nasiona marihuany

Marsz Wyzwolenia Konopii 2012

Wyszukiwarka Forumowa:

Lagi21

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2011
Postów
101
Buchów
0
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Chciałbym sie tak zapytać czy może wybieracie sie na tego roczny Marsz Wyzwolenia Konopi 26 maja?

Jak sądzicie wyjdzie taka sama lipa jak w zeszlym roku że ciężarówek z muzą nie puszczą?

Pozdrowienia dla wszystkich <wodna>

Nie proponuje żadnych spotkan ani nic takiego zeby nie bylo :p
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
A ten marsz w ogóle się odbędzie? Rok temu to tyle przygotowań wcześniej było, a w tym roku cisza
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
ja się planuje wybrać :D jeszcze nie wiem na pewno ale spróbuje. Mam nadzieje że będzie lepszy niż rok temu.
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
Jeśli odbędzie się, to będę na 100%. Na after też:spalony:
 

Fresh0o

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2011
Postów
374
Buchów
1
Jeżeli czas pozwoli to na pewno się wybiorę :)
 
U

Usunięty 12614

Guest
mało zadeklarowanych osób w tym roku, czyżby wszyscy stracili nadzieję, że to coś daje? gdzie wasz upór i chęć legalizy? ja też czasem się czuję jak "w 1815r mówiąc o przyszłym powstaniu państwa Polskiego" :)
 

the-smoker

Banned
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
547
Buchów
0
jakbym byl mlodym zaczynajacym kariere 18sto latkiem, to moze i bym poszedl z 0.3 ziola albo wogole bez i na sepa. ale nie jestem. moze ***e sie na chwile z tyrki i pojde zobaczyc ale tam sie zbytnio nie wbije albo sie wbije na srodek ;) :smurfin:
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Raczej mnie nie będzie. Zbyt chore akcje były ostatnio, a jak na moje oko, to tylko i wyłącznie z winy organizatorów. Gdybym był młodym, wolnym człowiekiem, to pewnie bym był, ale mam już swoje lata, mam swoje zobowiązania i wolę nie ryzykować.
 
G

Gość

Guest
Na razie zamknęli prezesa Wolnych Konopii, bo ugadał się z Ruchem Palikota. Są bardzo silne naciski ze strony rządowej, będą prowokacje i zatrzymania...
 

Costa

Banned
Rejestracja
Kwi 1, 2012
Postów
362
Buchów
1
Ja raczej nie będę gdyż mam bardzo daleko do Warszawy, a poza tym po ostatnich akcjach lepiej nie ryzykować jeśli ma się w domu towar i krzaki posadzone jak w moim przypadku, ale jeśli ktoś jedzie tylko popatrzeć to dlaczego nie ;)
 
G

Gość

Guest
ja juz nigdy nie pojde na marsz bylem ze 4 razy, trzy pierwsze byly jeszcze spoko, ale po marszu w tamtym roku gdzie rzucali gowniarze w policje butelkami to juz mi sie nie podoba, jak tu ma byc legalizacja skoro pokojowy marsz legalizacji zamienia sie w manifestacje przeciwko policji, a potem zdziwieni ze zamykaja, jak sie jest idiotą to dalej tak bedzie, a dopóki gowniarze nie zrozumieja ze nic tym nie wskórają to tak bedzie dalej ;/
pozatym nie ma co ryzykować ze sporym boxem w domu ;d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół