszy raz, dzięki za raport.
 

Terrorysta

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
154
Buchów
0
Gud raporcik :) Ja paląc swoją ES z FS za każdym razem gdy odpalałem tylko to na mojej głowie czułem milion mrówek i szot energetyczny :D
 

krasnoludek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2009
Postów
220
Buchów
142
dużo odmian paliłem, to że to es to nie mam wątpliwości bo sampla dostałem od zaprzyjaźnionego growera
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
dużo odmian paliłem, to że to es to nie mam wątpliwości bo sampla dostałem od zaprzyjaźnionego growera


polecam ES od FS również jak poprzednik

palenie działa pozytywnie nie męczy i dobrze się chowa na spocie;)

PS nie kupowac za dóżo nasion zebym się jeszcze załapał na niską cene. he he he
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Dym mojej es z out 2011 był piepszny i gryzacy a faza była ciezka.Moze dlatego ze przed harvest dawałem nawozy?passion ktory jest indicą robił wiecej pozytywu niz ES.Nie wykluczam tez ze es jest lepsza od pasiona!Bo jest .Plon ogromny.Wielka roslina z duza iloscia topów.
 
M

Mr.Oester

Guest
Dobry smoke report. Raz tylko miałem przyjemnosc jarac easy sativke z lasu,w tym roku jade z outdoorem i napewno jej nie moze zabrakac. Pamietam ze zajaralem ją przed spaniem okolo 23 bylem troche spiacy,po spozyciu polozylem sie na lozku i zamiast spac to rozkimny mialem rozne do godziny 2 w nocy :freak2:
 

SzalonySzaleniec

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
162
Buchów
0
Wczoraj wpadłem na spota - zniknęła mi jedna roślinka i jedna poobgryzana. Z tej poobgryzanej na szczęście zostało pare listków :D . Dzisiaj zapaliłem 2 listki i o dziwo kopnęło :) . High energiczny, super chillout, miła i ciągła śmiechawa, zejścia z fazy prawie wogule nie było, najlepsza sativka jaką w życiu paliłem (było ich dosyć sporo) po prostu kocham tą odmianę i szczerze polecam :D



Eedit: zapomniałem dodać - pestki z ganjafarmer.pl i przyjemny, słodkawy smak. Podlewałem tylko wodą z biohumusem (lubie 100% naturalną ganję :) )
 

Absolut

Member
Rejestracja
Paź 2, 2011
Postów
5
Buchów
0
Wczoraj wpadłem na spota - zniknęła mi jedna roślinka i jedna poobgryzana. Z tej poobgryzanej na szczęście zostało pare listków :D . Dzisiaj zapaliłem 2 listki i o dziwo kopnęło :) . High energiczny, super chillout, miła i ciągła śmiechawa, zejścia z fazy prawie wogule nie było, najlepsza sativka jaką w życiu paliłem (było ich dosyć sporo) po prostu kocham tą odmianę i szczerze polecam :D



Eedit: zapomniałem dodać - pestki z ganjafarmer.pl i przyjemny, słodkawy smak. Podlewałem tylko wodą z biohumusem (lubie 100% naturalną ganję :) )

Wyrazy głębokiego ubolewania z powodu " zniknięcia" jednej rośliny i dewastacji drugiej ale spójrz na to z innej strony : jak 2 listki ES powyginały cie lepiej niż nie jedna indoorowa sativa ( których wnioskuje jesteś koneserem) to może dobrze , że nie doczekałeś kwiatów ? a jakby moc szczytów roz***ała ci czachę i stałbyś się niczym warzywo ? przemyśl to .
A tak na poważnie to ludzie nie róbcie tutaj takich rzeczy . Jak do ciężkiej k***y nędzy można wypowiadać się na temat mocy materiału, SMAKU :szczena: i "działania" na podstawie spalenia liści z rośliny która jeszcze na dodatek jest na wegu. Sorry koleżko , nie jestem jakimś internetowym napinaczem ale jak czytam takie "opinie" to krew mnie zalewa:pl: szok ku**a szok....
A co do ES dla mnie palenie słabe, bomby tez kosmicznej niema , strasznie "lajtowe" , jeśli chodzi o outa ( nie wspominając o indoor) jest wiele lepszych odmian .
PEACE!
 

kabanosek89

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2010
Postów
51
Buchów
0
Wyrazy głębokiego ubolewania z powodu " zniknięcia" jednej rośliny i dewastacji drugiej ale spójrz na to z innej strony : jak 2 listki ES powyginały cie lepiej niż nie jedna indoorowa sativa ( których wnioskuje jesteś koneserem) to może dobrze , że nie doczekałeś kwiatów ? a jakby moc szczytów roz***ała ci czachę i stałbyś się niczym warzywo ? przemyśl to .
A tak na poważnie to ludzie nie róbcie tutaj takich rzeczy . Jak do ciężkiej k***y nędzy można wypowiadać się na temat mocy materiału, SMAKU :szczena: i "działania" na podstawie spalenia liści z rośliny która jeszcze na dodatek jest na wegu. Sorry koleżko , nie jestem jakimś internetowym napinaczem ale jak czytam takie "opinie" to krew mnie zalewa:pl: szok ku**a szok....
A co do ES dla mnie palenie słabe, bomby tez kosmicznej niema , strasznie "lajtowe" , jeśli chodzi o outa ( nie wspominając o indoor) jest wiele lepszych odmian .
PEACE!


Wolny dzień zapalilem z rana i wszedlem na forum i co i... i skacze po postach natrafilem na ten spoko MIałem Easy sative w tamtym roku na oucie nie duza jakso 1,7 m 2 głowne odgałezienia i kilka mniejszych moc hyym dla jednych sie podobalo bo (ogarniasz lekko podbija , no chill ale slabo jak dla mnie ) Ale mowie kazdy lubi co innego ja lubie poczuc moc passion mocniejszy i bardziej przypadl mi do gustu maroc dym zbyt ciezki drapiacy ale tez mocniejszy ES fajna odmiana chilloutowa ale slabo mi wyszla moze nastepnym razem bedzie lepiej. A a teraz to dla czego zdecydowałem napisac posta to 2 listki i bomba bez zejscia :lol3: PLACEBO wg mnie :)
 

SzalonySzaleniec

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
162
Buchów
0
High czułem przyjemny. Może i to były liście ale mnie LEKKO poklepało (za rzadko pale) i ch*j Ci do tego. Po prostu mam słaby łeb do zioła. Jak będą szczyty to opisze Wam jak mnie to "powygina". Pozdro.

ps. sory, pisałem z telefonu
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Moja zeszłosezonowa:
Wyglad: topy mało zbite, liściaste
Zapach: ziolowy, ostry
Smak: haszowy
Moc: 7,5/10
Działanie: Dobry, mocny vibe, niestety nie tak czysty by nie powodować żadnego zamulenia na "zejściu". Świetna to spędzania czasu ze znajomymi.
 
M

McKey

Guest
Moja zeszłosezonowa:
Wyglad: topy mało zbite, liściaste
Zapach: ziolowy, ostry
Smak: haszowy
Moc: 7,5/10
Działanie: Dobry, mocny vibe, niestety nie tak czysty by nie powodować żadnego zamulenia na "zejściu". Świetna to spędzania czasu ze znajomymi.

Dobry,mocny
Moc 7,5/10 :lol3::lol3::lol3:
Widze , że niewiele w życiu przerobiłeś...

Cóż, to co dla jednych jest podłogą , dla drugich jest niebem...
 

precel1

Active member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
32
Buchów
0
Bardzo przyjemny sativowy high, ale bez jakiegoś banana na twarzy.
Topy dość liściaste, zapach słodki, lekko owocowy. Na plus jest to że nie daje po gardle.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
5 letni kotlet,nieźle,to jak już odgrzebany to napisze o 2 szt. które miałem w 2k15.

Jedna doszła pięknie,główny top koło 50g miał,z całości bodajże 250g wyszło,piękny kolor topów z brązowymi włoskami,wyszło mega dobre palenie,a drugiej nie dane było dojść i ciąłem przezroczyszte a i tak klepało,fen to nawet nie mam pojęcia ile jest,ale trafić to pierwsze to super fajny krzaczek.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół