nasiona marihuany

Początkujący-Outdoor, Nawożenie, Podlewanie, jaki zestaw nawozów będzie najlepszy do uprawy konopi indyjskich

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Witam!


Z racji tego, że sezon OUTDOOR zbliża się nieubłaganie, prosze o zamieszczanie pytań w tym temacie.

Pomoże to zapobiec Wieeelkiemu śmietniskowi, ktory powoli sie tworzy i uporzadkuje troche ten jak że wyczerpujący temat.


Pytania kierujcie w miarę logicznie, aby nie trzeba było się domyślać o co Wam chodzi...


Notka od moderatorow: Dziekujemy za zalozenie tego tematu. Jest on wyznaczonym miejscem do zadawania pytan o nawozenie, podlewanie i zestawy nawozow. Tu zadawajcie swoje pytania zamiast zakladac nowe tematy z pytaniami. Gdyby ktos zapomnial o tej zasadzie to dostanie warna a temat poleci do kosza.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Puenta_90

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2012
Postów
179
Buchów
0
Czy opłaca się lać nawozy pod automaty ? Czytałem że na veg nie ale na flo i owszem. Jakie nawozy będą tanie i skuteczne oprócz plantonu k :) ?
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Jasne, że się opłaca.
Dosc tanie i dobre nawozy sa z firmy Plagron lub poprostu jakis florovit lub cos podobnego.

Tani-dobry-sprawdzony??
PlantonK
 

Puenta_90

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2012
Postów
179
Buchów
0
Tak wszystkie dojdą, wszystkie dają duży plon, i wszystkie ładnie kopią. Na zwierzyne ? Albo jakieś preparaty albo proszek włosy krew itp itp. Ziemia: mieszanka ziemi ze spota + ziemia kupna + nawozy do ziemi chyba ze na spocie masz dobrą ziemie. Reszte potrzebnych inf sam znajdź:)

Jeżeli w dołku o wymiarach 30cm szer,1m dlug,40 cm gleb. posadziłbym 3 automaty to w jakiej odległosci od siebie muszą one być?Pozdro
No chyba jasne że jak najdalej się da ? roślinki będą miały więcej miejsca na rozrastanie się mimo iż to af a ty np na jakieś lst itp.
 

Uplon

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2012
Postów
102
Buchów
0
Zapytam tu, gdyż na forum spotkałem się z różnymi odpowiedziami.
1. Ile litrów ziemi potrzebuje automat.
2. Ile litrów ziemi potrzebuje zwykły krzak.
3. Opłaca się dodawać styropian do ziemi?
4. Rozumiem że ziemię ze sklepu można wymieszać z ziemią z miejscówki. W jakich proporcjach?
 

Puenta_90

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2012
Postów
179
Buchów
0
1. 5l podobno wystarczy, ja bym dał 7 spokojnie starczy :)
2. Zwykły to tak z min 11 in 25 out
3. Tak
4. Tak. W jakich chcesz :p najlepiej 50:50
 

Uplon

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2012
Postów
102
Buchów
0
Wielkie dzięki za konkretną odpowiedź :D
Pozytywnie zaskoczyła mnie odpowiedź na 1 i 2 pytanie gdyż, kiedyś gdzieś przeczytałem (mówimy o oucie), że na auto 25l a zwykły 50l.
Jeszcze raz dzięki :)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
50l to za dużo, nie potrzeba tyle. 25l to na zwykłego krzaczora optymalna doniczka. co do automata na out to 15 l wystarczy.
 

Puenta_90

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2012
Postów
179
Buchów
0
15 na automat ... ? Czytałem nie jedną relacje jak niektórzy sadzili auto w doniczkach 5-7 litrowych i wyciągali po 80-100g z tym że in door, a wiadomo że na in door wyciągą się więcej z auto niż na oucie
 

Uplon

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2012
Postów
102
Buchów
0
:eek:
Taka ilość z automatu? Ja myślałem, że z 20g z auto należy się cieszyć :p
Konkretnie z auto to mam AK47xWR
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
15 na automat ... ? Czytałem nie jedną relacje jak niektórzy sadzili auto w doniczkach 5-7 litrowych i wyciągali po 80-100g z tym że in door, a wiadomo że na in door wyciągą się więcej z auto niż na oucie

Udowodnij te wyniki jaksa przeprowadzona,przeczytana fotorelacja chyba ze mowimy tu o plonie nie z 1krazka a z 1m2
 
G

Gość

Guest
na automaty to : biohumos i planton k (podstawowe) czy coś jeszcze?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół