nasiona marihuany

Marsz Wyzwolenia Konopii 2012

Wyszukiwarka Forumowa:

Gajekk

Member
Rejestracja
Paź 22, 2008
Postów
7
Buchów
0
:)

Jeśli Wybieracie się na marsz to Mam dla was tanie plakaty do skminienia w warszawie pisać na priv jakby co :) :zjarany:
 
G

Gość

Guest
Jeśli Wybieracie się na marsz to Mam dla was tanie plakaty do skminienia w warszawie pisać na priv jakby co
Uważaj podejrzany człowieku bo ktoś jeszcze się z tobą spiknie ale na 100% nie my.
Ja nie wybieram się na marsz, ponieważ nie jestem do końca za legalizacją w takiej formie o jaką walczycie.Nie chce się na tym rozwodzić bo to moje osobiste poglądy i wielu z was może się z nimi nie zgodzić.
 

Antek...

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2011
Postów
183
Buchów
0
napisał jasno i wyraźnie że : "Nie chce się na tym rozwodzić bo to moje osobiste poglądy i wielu z was może się z nimi nie zgodzić. "


każdy ma swoje zdanie i poglądy .
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
zeszłoroczny marsz to była jakaś tragedia.
wybrałem się z kobietą, ale po godzinie niecałej poszliśmy zrezygnowani do domu na lola i kebab.

hordy debili w dresach, ujarani gimnazjaliści, sadowski pijany (sic!) i w dodatku z butelką piwska w łapie, zapach lolków oraz chóralne krzyki w stylu 'je**ć policję'.

z taką hołotą aż wstyd się pokazywać. w szczególności w takiej sprawie.
miało być spoko, bo sprawa poważna, ludzie zdeterminowani, ale skończyło się na krzykach i grubiaństwie.

jeżeli w tym roku będzie tak samo, to nie wróżę Wam sukcesu. choć przydał by się - nie powiem.
 

mjpassion

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2011
Postów
668
Buchów
0
Marsz jest jednym z elementów, które przybliżają nas do uwolnienia konopi. To jest właśnie droga do chociażby depenalizacji - łączenie najróżniejszych działań od tych ulicznych po te "urzędnicze". Nie ma jednego złotego środka.

Marsze potrafią mieć ogromną siłę. Jeśli tysiące ludzi palących i chcących zmian w prawie, które myślą w sposób zbliżony do kilku powyższych osób zebrałoby się w garść i bez zbędnych rozkminek przyszło na ten marsz - mogłoby nas być 50 tys-100 tys, a może znacznie więcej. Taka ilość aktywnych osób to wielka siła, która jest zauważana i może znacznie więcej.

A gdzie ja napisalem, ze marsze sa zle??
Chodzilo mi tylko o cholote, ktora tam chodzi, a z ktora np. ja nie zamierzam sie utozsamiac, a nie o sama idee marszow.
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Ja nie uważam, że twierdzisz, że marsze są złe.
Napisałeś jedynie "nie tędy droga do uwolnienia konopi panowie".
Ja przedstawiłem po prostu swoje zdanie na temat marszy.
 

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
Marsz Wyzwolenia Konopi Piła

Data: 17 Maj 2012
Godzina: 14:30
Miejsce: Wyspa Piła
 

mjpassion

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2011
Postów
668
Buchów
0
Ja nie uważam, że twierdzisz, że marsze są złe.
Napisałeś jedynie "nie tędy droga do uwolnienia konopi panowie".
Ja przedstawiłem po prostu swoje zdanie na temat marszy.

Ok ok chill :) Nie tedy droga czytaj jako "nie z chmara nacpanych gimbusow krzyczacych puste frazesy" - tylko o to mi chodzilo.
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
No też nie przepadam za "chmarą nacpanych gimbusow krzyczacych puste frazesy", ale jeśli "normalni" ludzie tam nie przyjdą przez tych gimbusów to na marszu nie będzie tysięcy, a setki jedynie tych gimbusów <lol>
Chyba lepiej gdy pozostają oni mniejszością, a marsz wygląda z zewnątrz elegancko i jest duużyy. Jak lawet nie pozapierdzielają w tym roku to muzyka zagłuszy tych niechcianych gości, a pojedyncze incydenty nie wpłyną na całokształt. Niestety, jak już wspominałem w każdej społeczności znajdą się ludzie bardziej ułomni czy nie pasujący do reszty.
 

sukcez

New member
Rejestracja
Lis 8, 2008
Postów
2
Buchów
0
Zakaz handlu na forum. Zakaz wstawiania linkow do alledrogo.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
Na forum jest zakaz wystawiania linków z alledrogo!!!!!:pl:

A co do MWK to wybieram sie.:jaraczz:
 
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
11
Buchów
0
nigdy nie bylem, w tym roku jade pierwszy raz mysle zeby wziasc troche majeranku w kieszen, zawsze moga trafic sie jakies atrakcje ze strozami prawa ;)... Rusz dupsko na marsz zolnierzu w wolny zezuch
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół