nasiona marihuany

C'99 FemaleSeeds (nie x-line)

Wyszukiwarka Forumowa:

Fazzzyy

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2012
Postów
124
Buchów
0
Witam czy ktoś mogłby cos o niej powiedzieć wszędzie gdzie szukam jest c99 hybrid mi chodzi o zwykłą głównie chodzi mi o wysokość moj box ma zaledwie 149 wys ale i tak moge pozwolic sobie na 95cm wyskości rosliny czy przy 5 doniczkach 11L wymiary boxa 86dłx57szer nie bedzie problemu ??
 
H

HCT

Guest
Ta "zwykła" C'99 to ta nazywana tutaj na forum C'99 X-line, a o niej masz opis.
 
D

delete

Guest
Witajcie. Mam 5 nasion C'99 OUTDOOR od fs. Miał już ktos z was doczynienia z ta odmiana? Chodzi mi głownie o to czy sie hermi bo z tego co czytam to C'99 ma tendencje do obojniactwa i teraz ciekawe czy ta podworkowa wersja rowniez bo chce wszystkie posadzic z passionami i nie chce zeby mi pozapylalo calego spota. Prosze o opinie.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Tez ja mialem. Mocno idzie do gory i rsnie wysoka. Rzeczywiscie wyglada ladnie jak zakwitnie. Problem jest z tym ze ma bardzo lekkie topki. Nie daje duzych plonow.
 
G

Gość

Guest
Najważniejszy w tej odmianie jest smak... Faktycznie mało produktywna i wysoka, ale o porządnej mocy i kapitalnym, wybornym, niesamowitym, owocowym smaku :) Pachnie landrynkami, niezwykle słodko. Niezapomniane wrażenia smakowe. Przepyszna, szybka sativa. POLECAM
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Tez ja mialem. Mocno idzie do gory i rsnie wysoka. Rzeczywiscie wyglada ladnie jak zakwitnie. Problem jest z tym ze ma bardzo lekkie topki. Nie daje duzych plonow.

Anton, widocznie trafiłeś zupełnie inny fenotyp niż ja. Miałem ją na out' 11. Ściąłem ją około 2 i pół tygodnia za wcześnie z powodu pogody, topki były dosyć zbite - choć szczyty były bardzo zadowalające. Myślę że gdybym pogoda wtedy pozwoliła to byłby to najlepszy sprzęt z tamtego sezonu.

<peace>
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Anton, widocznie trafiłeś zupełnie inny fenotyp niż ja. Miałem ją na out' 11. Ściąłem ją około 2 i pół tygodnia za wcześnie z powodu pogody, topki były dosyć zbite - choć szczyty były bardzo zadowalające. Myślę że gdybym pogoda wtedy pozwoliła to byłby to najlepszy sprzęt z tamtego sezonu.

To ciekawe co piszesz, zwłaszcza, że ta C'99 o której jest ten wątek pojawiła się w sprzedaży w zeszłym roku dopiero w sierpniu, więc mnie zastanawia jak to mogłeś mieć na zeszłorocznym oucie :D
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Sory pomyliłem temat, myślałem że chodzi o wersje outdoorową która jest w sprzedaży już troche dłużej.

<peace>
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Macie może jakiś fotki ciekaw jestem jak wyglada. Startuje z nią w tym sezonie x3 :)<peace>
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
no i kolejne pytanko , chyba tez bedzie bez odpowiedzi. kiedy zaczyna kwitnać bo juz 1 wrz. a na kwiat sie nie zanosi:zombi:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół